[Jarcio] sprzedany-prosze o zamkniecie watku :( - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-09-21 20:31:19, marimar pisze:
jarcio zakładając wątek o swoim esie i wstawiając fotki musisz się liczyć z opiniami pozytywnymi jak i negatywnymi ,wszyscy piszą co myślą o twoim esie,trzeba przyjąć wszystkie opinie na klate i się nie przejmować,powodzenia w dalszych modach....niema to jak na forum FEFK


Jarku, nie przejmuj się tymi komentarzami, ja też się już przyzwyczaiłem i sam też twierdzę że mój ess jest brzydki
ale spoko wiem że są jeszcze brzydsze np.kol. Marimara
  
 
Cytat:
2008-09-21 18:49:30, JarcioFordzik pisze:
tak wiem wiem...bo ma 5d,za male alusy,gleby nie ma co jeszcze?aha cabrio moze bym z niego zrobil albo combi byloby lepsze?a najlepiej to jakbym z kazdego tych co krytukuja sciagnal co najlepsze i zrobil jedno ...nie ma to jak forum FEFK



dobra juz sory, nie bede sie odzywal jak tak Cie tak burzy obiektywna ocena...

jak dajesz tu auto do oceny to nie oczekuj samych ochow i achow, bez przesady, nie kazdemu sie chyba musi podobac, co? wyluzuj stary bo jak ty sie tak szybko napinasz to w wariatkowie na starosc wyladujesz

i nie najezdzajcie odrazu na fefkowe forum, bo jak posiedzicie na innych forach gdzie wystawia sie gusta do oceny jest wlasnie to samo. nie kazdemu sie wszystko podoba ludzie!
  
 
Cytat:
2008-09-21 20:45:43, ArekCLX pisze:
ja też się już przyzwyczaiłem i sam też twierdzę że mój ess jest brzydki ale spoko wiem że są jeszcze brzydsze np.kol. Marimara



moż szczęscie że znam się na żartach
  
 
Cytat:
2008-09-21 20:56:56, marimar pisze:
moż szczęscie że znam się na żartach


Czekałem kiedy napiszesz ze jestem zabity
  
 
przynajmniej Arek wie o co biega Ladne auto to auto Seby, Remika czy Pawła_AMG. choc i one maja rzeczy ktore sie nie wszystkim podobaja. u Ciebie Jarku jest sporo do zrobienia jeszcze, a takie rzeczy jak tylna klapa sa tematem dosc kontrowersyjnym. tzreba to zrozumiec a nie sie dąsać.

apropo tematu, to rozwine swoja wypowiedz - przod - nie pasuje grill do morret, tak jakos sam nie wiem czemu. no i pomyslal bym o innej dokladce pod zderzak. tyl wiadomo, nie bardzo mi to pasuje wszytsko, zobaczymy jeszcze z rejestracja, ale nie gra mi wycinanie lampoek i gladzenie klapy z tylkiem mk-szostki. z boku to sam nie wiem, felgi sa ladne, zawieszenie to dalbym RSowe jak nie chcesz go bardzo obnizac. pomyslal bym o wywaleniu listew z drzwi.

ps. nie luszczy Ci sie lakier z tych dokladeczek RSowych od przedniego zderzaka? bo to takie starsznie elastyczne, wrecz gumowe tworzywo...
  
 
Cytat:
2008-09-21 21:02:48, zenq pisze:
przynajmniej Arek wie o co biega Ladne auto to auto Seby, Remika czy Pawła_AMG.



A co tam, Twój Zenq essi też jest brzydki!
  
 
Marimar: ja nie tylko na tym forum jestem ale uwierz mi ze na innych sa ludzie wiecej tolerancyjni do innowacji i kombinacji.Wiele osob na tym forum doswiadczylo i moze potwierdzic ze liczy sie tu tylko seria,wszystko co inne jest na nie ale spoko jak to sie mowi sa gusta i gusta

Zenq: udalo mi sie ciebie pociagnac za jezyk,dokladnie o to mi chodzilo: jezeli masz cos do zarzucenia to opisz,poradz co by tu zmienic a nie pisz "ze sie nie podoba z zadnej strony"....bo wtedy nijak czlowiek nie wie w jakim kierunku podazyc
Auta Seba czy Remika sa sliczne bo to seria/oryginal,jakbym chcial miec takie auto to nie kombinowalbym z klapa,grillem czy morettami...
Co do dokladeczek to jeszcze o dziwo sie nie luszcza


[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-09-21 21:17:31 ]

[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-09-21 21:24:21 ]
  
 
Cytat:
2008-09-21 21:16:27, JarcioFordzik pisze:
Co do dokladeczek to jeszcze o dziwo sie nie luszcza



jarek jak byś miał dokładke tak nisko jak ja to nie miało by ci co się łuszczyć bo na pewno byś ją odrazu urwał




[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-09-21 21:32:08 ]
  
 
wiem juz ze klapa jest brzydka ale chce isc zaraz mocowac tablice i za cholere nie wiem gdzie,dajcie 3-4 opinie abym sie przekonal do czegos żona generalnie jest za opcja na klapie,mi sie widzi i taka wersja i taka...
  
 
Cytat:
Wiele osob na tym forum doswiadczylo i moze potwierdzic ze liczy sie tu tylko seria,wszystko co inne jest na nie



potwierdzam

a co do tablicy...ja bym dal najchetniej po prawej w zderzaku ale troche nizej niz na foto ale cos mi sie zdaje ze przy tym zderzaku to nie bedzie wygladc ;/ a jak nie to dal tak jak bylo oryginalnie bo bez tego jakos łyso
  
 
Cytat:
2008-09-22 13:58:01, JarcioFordzik pisze:
wiem juz ze klapa jest brzydka ale chce isc zaraz mocowac tablice i za cholere nie wiem gdzie,dajcie 3-4 opinie abym sie przekonal do czegos żona generalnie jest za opcja na klapie,mi sie widzi i taka wersja i taka...



i tak i tak jest kupa...............

jak na moje to przerzeźbić zderzak i w nią wkomponować tablicę i podświetlenie, wtedy jakoś będzie wyglądać
  
 
W zderzak tak jak na 1 fotce, ale porzeźbić, a nie tak wkrętami na żywca Tylko zostawiłbym część lamp tylnych tą która jest na klapie. Bez tego te lampy wyglądają według mnie słabo, takie ucięte, widać że czegoś brakuje itd.
  
 
kolega Matys mial jeszcze taki sposob
  
 

  
 
Surec: dzieki za foto tego czerwonego (nr 2 mam juz na swoim kompie-od tego zdjecia zaczela sie filozofia moja)...ten czerwony wymiata tylko jak tu taki zderzak wymyslic
poki co rejestracja pojdzie jak u matysa i ciul...
  
 
Jarciu, w koncu musialem napisac co mnie w nim boli bo inaczej to bysmy sie klucic zaczeli za bardzo a wczesniej mi sie nie chcialo klepac to napisal tylko ze mi sie nic w nim nie widzi:/

Arek, z tym ze jest brzydki to akurat sie zgadzam, ale narazie doprowadzam go do stanu, bo to padlo ma 17 lat i powoli daje mi o tym znac... a dopiero jak zaczenie w nim wszystko banglac jak nalezy i jak wystarczy sil, to wezmiemy sie za styling.

co do autek Seby i Remika to owszem, prawie seria, dzieki czemu sa piekne, ale zoabcz np. na emkaczwórke Pompy - zmienil w nim chyba wszystko, a wielu fefkowiczom sie bardzo podoba, pomimo sporej ilosci dosc kontrowersyjnych elementow, jak np. lambodorsy.

co do rejesracji to lipa jak narazie z kazda wersja, jedyna logiczna mysl jaka mi przychodzi do glowy to rzezbienie w zderzaku i zrobienie ladnej wneki. bo w klapy to strach ruszac. a najlepij zmien sobie tylek na mk5, bedzie najladniej
  
 
  
 
Cytat:
2008-09-22 17:23:55, zenq pisze:
a najlepij zmien sobie tylek na mk5, bedzie najladniej



dokladnie
  
 
Cytat:
2008-09-22 19:27:11, Seba pisze:




ten tyłeczek jest bardzo ładny, ale z poniższych zdjęć ta czerwona mkPiątka wygląda bleeeeeeeee
  
 
dużo głupot i zacietrzewienia tu czytam...rejestrację daj na klapę i to na środek, podobnie jak było w oryginale...bez przeciwmgielnych się bedzie to prezentować znacznie lepiej...

a co do przodu z postojami w kolor wygląda kozak a grill taki jaki jest jest ładniejszy od RSowego...całe auto jest zrobione na swój styl ale nie jest to wieś tuning bo jest zrobione dokładnie i ze smakiem...

BTW Asior to są długie moretty!