Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 90

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
Pokażcie lepsze zdjęcie po dzwonie, naprawdę nie opłacało się naprawiać? No chyba że jedynie z zewnątrz wyglądała jako tako a jak pogrzebiesz to próchno.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Niemoge znaleźć lepszego zdjęcia. Ta co emde znalazł to jest z tego co kojarze ta co poszła do odcinka. Ale to nie ten kolor. hmmm


[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2018-02-08 19:44:00 ]
  
 
tak wyglądała ta rozjebana przed rozjebaniem.
i to nie jest ta z filmu
  
 
Pozdro dla wszystkich.
  
 
Cieszę się, że starzy klubowicze pamiętają o naszym klubie.
  
 
Siemanko. Panowie ma ktoś jakiś kontakt do forumowicza pawel-kobylin? Telefon, mail? ? Rzadko zagląda na forum więc pisanie prywatnej wiadomości nie ma sensu. Co prawda napisałem ale kto wie kiedy to odczyta.
Pozdrooooo
  
 
A nie próbowałeś przez fejsa ? Ja tak sporo ludzi wyszukuję. Wpisać w wyszukiwarce imię i miasto (gdy nie mamy więcej danych). Np. "Paweł Kobylin". I wyszuka wszystkich Pawłów w Kobylinie.

Oczywiście zakładając, że dana osoba ma tam konto.
  
 
Mogę spróbować ale nawet nie wiem jak Paweł wygląda jeśli nie ma łady na profilówce to będzie dupa hehehe
  
 
Cytat:
2018-02-24 08:14:20, emde pisze:
Cieszę się, że starzy klubowicze pamiętają o naszym klubie.



pamiętam. Każda ładzianka na ulicy powoduje szybsze bicie serca
  
 
Tylko coraz rzadziej można spotkać
  
 
pozdrawiamy
  
 
Chłopaki, fajnie, że zaglądacie. Miło.
  
 
Ladzianek coraz mniej. Ale niedaleko mojego domu stoi biała siódemka. Nawet czasami jeździ
  
 
a mi się wydaje że Ładzianek jest coraz więcej jak i coraz więcej jest ludzi nią zainteresowanych tylko nijak to się ma do klubu i przyrostu klubowiczów
starzy wyjadacze odchodzą, zapominają, kupują VWje
  
 
wiesz Szoko, w sumie to masz rację.
Szukałem forumowicza, który poszerzał felgi do środka i nie mogłem go znaleść. Przy okazji popatrzyłem tylko do działu "Moja bryka". Toż to park sztywniaków. Na forum chodzi tylko kilka okienek a reszta to trupy, które się pojawiły tylko po to żeby zostać zauważonym lub umrzeć po ... dwóch odpowiedziach, o ile w ogóle.
No ale ... czego wymagać
  
 
Adam co do zakupu vweja to moze i masz racje

Ostatnio rodzice powiedzieli, że mi dołożą do samochodu kolejnego/nowego.
Zapytałem czy napewno dołozą, potwierdzili.
Więc oznajmiłem, że będzie to Niva i czar prysł trzeba zbierać dalej samemu.

A co do Ładziarzy to są też i tacy którym nie chce się opisywać co robią/nie potrafią opisać bo są niekomputerowi.
  
 
Ja bym zaryzykował tezę, że po okresie posuchy Ładzianek kupuje się w Polsce trochę więcej niż kilka lat temu... Mówię tak z własnych obserwacji około-netowych. Nawet klub Nivy odżył.
  
 
Cytat:
2018-03-10 16:08:47, glod pisze:
. A co do Ładziarzy to są też i tacy którym nie chce się opisywać co robią/nie potrafią opisać bo są niekomputerowi.


No bez jaj 😏

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Dlaczego bez jaj? Sam do niedawna nie umiałeś wstawić fotkę na forum, a jesteś tutaj 15 lat.