Co mi dziś poprawiło humor... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-02-29 16:26:23, davidos88 pisze:
Boję się doradzać, bo to kwestia upodobań, ale do szybkich to bym zarzucił jakąś mocną 10 calówkę bo jednak 12 to nie to. Tak zrobiłem dla kolegi i to na budżetowym magnacie za 150zł i wzmacniaczu blaupunkta i jest zadowolony Do szybkich Hertz ES 250 pewnie by wystarczył Słyszałem go jakiś rok temu w astrze II combi i dawał radę nawet



Upodoban , nigdy nie sluchalem zadnego suba oprocz swojego, nie mam porownan . Odpowiada mi jak gra, ale wiesz nie wiem jak inne graja heh. Zreszta co ja bede ruszal i kase wydawal na bzdety
  
 
Aa mozesz mi tylko doradzic, zeby wzmocnic wysokie tony z przodu. W golfie sa w desce takie gowienka, czym to mozna zastapic , czy nie ma sensu


[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2008-02-29 17:00:31 ]
  
 
Jeżeli bez wzmacniacza to sensu większego nie ma. Przerobiliśmy to u kolegi w golfie III i na początku zamiana na tweeterki pioneera i było niewiele lepiej. Potem wzmacniacz i było zncznie lepiej. A teraz tweetery takie i jest super. Czystko i nie kłuję w uszy. Wiesz nie mam porównania jak by grały bez wzmacniacza. Znaczy kolega takie zapodał bez wzmacniacza, ale kurde nie mam okazji posłuchać :/ Także jezeli nie przewidujesz wzmaka, to ja bym nie ruszał narazie bo te tweeterki seryjne są całkiem przyjemne... Bynajmniej u kolegi tak grały.

PS. Kurde już mnie nosi bo będę w Lublinie jak mój głośniczek przyjdzie i dopiero w czwartek się z nim zobaczę hehe
  
 
Cytat:
2008-02-29 17:25:37, davidos88 pisze:
Jeżeli bez wzmacniacza to sensu większego nie ma. Przerobiliśmy to u kolegi w golfie III i na początku zamiana na tweeterki pioneera i było niewiele lepiej. Potem wzmacniacz i było zncznie lepiej. A teraz tweetery takie i jest super. Czystko i nie kłuję w uszy. Wiesz nie mam porównania jak by grały bez wzmacniacza. Znaczy kolega takie zapodał bez wzmacniacza, ale kurde nie mam okazji posłuchać :/ Także jezeli nie przewidujesz wzmaka, to ja bym nie ruszał narazie bo te tweeterki seryjne są całkiem przyjemne... Bynajmniej u kolegi tak grały. PS. Kurde już mnie nosi bo będę w Lublinie jak mój głośniczek przyjdzie i dopiero w czwartek się z nim zobaczę hehe



Wzmak jest 4 kanaly, tylko suba pedzi teraz. Nie bylo sensu podlaczac go pod reszte glosnikow, gdyz radio napedza je swietnie.
To jak to sie podlacza pod wzmak, same tweeterki da rade ? bez glosnikow w drzwiach ?
  
 
plotki sąsiadów
  
 
Witaj Dymitr_88,

Dziękuję za wpłatę za zakupione przedmioty:
CARPOWER SONIC -15 IDEALNY NA ZAWODY DB DRAG!!! (317976592)


Wysyłam towar zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Pozdrawiam

Ten mail mi poprawił humor hihi jak dziecko się cieszę haha a z resztą co tam 20lat, ja się czuję jak dziecko haha
  
 
To gratuluje Dymitr

Mi dzis humor poprawila "popracowa" kawka
 
 
Masz coś do mojej ksywki ze szkoły hihi Używam jej w necie tu i ówdzie hihi
  
 
Eeee no gdzież bym miała coś do niej
Calkiem fajna..
 
 
W końcu ktoś musiał tak do mnie kiedyś powiedzieć bo nazwisko podobne... no i tak zostało a ja tam sprzeciwów nie wnoszę
  
 
hehe no nazwisko nawet bardzo podobne
 
 
Nasza klasa działa cuda
  
 
hehe kiedys było "google twoim przyjacielem" a teraz "nasza klasa" skarbnica wiedzy
 
 
4 godzinki urwane
  
 
dzisiaj rano tylko jak wszedłem na wydział odebrałam telefon w którym usłyszałem "dawaj na parking z tyłu"
przeszedłem przez wydział i tyle na nim byłem
  
 
Tez czesto mamy takie aukcje, np pojezdzimy z dvd po miescie
  
 
Kurde a kiedy to ja takie akcje miałem... Ech dziczeję w tym Lublinie
  
 
Dwie niezwykle mile kolezanki
  
 
...Bardzo uradowało mnie

Parkowanie na parkingu

Miejsce na parkingu

Ale sie mnie facet naprosił żeby mu pozwolić zaparkować kolo mojego Opelka

Szkoda mi sie go zrobiło to sie zgodziłem

  
 
Tez bym chcial kolo takiego klasyka stanac, szkoda ze nie 24V


[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2008-03-04 22:56:57 ]