Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
widzę,że nie dociera...
Adasco możesz wsakzać tego jednego? bo ja go jakoś nie widzę.
A poza tym panowie...chyba się zagalopowpaliście znowu
Klub to nie miejwsce na prezentowanie swoich ideologicznych dewiacji. Są od tego specjalne kluby. To wszystko co mam do piowiedzenia na ten temat. MOżna sięzapisać do młodziezówki SLD czy jak sięto tam nazywa i tam prezntować swoje radykalne pogłady. Zrównie dobrze mozna sie zapisać do kółka gopsodyń wiejskich i prezentować swoje przepisy kulinarne..Ale NIE TUTAJ OK?
pozdrówki z Sopotu
Paweł
  
 
hmmm, jak dobrze poglowkujesz, to znajdziesz
Czy poglady lewicowe to dla ciebie dewiacja? bo widzisz, dla mnie to akurat przejaw rozsadku.

i dlaczego "NIE TUTAJ"???
Przeczytaj prosze raz jeszcze ze zrowumieniem to, co napisal Goral: znajdujemy się na forum klubowym, a nie na samochodowym. to miejsce w sieci jest formą spotkań klubowiczów, na których to treść rozmów jest dowolna. jedyne ograniczenia, to zachowanie odpowiedniej formy i kultury wypowiedzi, przestrzeganie zasad netykiety.
Innymi slowy - MOZEMY gadac o wszystkim, byle z kulturka. A ta ostatnio niestety zdarzalo Ci sie zaniedbac....
A pogadaucha o polityce czy link do jakiejs tam strony tyczacej partii - nie stanowi naruszenia netykiety. Sprawdz, wpisujac w wikipedie "netykieta".
  
 
Panowie przestańcie, proszę. Miłośników Łady zawsze miałem za ludzi na poziomie i niech tak będzie dalej !
  
 
Panowie, dość tej żenady.
Jak już napisałem wszelkie żale prosze wylewac na PRIV.
Bo za chwilę posypią się ostrzeżenia i wydalenia.
  
 
Skradziono bentleya wypożyczonego do testów przez redakcję ”Auto Motor i Sport”
Luksusowy samochód sportowy Bentley Continental GT Speed, który redakcja miesięcznika ”Auto Motor i Sport” (Motor-Presse Polska) wypożyczyła do testów, został skradziony na zamówienie – twierdzi Roman Skąpski, redaktor naczelny pisma. Dodaje, że jego opinię potwierdza wrocławska policja, która zajmuje się sprawą.
Warte ok. miliona złotych auto redakcja wypożyczyła na tydzień od dealera Bentleya w Berlinie. Skradziono je po dwóch dniach w nocy z wtorku na środę z wrocławskiego osiedla Grabiszynek. Informację o tym podała Informacyjna Agencja Radiowa. – Samochód musiał być obserwowany. Stał w podziemnym parkingu w pojedynczym zamykanym garażu, a nie w części wspólnej, do której każdy ma dostęp – wyjaśnia Skąpski.
Był to pierwszy przypadek kradzieży samochodu wypożyczonego do testów w 17-letniej historii funkcjonowania pisma. Redakcja sprowadza średnio około 10 aut miesięcznie. – Trzymamy je w różnych miejscach, które uważamy za pewne, by zabezpieczyć się przed tego typu zdarzeniami – podkreśla Skąpski.
Udostępniony model był ubezpieczony przez berliński salon Bentleya. – Firmy zawsze zabezpieczają się w ten sposób, bo wypożyczając samochód do testów, są przygotowane np. na ewentualne zniszczenia. Dlatego nie ma praktyki dodatkowego ubezpieczania auta przez redakcję – dodaje Skąpski.
Sesja zdjęciowa i reportaż, który dziennikarze pisma zrobili w drodze z Berlina i w ciągu dwóch dni po wypożyczeniu, ukaże się w ”Auto Motor i Sport”. (AW)
  
 
Polak potrafi..
  
 
Kto wie czy to Polak. Pewnie smiga za wschodnia granice lub juz tam jest. Wstyd na całego.
  
 
Adas, jako ze jestes specjalista od Pugow mam pytanie; co to za samochodzik 4007. Dzis widzialem dwa na miescie i musze przyznac,ze wizualnie sa niczego sobie
  
 
mój ogórek wtrakcie reanimacjii

normalnie zabiłbym poprzedniego właściciela. piankę PU liczę już na wiaderka, dodatkowo pianka utrzymywała wilgośc i był to chyba ostani moment na rozpoczęcie remontu.
podwozie i rama nie najgorsza, trzeba tylko zadbać o konserwację i posłuży kilka lat

kilka fot











[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2008-04-25 21:22:34 ]
[ powód edycji: obrazki się rozjeżdżały. ]
  
 
hm, tego samochodu chyba nie znam? Co to jest?
  
 
ogórek czyli VW BUS

  
 
Ahaaa, znam..... nie juz tylko widziec..
  
 
Cytat:
2008-04-25 20:21:19, krycho pisze:
Adas, jako ze jestes specjalista od Pugow mam pytanie; co to za samochodzik 4007. Dzis widzialem dwa na miescie i musze przyznac,ze wizualnie sa niczego sobie


Juz go widziales? Fartus.
To powtorka z partnera - czyli wpsolne dzielo. Znany jako citroen i mituwisi ałtlander.
Generalnie z prawidzwym pugiem nie ma wiele wspolnego. Wiekszosc to japoniec.
Gowno i tyle. Nienawidze suvow. Co gorsza, nad takim wynalazkiem pracuje tez alfa...
SUV to dla mnie odpowiednik hamburgera. Jest do dupy, ale wszysscy sie rzucaja, bo w stanach kazdy to ma. Pozostaje sie cieszyc, ze amerykanie nie lapia masowo syfa....
  
 
Widzialem nawet dwa A rzeczywscie tyl podobny do Mitsubishi Edit: hmm a moze swiatla bardziej do Quashqaia czy jak sie to tam zwie


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2008-04-25 22:15:16 ]
  
 
moze. dla mnie wszystkie japonce poza stara impreza wygladaja tak samo.
  
 
Z cyklu znajdz 10 szczegolow:









Ajm sori za rozmiar fotki

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2008-04-26 07:22:46 ]
[ powód edycji: powód edycji:rozmiar zdjęcia nie może ]

[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2008-04-26 14:36:44 ]
  
 
Nie da rady. Jak zobaczylem "piekno motoryzacji" kolo Nissana, to spadlem ze smiechu pod biurko.
  
 
Zdjęcie zrobione na Ukrainie:




[ wiadomość edytowana przez: Marcin_Warszawa dnia 2008-04-26 13:05:58 ]
  
 
746 km w jeden dzień....Konin - Kraków -Konin. A wszystko po to by odebrać kilka pospawanych rurek od Ticala

Pczyczepka w stylu Rost czy jakoś tak....


Jak wyjeżdzaliśmy wstawało słońce a jak wracaliśmy już się z nami żegnało

  
 
Jestem tu sam.... w obczyznie..... mam strach