Co mi dziś poprawiło humor... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No jak bym miał jeszcze 24V...

to raczej już taka taniocha by obok mnie nie odważyła sie zaparkować

  
 
Cytat:
2008-03-04 23:05:36, maxsped pisze:
No jak bym miał jeszcze 24V... to raczej już taka taniocha by obok mnie nie odważyła sie zaparkować



Ferrari sie chowa i tyle, nie dosc ze szmelc to jeszcze nie wyglada
  
 
Podoba mi sie w nim jedna sprawa ..

F 612

co by mi podpasiła do Senatorka

Jego silnik i 379 KW

  
 
Cytat:
2008-03-04 23:16:15, maxsped pisze:
Podoba mi sie w nim jedna sprawa .. F 612 co by mi podpasiła do Senatorka Jego silnik i 379 KW



Zeby ci wybuchl , gosciu ruszyl mocniej ferrari z pod bramki na autostradzie z Dublina ,nawet za szlabanem sie nie znalazl i silnik wybuchl , w Top gearze tez jeden wysadzili kiedys o hehe
  
 
Cytat:
Zeby ci wybuchl ,



To zostane przy moich 177 konikach które zawsze wiernie służą


  
 
Cytat:
2008-03-04 23:31:25, maxsped pisze:
To zostane przy moich 177 konikach które zawsze wiernie służą


Po co siegac daleko, LOTUS OMEGA swego czasu najszybsza limuzyna na swiecie .... i niczego wiecej nie trzeba
  
 
Maxsped ale Wy tam macie miejsca na prakowanie...Fiu fiu... W UK w miejscu tych trzech samochodow zrobiliby miejsce na 6

A mnie dzis humor poprawil widok bordowego poloneza trucka na czeskich blachach niemal w centrum Londynu
  
 
ja ostatnio widziałem u nas poloneza trucka na blachach z UK i z kiera po prawej stronie
  
 
taki komunikat:





trzeba przyznać.... zabawny
przed zmianami o2.pl był lepszy
  
 
Wczoraj mi poprawił humor pewien pan w Fiacie Panda . Szalał na trasie , wszystkich wyprzaedzał gdzie sie dało , znaki zakazu wyprzedzania , podwójna ciągła i inne tego typu rzeczy go nie obowiązywały. W Świdnicy sie zdziwił bo chciał szybko sie zerwac ze swiateł zeby wyprzedzić całą kolumnę i sie wepchac na mój pas pózniej ale mu nie wyszło , nie wyprzedził busa . Wkońcu nie na darmo mam 160KM w sprinterze . Wyprzedził mnie pózniej bo ja w miejscowosciach nie szaleje , ale na trasie na A4 pózniej troche wolny był .


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-03-06 08:11:29 ]
  
 
Wracałem z żoną z pracy ,,ograniczenia do 50 km

wszędzie krzyżówki i podwójna ciągła sznurki samochodów bo to pora powrotu
A tu patrze w lusterko ciśnie pan policjamt Alfą ..Sie mu spieszy i łamie wszystkie możliwe przepisy wpycha sie na trzeciego wyprzedza z prawej albo na ciągłych ,, żebym miał wiecej miejsca na karcie to bym go nagral ..

Najdziwniejsze jest to że mógł osiołek włączyć sygnał i koguty i po sprawie

  
 
Przychodze do domu, patrze a tu czeka na mnie paczuszka
Kiedys tam wyslalam z kawy jakies kuponiki i mi przyslali filizanke
 
 
Kumpel co Xsara jezdzi, a jezdzi jak dokosciola , poszedl do kibelka, a samochod mial daleko takze poszedlem i mu przyprowadzilem, oczy mu wylazly bo nigdy nie widzial xsary idacej na recznym
  
 
Normalni miło sobie koło nich przejechać

W Szwajcarii mają siedzibe.

Obraz hostowany przez mFoto.pl">
..
Obraz hostowany przez mFoto.pl">

  
 
BMW Sauber a Manem jadą
  
 
...
Młodziutki skuterowicz obok mnie na ulicy robił popisową stójke skuterem na jednym kole

No i wiecie jak sie to dla niego skończyło


Gleba na plecki

Chciałem raz dwa mu cyknąc fotke ale skubaniec szybko sie pozbieral jakoś odpalił porozbijanego skutere i umknął

Ale obciachu sie najadł bo troszke jego ziomków stało niedaleko

  
 
pani w monopolu... poprosiła mnie o dowód osobisty
chyba 3-4 razy w życiu miałem tą przyjemność
  
 
ten link a raczej głupota w nim napisana
  
 
Poscig za takim debilem, dostalem wiadomosc ze jestem niebezpieczym draniem
  
 
Absolut Apeach
Absolut Ruby Red
Absynt 70%

To mi poprawiło humor