Kto pomoże w Gdańsku zamontować linkę

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie, kto podjąłby się dzisiaj (tj w sobotę 05.04) zamontować linkę od prędkościomierza w moim essim oczywiście nie za darmochę. Ja niestety, pomimo opisów nie daje rady tego zrobić . Jak ktoś jest zainteresowany to dajcie namiary na siebie i się byśmy umówili. Niestety muszę to zrobić dzisiaj i tylko od godz 19 .
z góry wielkie dzięki za pomoc
  
 
kolego ale przeciez to nie jest trudne
jezeli zakladasz i ci nie chodzi to wyciag lekko ta linke z pancerza i nie zakladaj przy zdjetym liczniku tylko na zalozonym a jak juz pisze.. sciag dolna połke pod kierownica jest tam chyba 6 wkretow tak zeby pokazala ci sie sie cala skrzynka bezpiecznikow i wez sobie jakas lampke i przyswiec gdzie on tam jest jest dostep włoz reke i wcisnij pancerz i juz... i sie przejedz i zobacz czy pokazuje.. jak co to zapraszam na gg
  
 
hm... nie wyraziłem się jasno najpierw jeszcze zdjąć starą i to bardziej mnie męczy :/ Próbowałem odkręcić deskę tak jak w opisie niestety po odkręceniu śrub trzymała nadal o coś zaczepiona a ja nie mam odwagi na chama odchylać. Natomiast z uwagi że nie mam kanału to nie dam rady raczej z góry jej wyciągnąć ze skrzyni, no chyba że jest jakiś sposób??
  
 
To nie jest trudne, 20-30 min roboty. Bym mógł to zrobić, ale problem tkwi w tym że mam wyciągnięty rozrusznik z fury i sam byś musiał przyjechać do Gdyni
  
 
ok, wiadomość poszła na priv