Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 98

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kiepska sprawa ....
.... Szoko, nie unoś się, każdy by się wkurwił
  
 
Dobrze, że nie przyszło Emde do głowy powiązać to z wojną na donbassie. Ze to na zlecenie Rosji, Putina i innej magii.
  
 
Ja nawet nic nie widzę żeby emde pisał coś o olewaniu gościa, szoko, po prostu sobie dopowiadasz, a później są kłótnie na forum i trzeba posty kasować.
  
 
Możliwe, że już na zaś wyprzedzam Emde. Ale...
Ja daje info, proszę o pomoc chętnych. Co robi emde? Wrzuca filmik i udowadnia, że gość sam sobie winny. Ja tak to odbieram.
  
 
Przewrażliwiony jakiś jesteś 😎
  
 
Wadim, naprawdę nie wiem po co dano tobie uprawnienia moderatora... Moderatorem powinien być, oprócz Andrzeja, np. Morphio (jeśli by oczywiście mu się chciało). Sam prowokujesz napięte dyskusje a potem się dziwisz ( i kilka innych osób), że forum ledwie żyje. Moderator MA PRAWO mieć własne zdanie ale powinien być OSTATNIĄ osobą, która jątrzy na forum.

Komu chciałoby się napisać normalnego posta a potem czytać opowiedz i i "kopać się z koniem" ? Zresztą chłopaki przyznali mi rację - dzięki.

Kwestia okradzionego gościa. Nie mam nic do Travnikova bo gościa zwyczajnie nie znam. Jeśli jest dobrym, pomocnym człowiekiem to na pewno ludzie zrzucą się na niego. A że postąpił nierozsądnie pokazując gdzie i jakie skarby ma to inna sprawa.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Szoko, jesteś złośliwy bo już dawno mógłbyś sobie odpuścić. Bardzo cie lubię ale przeszkadza mi twój sposób podejścia do innych. Swoją droga co z twoim gratem ?
  
 
Moje graty mają się dobrze. Stoją i gniją dalej, tak jak twoja 04.
  
 
Ale miło 😊


Jezeli ktoś nie zauważył to to była ironia😝

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Albo go kocha albo się uparł. Na dobre, na niedobre i na litość boską.
Wisława Przekręcona
  
 
Ręce opadają..... Ile mamy lat, po 12?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Z mojej strony definitywny koniec jakichkolwiek dyskusji tego typu tu, na forum. Masz Andrzej moje słowo. Dla dobra klubu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Polska ma armie ??? Masz na mysli wojska Amerykańskie ???
  
 
Cytat:
2018-08-04 06:27:33, emde pisze:
Kilkanaście lat temu pojechaliśmy pociągiem z W-wy w 5 osób na mecz Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża. Inauguracja ŁKS-u w ówczesnej II lidze.


No emde... Musisz mieć mocne nerwy, żeby oglądać II ligę
  
 
Cytat:
2018-07-31 22:38:13, SzokoLada pisze:
To nie jest nie rozsądne, tylko normalne. Nie rozsądne jest kraść. Człowiek dzielił się wszystkim, po prostu był szczery.



Był szczery, co wg mnie w tym przypadku było niezbyt rozsądne.

To tak jak szczere pokazywanie ile masz kasy w portfelu i trzymanie go w tylnej kieszeni spodni
  
 
Nie wiem jak jest u was ale ja dowiedziałem się od mojego klienta, że przed wydziałem komunikacji w moim mieście ludzie zaczęli handlować numerkami do kolejki hehe. A wszystko przez ten je...ny, zamulony CEPiK. Ludzie ostatnio muszą stać nawet pół dnia, żeby zarejestrować auto.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
W Poznaniu umawiasz się przez Internet na konkretną godzinę, przychodzisz i załatwiasz. 15min.
  
 
Byłem ostatnio zapytać o przerejestrowanie. i mam do wyboru Albo nocować pod Starostwem aby być pierwszym w kolejce. Albo zapisać się na 28 września
  
 
Cytat:
2018-08-06 07:58:41, Kamil_H pisze:
W Poznaniu umawiasz się przez Internet na konkretną godzinę, przychodzisz i załatwiasz. 15min.



Tak samo jak Częstochowie. Numerek odbiera się na dole, przy wejściu do Urzędu, a potem na odpowiednie piętro załatwić co ma się do załatwienia. Ale żeby się ludziom w głowach nie poprzewracało musiałem odczekać kwadrans żeby numerek taki odebrać.
  
 
Wchodzę sobie na stronę łady zobaczyć co tam nowego, a tam już tygodniowy "stary" news o 4 wersjach nadwoziowych Granty, przy okazji faceliftu o którym już wiemy co będzie miał pod koniec sierpnia, poza sedanem i liftbackiem, do produkcji trafi również hatchback i kombi, a więc Granta w 4 wersjach nadwoziowych, jak nie zwolnią to za rok pewnie trafi jeszcze do produkcji Coupe : P

Tylna klapa kombi jak i światła te same co w Kalinie, więc i hatchback pewnie będzie miał te same wspólne części.