[Bobas_sk] spring 2009r - załamka :( - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A jak tam prace nad zderzakiem ?? Działasz coś ??
  
 
Cytat:
2008-03-23 15:16:53, Rafal__K pisze:
A jak tam prace nad zderzakiem ?? Działasz coś ??


obecnie nic nie działam brak czasu i funduszu mnie ogranicza
  
 
jak widać na początku, samochód prezentował się jak zwykły samochód Po włożeniu serca, czasu spędzonego przy wszystkim, udało mi się osiągnąć w miarę satysfakcjonujący efekt, chodź nie ukrywam nie jest to koniec działań
Klika foteczek:






kilka foteczek, żeby zbliżyć postać

Czekam na glebę i poszukuje dokładek progów z rs-a lub xr3i
  
 
bobas-Q żeby załozyć srebrne ramki na zegary zdejmowałeś całe zegary czy tylko szybke? :> Efekt oświetlenia ekstra, choć ja myśle ze zegary i pokrętła powinny swiecić trochę słabiej
  
 
tylko szybkę a co do podświetlenia kwestia gustu ja osobiście lubię jasno
  
 
No to ja też kupuje ;] Ps.a co z tą magii? patrzyłeś na to co Ci odp w topicu? :>
  
 
Cytat:
2008-03-23 23:03:23, bep pisze:
No to ja też kupuje ;] Ps.a co z tą magii? patrzyłeś na to co Ci odp w topicu? :>


dzisiaj nie miałem zbytnio czasu, bo jestem ciągle w drodze, wiesz jak to święta. We wtorek mam wolne to zobaczę ale obstawiam na ta nagrzewnicę, bo wcześniej tego zapachu nie było


[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-03-28 21:21:35 ]
  
 
no też mi sie tak wydaje, wiecej przy tym paprania (spuszczanie/zalewanie/odpowietrzanie) niż kasy, bo za 80 to już kupisz używke ;] Pisz potem cotam wyczaiłeś, żeby potem była odpowiedź w szukajce Pozdro
Ps_2, Essi extra
  
 
dzięki mam nadzieję że widać różnice między tym co było a co jest teraz
  
 
Cytat:
2008-03-23 23:01:47, bobas_sk pisze:
tylko szybkę a co do podświetlenia kwestia gustu ja osobiście lubię jasno



Widać, że nie jeździsz nocą w dłuższe trasy

Fajnie wyszło, ale straszna koza
  
 
Cytat:
2008-03-24 00:19:22, Snale pisze:
Widać, że nie jeździsz nocą w dłuższe trasy Fajnie wyszło, ale straszna koza


Waldku, jeżdżę nocą, co prawda nie robię po 200km ale powiem że nie razi mnie to a co do kozy to naklepię Ci dobrze wiesz że do czasu Czekam na glebę
  
 
Cytat:
2008-03-23 23:04:38, bobas_sk pisze:
dzisiaj nie miałem zbytnio czasu, bo jestem ciągle w drodze, wiesz jak to święta. We wtorek mam wolne to zobaczę ale obstawiam na ta nagrzewnicę, bo wcześniej tego zapachu nie było [ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-03-28 21:21:35 ]



jak masz zapach magii to na 100 % przypchana nagrzewnica ... ja miałem tak samo przeczyszczenie i już nie ma tego zapachu ... a i ogrzewanie wróciło do normy ...
  
 
możesz coś poradzić jak ją przeczyścić??


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2008-03-28 21:30:21 ]
  
 
Wczoraj nabyłem dokładki progów przyznam że dość długo szukałem oryginałów ale trafiło się Dokładki progów RS od kolegi FoxRacing86. Jak tylko dojdzie paczka, zrobię zdjęcie i sie pochwale
  
 
Oj trochę tutaj zaniedbałem miałem trochę przestoju z braku czasu i funduszy, ale zaczynamy małymi krokami do przodu
Zamontowałem wreszcie wymarzony tłumik




TROCHE GŁOSU


Komentarze mile widziane


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2008-05-06 22:22:04 ]
  
 
Całego nie dało się wystawić za zderzak?
  
 
Cytat:
2008-05-06 22:23:20, Snale pisze:
Całego nie dało się wystawić za zderzak?


Waldku kochany, kto jak kto, ale ty widziałeś to na żywo i nie narzekałeś wiem że lubisz się drażnić dlatego nie będę zły
  
 
Tłumiczek spoko, ale tak jak sugerował Snale mógłbyś go bardziej schować. Dźwięk bardzo miły - może napiszesz dokładnie jaki to tłumik i ile kosztował ?
  
 
Cytat:
2008-05-06 22:27:18, czyczu pisze:
Tłumiczek spoko, ale tak jak sugerował Snale mógłbyś go bardziej schować. Dźwięk bardzo miły - może napiszesz dokładnie jaki to tłumik i ile kosztował ?


Tłumik był przygotowany pod esa nic nie było zmieniane. Tłumik nabyłem od kolegi GOZIego za symboliczną kwotę jak coś to napisze na priv
  
 
hej. ja mam pytanko - wlasnie zamontowalem tez tlumik przelotowy.... i baardzo się to niesie w środku w samochodzie przy pewnych obrotach też tak masz ?
Pozatym czekam na efekty po założeniu progów