Tylnia półka - podejdzie czy nie ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Jako że w mojej półce są otwory na głóśniki 6"x9" chcę ją wymienić (nie będę dawał na tył głośników) bo z dziurami kiepsko wygląda. Czy owa półka podejdzie z rocznika '93 ? Ja mam '95 i wersje 3d, czy ma znaczenie z jakiej wersji jest półka ?
  
 
Z tego co pamiętam to tylnia półka jest taka sama, różnią się na pewno boczki na których wisi półeczka w wersjach HB 3D i HB 5D. Jeśli chodzi o roczniki to różnica będzie też w odcieniu.
  
 
czyli masz km7 więc raczej nie bow 93 była jeszcze kwadratowa,no chyba ze masz taka półokrągłą
  
 
Półka Tą chcękupić bo cena jest atrakcyjna. Ja mam MK7 no i też jest taka zaokrąglona,jak ta na zdjęciu - tylko czy wymiarowo będzie taka sama - oto jest pytanie ? Jak tak to zaraz ją "łykam" :d Więc czekam na odpowiedź
  
 
zgłupiałem ,jutro mógłbym ci foto zrobic boi mam dwie pólki i bys sobie porównał
  
 
Remiczku jak mogłeś zgłupieć ? Na sprzedaż jest z MKVI "półokrągła" (5D czy 3D to nie wiem), pytam czy podejdzie do mojego MKVII 3D
  
 
Na moje chamskie oko taka sama jak w moim mk7 5d.
Ale o forsę bym się nie założył, bo a nuż się różni w jakims detalu..

Ja bym zaryzykował, ew. poprosił sprzedawcę o pomierzenie.

edit: aa fakt Ty masz 3d, no to niewiele pomaga
strzelałbym, że 3d i 5d będą takie same ze względu na koszt produkcji.



[ wiadomość edytowana przez: kcprski dnia 2008-02-08 23:48:52 ]
  
 
Zapytał sprzedawcę - dobry pomysł, ale nie wiem czy do jutra ta aukcja jeszcze będzie bo półki chodzą średnio po 70-100zł a tu za 40zł mam z przesyłką
  
 
To ognia, kupuj, najwyzej opchniesz

edit: ha, kupiłeś


[ wiadomość edytowana przez: kcprski dnia 2008-02-08 23:54:22 ]
  
 
Jak przyjdzie to dam znać czy pasuje
  
 
Kupił, i dobrze
  
 
Cytat:
2008-02-08 23:55:33, Wojo pisze:
Kupił, i dobrze


Wojo, to sugestia że będzie pasować ? Lepiej by mi się spało jak byś znał odpowiedź
  
 
Dobre

Niestety, nie znam odpowiedzi na 100%, ale obstawiam że będzie pasować

Myślę że warto było zaryzykować
  
 
Bedzie dopsz.
Bagażnik ma tę samą pojemność w mk6 i 7 kształt tej półki ze zdjęcia jest na oko taki w mk7.
  
 
I jak?
  
 
Uwaga na półki, też kupiłem z tego samego powodu co autor wątku. Niestety jest krótsza o ok. 4 cm i widać szczelinę przez tylną szybę. Na zdjęciach nie do poznania, kształt ten sam, takie same wykroje i d***.
  
 
Ja ostatnio w swoim MKVI 5D zamienialem polke z MKVII 3D i wszystko elegancko pasuje.
  
 
Cytat:
2008-02-17 10:51:42, jerico pisze:
Uwaga na półki, też kupiłem z tego samego powodu co autor wątku. Niestety jest krótsza o ok. 4 cm i widać szczelinę przez tylną szybę. Na zdjęciach nie do poznania, kształt ten sam, takie same wykroje i d***.



Ta krótsza, jest od MK5.
  
 
Cytat:
2008-02-17 02:34:08, Wojo pisze:
I jak?


Jeszcze nie wiem bo do mnie nie przyjechała Jak jutro jej nie będzie to będę "gonił" sprzedawcęno bo ile można czekać na towar
  
 
Nie pasuje Mam szparę na około 10cm między półką a szybą.
Jakby ktoś potrzebował to chętnie odsprzedam bo co mi z niej