[ArekCLX] Rozstanie z CLX-RS 1.4v10 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
3D i 5D są ogólnie ładne ale nie wyobrażam sobie abym jeźdżił RS-em 5D,arek a myślałeś żeby drźwi tylkne zaspawać?
  
 
Cytat:
2008-04-28 22:41:17, marimar pisze:
3D i 5D są ogólnie ładne ale nie wyobrażam sobie abym jeźdżił RS-em 5D,arek a myślałeś żeby drźwi tylkne zaspawać?


gdybym zaspawał tylne drzwi to bylo by niestety 3d
  
 
Co myślicie na temat takiego zderzaka? Oczywiście była to tylko przymiarka przedni zderzak też mam takiego typu do wzięcia ale nie wiem czy warto.

Alu w planie jest takie tylko trzeba będzie zainwestować w oponki
Proszę o opinie


[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-05-05 21:55:38 ]
  
 
Zderzaczki owszem fajne ale bez progów to będzie dziwnie wyglądało. Podobny patent zastosował mój sąsiad w escorcie i tym samym stał sie obiektem zwałowania. Fakt że nawet tych zderzaków nie pomalował i szybko je połamał na krawężnikach
A te aluski to jaki to rozmiar?
  
 
Cytat:
2008-05-05 21:52:07, ArekCLX pisze:
Co myślicie na temat takiego zderzaka? Oczywiście była to tylko przymiarka przedni zderzak też mam takiego typu do wzięcia ale nie wiem czy warto. Alu w planie jest takie tylko trzeba będzie zainwestować w oponki Proszę o opinie [ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-05-05 21:55:38 ]



takie zderzaki = porażka na całej linii
  
 
Cytat:
2008-05-05 22:05:31, Biedrona pisze:
takie zderzaki = porażka na całej linii


zgadzam się, odpadają.
  
 
Cytat:
2008-05-05 22:03:11, siekier82 pisze:
Zderzaczki owszem fajne ale bez progów to będzie dziwnie wyglądało. Podobny patent zastosował mój sąsiad w escorcie i tym samym stał sie obiektem zwałowania. Fakt że nawet tych zderzaków nie pomalował i szybko je połamał na krawężnikach A te aluski to jaki to rozmiar?



Aluski to 14" z tym ze opony są na nich 195/45/14 więc troszku za niskie co z resztą widać na zdjęciu

Co do zderzaków to chyba sobie podaruję ich montaż chyba ze ktoś by chciał takie to pisac na prv, cena atrakcyjna z tym ze przedni zderzak jest do konkretnej naprawy

Nabyłem dziś progi RS typu takie jak Marimar ma u siebie
  
 
To rzecz gustu z tymi zderzaczkami. Jeśli zaś chodzi o moją opinie do zaczął bym najpierw od alu. Nie wyobrażam sobie furki ze zderzakami monster na stalówkach

P.S. Gratki za wytrwałość przy modach essa. W końcu niewielu zostało nam juz prawdziwych pasjonatów.
  
 
Cytat:
2008-05-05 22:12:51, siekier82 pisze:
To rzecz gustu z tymi zderzaczkami. Jeśli zaś chodzi o moją opinie do zaczął bym najpierw od alu. Nie wyobrażam sobie furki ze zderzakami monster na stalówkach P.S. Gratki za wytrwałość przy modach essa. W końcu niewielu zostało nam juz prawdziwych pasjonatów.



Masz rację Siekier, odpuszczę sobie te zderzaki bo faktycznie by był przypał ale cena 120 za komplet to faktycznie okazja. jak ktoś chce to pisać tylko przedni wymaga konkretnej naprawy
  
 
no arek fele ładne,ale te zdeżaki to se daruj bo szybko je stracisz,ja mam tylko hokej a o mało co nie straciłem zderzaka,a jak ty byś założył taki płóg to bardzo szybko byś go zostawił na ulicy,no ale jak tobie się podoba to montuj na własne ryzyko
  
 
Cytat:
2008-05-05 22:15:43, ArekCLX pisze:
Masz rację Siekier, odpuszczę sobie te zderzaki bo faktycznie by był przypał ale cena 120 za komplet to faktycznie okazja. jak ktoś chce to pisać tylko przedni wymaga konkretnej naprawy



a widzisz poprzedni właściciel miał też problemy chyba że przedni jest do naprawy

a powiedz ile te fele cię wyszły?
  
 
Cytat:
2008-05-05 22:19:08, marimar pisze:
no arek fele ładne,ale te zdeżaki to se daruj bo szybko je stracisz,ja mam tylko hokej a o mało co nie straciłem zderzaka,a jak ty byś założył taki płóg to bardzo szybko byś go zostawił na ulicy,no ale jak tobie się podoba to montuj na własne ryzyko


ten przedni zderzak jest juz i tak konkretnie połamany (ale do zrobienia) więc po głębszym namyśle doszedłem do wniosku ze przejazd przez nasze miasteczko byłby tragiczny w skutkach dla tych zderzaków i postanowiłem sobie je odpuscic, Alu chyba wezmę, cena tez jest za nie bardzo niska ze względu ze sprzedający posiada tylko 3sztuki. jakby ktoś słyszał o jednej sztuce na handelek to pisać 504-894-472 (plisss) te alu to się FOUNDMETAL nazywają
  
 
pojechał byś se na zakupy do Auchana ze zderzakami a po drodze ze dwa leżące policmajsty i do domu zajeżdźasz bez zderzaków,takie moje zdanie,no chyba że zawiech pneumatyczną wstawisz z citroena
  
 
Cytat:
2008-05-05 22:30:06, marimar pisze:
pojechał byś se na zakupy do Auchana ze zderzakami a po drodze ze dwa leżące policmajsty i do domu zajeżdźasz bez zderzaków,takie moje zdanie,no chyba że zawiech pneumatyczną wstawisz z citroena



omijałbym se auchana szerokim łukiem, teraz już wyjezdzam z parkingu chodnikiem(jak nikt nie widzi) bo po uglebieniu essa wszystkie policmajstry moje, a z tymi zderzakami to mógłbym wsadzić jakiegoś metalowego pręta i zimą naszą wiochę odśnieżać, robiłem taką przymiarkę na szybko i od "monster"zderzaka do ziemi było góra 3-4cm więc miałbym problem na podwórko wjechać
  
 
1. Według mnie zderzaki są spoko z wyglądu ale nie na nasze polskie drogi.Pewnie to jest laminat, a więc każde mocniejsze przychaczenie to zaraz pękają, i później są stałe kłopoty z naprawianiem i malowaniem.

2. Pomyśl, że później nie będziesz mógł już wjeżdżać gdzieniegdzie.

3. Aluski ładne, ale namawiałbym Cię do 15,16, powód - ładniej by zapełniły nadkola
  
 
Arek dobrze ze doszedles sam do wniosku ze zderzakami
sa przerysowane i to mocno a poza tym nie na nasze drogi
aluski fajne ale kurcze male, 15stki kup....pogadaj z Trancem ma fajne na pchniecie
  
 
Cytat:
2008-05-05 22:09:07, ArekCLX pisze:
Nabyłem dziś progi RS typu takie jak Marimar ma u siebie



masz troche inne niż ja ,bo moje to 3D XR,a twoje to orginał RS Zender 5D ale powiem ci że są super
  
 
Progi już zamontowane, fotki bedą jutro bo dziś już ciemno było jak skończyłem. Miałem z tym trochę roboty bo szukałem miejsca gdzie je zamontować przed wymianą reperaturek progów, bez bicia przyznaje ze zakładając nakładki maskowałem dziury. Zaniedbałem przez to moją kochaną blondyneczkę która napewno pokaże mi pazurki ale robiłem to wszystko tylko dla jej bezpieczeństwa.
Progi fakt, (bez przechwałki) oryginał Zender RS, trza bedzie je tylko w kolor a'la"akwamaryna" strzelić i bedzie gites.
  
 
Tak jak obiecałem oto fotka zamontowanego już progu, inny kolor ale lepsze to niż dziura, kolejna zmiana będzie to grill RS


[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-05-07 15:47:09 ]
  
 
Chyba coś zdjęcie nie działa