Tematy do dyskusji na Walnym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czas leci a tu cicho-sza. Zacznę więc ja:

1. Rozdzielenie składki klubowej od "pakietu startowego" gadżetów. (Pomysł wszakże nie mój, ale bardzo się z nim zgadzam)
Chodzi o to, by pakiet startowy gadżetów można było zakupić (tylko aktualni ED) w każdej chwili. Wtedy można by zrezygnować z wpisowego i pozostawić czystą (być może niższą) składkę klubową.

2. Możliwość zaocznego wyboru członków Zarządu i KR
Jak wiadomo z różnych przyczyn nie wszyscy mogą znaleźć się na Walnym (pomimo swej woli). Proponuję by osoby, których kandydatury zostały zgłoszone na forum a które nie mogą osobiście pojawić się na Walnym były również brane pod uwagę w wyborach (oczywiście po złożeniu pisemnej zgody u Zarządu). Myślę, że w jakimś stopniu poprawiłoby to sytuację z zeszłego roku, gdzie prawie zabrakło chętnych na objęcie funkcji klubowych.
  
 
Cytat:
2008-02-14 17:52:01, _unnamed pisze:
2. Możliwość zaocznego wyboru członków Zarządu i KR Jak wiadomo z różnych przyczyn nie wszyscy mogą znaleźć się na Walnym (pomimo swej woli). Proponuję by osoby, których kandydatury zostały zgłoszone na forum a które nie mogą osobiście pojawić się na Walnym były również brane pod uwagę w wyborach (oczywiście po złożeniu pisemnej zgody u Zarządu). Myślę, że w jakimś stopniu poprawiłoby to sytuację z zeszłego roku, gdzie prawie zabrakło chętnych na objęcie funkcji klubowych.



Jeśli dobrze pamiętam, to taka uchwała została podjęta na walnym 2007
  
 
Cytat:
2008-02-14 17:56:43, Snale pisze:
Jeśli dobrze pamiętam, to taka uchwała została podjęta na walnym 2007


Jeśli tak to miodzio
Swoją drogą przydałoby się opublikować uchwały Walnego gdzieś...
Miniu - jak mi dasz kwity to mogę to wrzucić do formy elektronicznej.
  
 
Cytat:
2008-02-14 18:02:50, _unnamed pisze:
Jeśli tak to miodzio Swoją drogą przydałoby się opublikować uchwały Walnego gdzieś... Miniu - jak mi dasz kwity to mogę to wrzucić do formy elektronicznej.



hehe ja też po ostatnim walnym się dopytywałem kilka razy o uchwały i niestety sie nie doczekałem

co do pomysłu to z chęcią tez zagłosuje zdalnie
  
 
Cytat:
2008-02-15 08:43:15, bociansan pisze:
hehe ja też po ostatnim walnym się dopytywałem kilka razy o uchwały i niestety sie nie doczekałem co do pomysłu to z chęcią tez zagłosuje zdalnie



Jeśli chodzi o głosowanie (tj. prawo wyborcze czynne) to chyba nie da rady - Statut mówi, że wyboru dokonuje Walne Zgromadzenie - czyli ten kto się zgromadzi.
Mi to chodzi o prawo wyborcze bierne - czyli prawo bycia wybieranym.
  
 
Owszem, uchwała o zaocznym biernym prawie wyborczym została podjęta w zeszłym roku i jako taka jest wpisana w KRSie. Jak ktoś mi dziś wieczorem przypomni smsowo, żebym przytargała poprawiony statut i uchwały - to jutro je opublikuję.
  
 
Jak juz napiałem w "wolnej amreykance" Można by przedyskutować sprawe tych ankiet w których pytania są coraz "głupsze" Bez obrazy oczywiscie!
  
 
Cytat:
2008-02-21 23:06:52, Cetek71 pisze:
Jak juz napiałem w "wolnej amreykance" Można by przedyskutować sprawe tych ankiet w których pytania są coraz "głupsze" Bez obrazy oczywiscie!



hehe coraz głubsze to może w watku dotyczącym ankiet będzie proponował co tydzień nowe pytania do ankiety ??
  
 
MSS---> To nie o to chodzi, po prostu można by to miejsce wykożystać w inny sposób, z wieksza kożyścia dla FEFK-u.
  
 
Cytat:
2008-02-21 23:06:52, Cetek71 pisze:
Jak juz napiałem w "wolnej amreykance" Można by przedyskutować sprawe tych ankiet w których pytania są coraz "głupsze" Bez obrazy oczywiscie!



Bo tworzy je blondynka

Przepraszam za OT - nie wytrzymałam.
  
 
Cytat:
2008-02-22 08:29:03, Cetek71 pisze:
MSS---> To nie o to chodzi, po prostu można by to miejsce wykożystać w inny sposób, z wieksza kożyścia dla FEFK-u.



acha rozumiem

np. jakiś baner reklamowy czy jak to się tam nazywa
  
 
Tak własnie
  
 
Proponuje podyskutowac nad zwiekszeniem liczby moderatorow na forum, klub sie preznie rozwija, jest coraz wiecej uzytkownikow a moderatorow tylu ile bylo
  
 
Wiem, że temat był kiedyś wałkowany na forum, ale...

Może warto by się zastanowić nad sposobem przyjmowania osób do klubu. Chodzi mi o to, żeby nie było takich sytuacji jak z np Mackiem701, który po banie zarejestrował 4 inne konta, to samo Grzee i jeszcze kilka innych osób.

Ja nie mam pojęcia jka to zrobić, ale może ktoś z Was coś wmyśli
  
 
Cytat:
2008-03-15 09:11:34, Snale pisze:
Wiem, że temat był kiedyś wałkowany na forum, ale... Może warto by się zastanowić nad sposobem przyjmowania osób do klubu. Chodzi mi o to, żeby nie było takich sytuacji jak z np Mackiem701, który po banie zarejestrował 4 inne konta, to samo Grzee i jeszcze kilka innych osób. Ja nie mam pojęcia jka to zrobić, ale może ktoś z Was coś wmyśli



moze np: z rekomendacji innych klubowiczow.
  
 
Odnośnie bana; nie wiem jak jest to w tym momencie egzekfowane, ale nie było by wygodniej dać bana nie tyle na nick, co na adres IP. Większość z nas ma stałe łącze, bez zmiennego adresu IP.
  
 
Z IP to nie takie proste bywa ze z jednego adresu kozysta kilka osob
  
 
Cytat:
2008-03-15 10:00:57, Szymon0018 pisze:
Odnośnie bana; nie wiem jak jest to w tym momencie egzekfowane, ale nie było by wygodniej dać bana nie tyle na nick, co na adres IP. Większość z nas ma stałe łącze, bez zmiennego adresu IP.



sporo ludzi korzysta z połączeń adsl-owych (np. neostrada) gdzie ip jest zmienne.

Dobrym pomysłem jest zwiększenie liczby moderatorów o 1-2 osoby. Jakby co to zgłaszam swoją kandydaturę

  
 
to i ja dorzuce swoje

proponuje przemyslec kwestie blokowania watkow "kupie/sprzedam", zeby byl tylko post sprzedajacego badz kupujacego z pelnymi informacjami, zdjeciami i forma kontaktu.. oraz mozliwoscia edytowania postu przez autora watku.. jesli ktos bedzie czyms zainteresowany to odezwie sie na priv badz gadu i problem OT bedzie zalatwiony

takie moje skromne zdanie
  
 
Moje krótkie zdanie:
1. Z blokowaniem IP nierealne
2. Przyjmowanie z rekomendacji zamknie nas strasznie na świat