Kłopotliwy rozruch silników SE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak pięknie było ale nie jest
mianowicie - oba silniki jakie posiadam na chodzie, mają ten sam obiaw krótego wcześnie nie było - dodam, że wszystkie części są nowe - palce, kopułki, swiece, kable. Objawem jest dłuuuuuugie kręcenie które doprowadza do odpalenia - około 7 sek nie ważne czy silnik gorący czy zimny. Innego objawu nie ma, nie zauważyłem, nie czuje spadku mocy. Stawiam na pompę paliwa. Ktoś ma jakieś sugestie ??
  
 
ja mam: nie ten dzial
  
 
co Ty powiesz
nie o to pytałem
pozdro
  
 
Wtryskiwacze przelewają i dlatego tak długo musisz kręcić, u mnie tak było.
  
 
Problem wystąpił od razu po włożeniu silnika czy po jakims czasie?
Nowe czesci ale jakie?
Co robiles z silnikiem?
  
 
Harison, podepnę się, bo mam to samo ?
Co to znaczy przelewają ?
Czujnik temperatury walnięty, czy wtryski do wymiany ?
Jak to sprawdzić ?
Lub jak sobie poradziłeś ?



  
 
problem nastąpił po jakimś czasie - 2 tygodnie moze 500 km - 600 km
z silnikiem nic nie robiłem
cześci nowe oryginał GM
  
 
a kable WN?
Wielu już próbowało róznej maści i po dłuższym lub krótszym czasie wraca do orginałów, nawet tych co mają 10 lat.

Jesli to nie to to myślę iż paliwo Ci całkowicie wraca do zbiornika, masz puste przewody.
  
 
"Harison, podepnę się, bo mam to samo ?
Co to znaczy przelewają ?
Czujnik temperatury walnięty, czy wtryski do wymiany ?
Jak to sprawdzić ?
Lub jak sobie poradziłeś ?"

Sprawdzałem i podmieniałem wszystko, czujniki, przewody, świece, pompki, komp. przepływki i nic. Podmieniłem wtryski i jak ręką odjął. Ale u mnie to złooo pewnie zrobiło swoje, dla tego wtryskiwacze lały paliwem co powodowało zalewanie i dłuższe kręcenie. Zakupiłem używki od kolegi z LOB i mam spokój.
  
 
U kolegi walczylismy z identycznym objawem. Po wymianie filtra paliwa jak reka odjal
  
 
Filtr paliwa wymieniłem jako pierwszy.
  
 
filtr paliwa mam nowy
ale może filtron jest za słaby - dziwne
  
 
Zrób pomiar napięcia zasilania pompy, następnie pomiar ciśnienia paliwa i życie stanie się prostsze