Jak kupic lade?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Poradźcie mi prosze na co zwrócić uwagę kupując 2107.
Wiem że luzy trzeba sprawdzić(ale jak - poruszać np.koła rękami?),
sprawdzić czy rdzewieje(a jak sprawdzić czy beton jest w progach?),czy silnik równo chodzi i czy hamują hamulce.
Jeszcze jedno: jak sprawdzić czy nie byla kradziona? Są jakieś numery telefonów z info?
 
 
Witaj..
na stan karoserii, czy podłuznice nie zgnite, czy podłoga cała, progi, itd..., czy nie był po jakims cięzkim wypadku, całą reszta jak luzy, silnik, to jest do naprawy za skńoczone pieniądze..., owszem to wszystko jest ważne, wpływa na cene.... wiele załeży od tego ile sam umiesz zrobić przy aucie, koszty serwisu są dośc wysokie..
warto zwr4ócić tez uwagę na stan droższych podzespołów..., np czy przekładnia kierownicza chodzi bez zaciec, czy biegi płynnie wchodzą..., stan silnika.. itd..
  
 
ok dzieki.
a po czym poznać że nie była kradziona?
numeru silnika na bloku chyba nieda się przebić?
 
 
Wiesz, to nie jest merc, za 200 tys, by się tym tak bardzo przejmować, ale tak.: karoserię cięzko przbić czy przespawać bez śladu, a silnik, hmmm.. ruskie bili numery tak niechlujnie ze często nie rozróżnisz 3, 6, 8, 9... dwa razy walczyłem z dokumentami, za kazdym razem jak z dusza na ramieniu udałem sie do wydziału komunikacji, pani po pytaniu jakie auto?, odpowiadała wyluzowana... ach...Łada... wie pan, to normalka, oni sie chyba w zyciu nie nauczą wybijac numerów, od lat z tym jest problem... i wbijała za 5 zeta zmiane w dowodzie...
  
 
Poza tym jakiś czas temu to oni kombinowali z numerami w celu płacenia mniejszych podatków: ileś tam samochodów miało jednakowe numery. Ale myślę, że nie ma to nic wspólnego z kupnem używanej łady, bo w tamtych czasach zapewne jeszcze takich przekrętów nie próbowali odwalać. Bardziej tytułem ciekawostki, o której zapewne większość z Was słyszała.
  
 
ok więc nie mam się czym przejmować?
Tak wogóle to kradną jeszcze Łady?
warto AC brać?
 
 
Jeżeli masz średnie o tym pojęcie, to może powinieneś poszukać sobie znajomka, który obejrzy namierzony samochód
Poszukaj klubowiczów blisko siebie i pogadaj może ktoś pomoże. Napisz skąd jesteś???
  
 
jestem z Warszawy
 
 
Cytat:
2003-07-11 00:09:48, Anonymous pisze:
Tak wogóle to kradną jeszcze Łady?


A co by mieli kraść? Pewnie duża część to Polonezy, Maluchy, Łady itd.
  
 
Raczej nie kradną, może tylko dewastują i okradają
W Warszawie nie będziesz miał problemu z pomocą kolegów, zobacz na liście klubowiczów, telefony są pewnie w profilach. Choćby Panowie moderatorzy maja doświadczenie w oglądaniu ladek
  
 
ok chyba sobie poradze. musze namówić starego na transport do Słomczyna, może tam coś ciekawego bedzie.
Ciekawe ile by kosztowała taka 2107 '96 wankla z jakiegoś komisu z Rosji? 6000zl?
  
 
jeszcze jedno: jak, czy gdzie sprawdzić czy samochód nie jest zastawiony hipotecznie czy jakoś tak. Czy nie był gwarancją jkiejś pożyczki poprostu.
  
 
Ten wątek był już przerabiany na tym forum. Przejrzyj wątek z 9 czerwca br. dokładnie na ten temat.
Andrzej