Co sądzicie o tym wynalazku ??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-02-16 23:14:38, mandaryn pisze:
Moim zdaniem to ciekawa alternatywa dla fordowskiego radia. Nie czarujmy się firmowemu radiu fordabrakuje wiele do współczesnych radji samochodowych.



Obawiam się że fordowski zabytek zagra lepiej niż to. Bez fajerwerków, ale solidniej.
  
 
Cytat:
2008-02-16 23:14:38, mandaryn pisze:
Moim zdaniem to ciekawa alternatywa dla fordowskiego radia. Nie czarujmy się firmowemu radiu fordabrakuje wiele do współczesnych radji samochodowych.



Jesli mowisz o fordowskim np 3000 to moze tak,ale nie mowisz pewnie o np 7000
  
 
Kupiłem ten wynalazek. Wygląd to rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to nie narzekam. Miałem dotychczas starego Soniacza kaseciaka i muszę powiedzieć, że ten "Grundig" nie gra gorzej a może nawet lepiej. Zobaczymy jak będzie z jego trwałością...
  
 
Cytat:
Obawiam się że fordowski zabytek zagra lepiej niż to. Bez fajerwerków, ale solidniej.



Mam taki zabytek z 83 roku. Działa do dzisiaj ale nie używam. A co do tego sprzetu to z takimi wymiarami mogło by mieć więcej opcji.
  
 
Może jest ktoś z Zielonej Góry, kto byłby tak dobry, podjechał tam i sprawdził, co to warte....
  
 
ludzie!!!! opanujcie sie, mowa o jakosci dzwięku itp w radiu za niecałe 200zł, to jest cos co ma grac dla bylejakiego posiadacza nie dla osoby która tak jak wiekszosc tutaj ma audiofilskie zapędy.
  
 
Cytat:
2008-02-24 21:07:19, szurmen pisze:
Może jest ktoś z Zielonej Góry, kto byłby tak dobry, podjechał tam i sprawdził, co to warte....



Odpuść, znajdź sobie słabo wypasione ale porządne radyjko
  
 
Cytat:
2008-02-25 16:18:11, fryszard pisze:
ludzie!!!! opanujcie sie, mowa o jakosci dzwięku itp w radiu za niecałe 200zł, to jest cos co ma grac dla bylejakiego posiadacza nie dla osoby która tak jak wiekszosc tutaj ma audiofilskie zapędy.


audiofile to kupują sprzęt za 2000 zł
  
 
Tylko tu są audiofile którzy uważają / chcą inaczej