Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 89

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Emde!
Wszyscy, to nie ty. Ty, to ty. I odpowiadaj za siebie, a nie za wszystkich.

Andrzej!
Cieszę się, że ty się cieszysz. Jestem tutaj z powrotem, między innymi dzięki naszej rozmowie.

Adam!
Tak, to ja, pisiok.
  
 
Głośno myślę pisząc do siebie Szoko (wielkie pustki uczyniłeś milcząc) emde (dobry organizator któremu zależy) przecież da się to pogodzić prawda? odpowiadam sobie ,prawda. I uprzejmie prosze o nie wyciąganie mnie z krzaków .
  
 
Być może to nie skromne, ale było widać, że beze mnie tutaj było dosyć nudno i cicho. Próbowano robić mydlane banki i bić pianę, ale nic poważnego się nie działo. Ja natomiast szykuje dość ciekawy temat. I jako ciekawostkę, zapowiedź, mogę powiedzieć, że to coś w Polsce mam tylko ja. Proszę zaglądać na forum, już niedługo zdjęcia....
  
 
Cytat:
2018-01-28 15:43:55, SzokoLada pisze:
I jako ciekawostkę, zapowiedź, mogę powiedzieć, że to coś w Polsce mam tylko ja. Proszę zaglądać na forum, już niedługo zdjęcia....



Masz Wnakla?
  
 
Nie, to nie to. Wankla ktoś w pl ma. Leży i czeka. Natomiast ja mam dodatkowe wyposażenie, które w latach 90 próbowała wprowadzić na rynek ZSRR jedna z fabryk na Ukrainie. Niestety związek upadł i tak samo pomysł.
  
 
a swoją drogą wart uwagi ten silnik Wankla ładowski? Tak czasem sobie o nim przypomnę ale info poszukać zapominam
  
 
https://www.youtube.com/watch?v=xedIyLxvMtw

Oglądam tego Pana a ten odcinek i Wam polecam
  
 
Poznałem tego Eryka jakiś czas temu, niestety nie wspominam tego pozytywnie.
  
 
Audi w garażu marzeń!? Cóż...
  
 
A przecież to nie on robił tą łade tylko kupił z tego co kojarze to ona z Sosnowca była kupiona
  
 
Cytat:
2018-02-02 15:10:17, Astro2107 pisze:
A przecież to nie on robił tą łade tylko kupił z tego co kojarze to ona z Sosnowca była kupiona


Ja wiem kto jest kolejnym właścicielem tej Lady ale ten ktoś raczej nie będzie się udzielał na forum ...
  
 
a ta Łada nie jest już rozjebana ? czy to nie ta ?
  
 
Cytat:
2018-02-06 19:59:51, morphio pisze:
a ta Łada nie jest już rozjebana ? czy to nie ta ?


Wedle mojego przypuszczenia ... może to właśnie ona , kolega dzwonił pytać się o nią to wynikało, że miała drzwi kierowcy i lewe tylne wymieniane oraz błotnik .
  
 
tamta rozjebana została sprzedana na części. Był tam calusieńki bok rozpierniczony bardziej jak u cb morphio
  
 
no właśnie
  
 
Pierwsza w tym kolorze byla na blachach SO. Potem miala pocalunek i powstala ta na ZST. Calkiem niedawno wyladowala podobnego koloru na. Olx, z ktorej michal mial zarezerwowana skrzynke 5. Czy to byla wlasnie ta?
  
 
chyba tak
  
 
to jest ta druga.




[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2018-02-07 17:07:59 ]
  
 
Czyli ta tego odcinka juz zakonczyła żywot?
Chociaż z tego co mi wiadomo ona była biała i przemalowana na marrakesh a nie czerwona...
  
 
Ta druga (Eryka) miała silnik 1,3 a tutaj 1,5 Chyba że, to właśnie był swap.