[ArekCLX] Rozstanie z CLX-RS 1.4v10 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-04 01:48:00, trance pisze:
laczki szału nie robią wzorem i kolorem...spojler mnie się akurat tak średnio podoba...tak jak ktoś mówił zenderowski jest fajny...ja w ogóle się nie zdecyduję na żaden spojler bo szkoda mi dziergac klapy... powodzenia w modach



Za 300zl nie kupił byś takiego kompletu z oponami + do tego komplet zimówek używanych jedną zimę?
Hmmmm, myślę ze to okazja więc zdecydowałem się na te alu. Jakie by nie byly napewno ess bedzie wyglądał na nich lepiej niz na kołpakach
  
 
"tak se siedze i se myślę..." cos by trza bylo wymodzić przy essie a więc zabrałem się za robotę.
Opowiem jak to było od początku:
Kupiłem essa zupełnie gołego, nie mogłem znieść tego strasznego koloru oświetlenia deski, pomysłodawcą tego wszystkiego jest Marimar. Zaczęło sie od prostego moda tzn. zegarka i wygląda to tak:, następnie zabrałem się za środkowy panel, po wielu podejsciach wyszło coś takiego(fotki robiłem jeszcze jak bylo jasno więc nie oddają całego efektu) . Po tych zmianach przez dlugi czas miałem dwu kolorowe oświetlenie, przyznam się bez bicia że miałem trochę stracha zeby zabrać się za liczniki, ale pewnego dnia poczułem się na siłach i wyszło tak . Dalsze zmiany oświetleia poszły już za krokiem i przyszedł czas na wewnętrzne klamki (całkowity efekt jest gdy jest ciemno, niektórzy widzieli i niech powiedzą jak to wygląda, później był już schowek pod radiem, popielniczka, regulacja wysokości świateł i nawiewy , zmienił się także kolor na wyświetlaczu radia. Dzisiaj wpadłem na pomysł aby zmontować oświetlenie pod kieszenią na drzwiach aby nie wybić sobie zębów tak jak to prawie zrobiłem jadąc późnym wieczorem nad jezioro, wysiadłem a właściwie wysiadałem...
Nie sądziłem że dziura obok której zaparkowałem jest tak głęboka i o mało nie straciłem ząbków.
To jest jak narazie tylkowersja testowa więc się nie śmiać, zmontowane na szybko i poddane serii prób, Tak to prezentuje się w środku , nie bawiłem się w podłączanie zeby świeciło po otwarciu drzwi i podłączyłem się do postojówek, mam także podświetloną część na nogi dla mnie i pasażera, świeci non stop z postojówkami ale nie przeszkadza.
Kolejny plan na dodatkowe sówietlenie wnętrza to część na nogi z tyłu i tylne klamki, doszła także trzecia lampa stopu ale jeszcze jest nie podłączona.
Wszystko wykonałem przu użyciu diud LED.
  
 
z tymi neonami pod drzwiami to szacunek sam chciałem mieć coś podobnego, że jak otworze drzwi to się neon włączy W jaki sposób podłączyłeś ten neon?
  
 
arek mam nadzieje że podjedziesz i się pochwalisz tymi neonami i spojlerkiem,daleko nie masz

ale ogólnie to ładnie,jeszcze pare modów i będziesz miał lepiej oświetlonego niż mój esik

[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-04-04 20:29:31 ]
  
 
Jak na mój gust to z troche za dużo tych diód i neonów ale ważne ze tobie sie podoba.
  
 
wlasnie Arkadio jakos do ciebie bede musial podjechac bo mi pomozesz cos zamontowac hehe...
  
 
Cytat:
2008-04-04 22:32:46, wyzyniak87 pisze:
wlasnie Arkadio jakos do ciebie bede musial podjechac bo mi pomozesz cos zamontowac hehe...



Możesz wpaść w niedziele, ale najpierw daj mi cynk na kom.
Teraz musze z#@%!ć Ciebie i slawceka za te nie potrzebne spamy typu komu sie jakie alu podoba, Ty masz fajne, trance ma fajne slawcek ma fajne i wogole kto jakie ma to ma napewno fajne!!!

Kaes - duzo ludzi tak twierdzi i duzo mówi ze tez tak chce u siebie, czysta kwestia gustu

Bobas_sk - obecnie ten a'la neon jest podłączony pod postojówki bo jak juz napisałem to wersja testowa, ale po dzisiejszym wieczorku chyba zostanie pod postojówkami, nieźle rozświetla wnętrze samochodu i nie razi w oczy.

Marimar - Ty zobaczysz to na żywo jak będzie po obu stronach i jak w końcu zmontuję oświetlenie nóg pasażerów z tylnego przedziału
  
 
Czy ten wątek przyciąga głupie docinki nie mające kompletnego sensu? Czyszczę.
  
 
Cytat:
2008-04-04 23:12:07, ArekCLX pisze:
Teraz musze z#@%!ć Ciebie i slawceka za te nie potrzebne spamy typu komu sie jakie alu podoba, Ty masz fajne, trance ma fajne slawcek ma fajne i wogole kto jakie ma to ma napewno fajne!!!


WIELKIE sorry Arek
  
 
Arek niewiem co ty masz z tym gg ale w ta niedziele napewno nie wpadne...pozdro
  
 
Dzisiaj dostałem paczkę ze sprężynkami, były one na amorkach od mk6 wiec trza bylo zabrac się za robotę i je rozdzielić.
Przy operacji rozszczepu zestawu pomógł mi kolega PavulonStudio któremu dziękuję za pomoc. Było nie lada smiechu przy tej akcji ale wszystko się udało. Jutro dalsza część zabiegów, przekładka springów na moje amorki i montaż do essa
  
 
ile zglebią te springi i jakiej firmy?
  
 
Cytat:
2008-04-17 00:15:19, POMPA pisze:
ile zglebią te springi i jakiej firmy?


Ile zglebiaja to nie jestem pewny essi ladnie usiadł po zabiegu ale nie mierzyłem. Wkleję niebawem fotki
  
 
Oto obiecane fotki essia, usiadł dość nieźle i jest teraz sztywny, zakręty pięknie ale progi zawlniające nie są zbyt łaskawe dla mnie.
prezentuje się to tak , krawężnik który zawsze był dla mnie niski teraz trochę czuję do niego respect , z lekkim luzem zmiesciła się zapalniczka
Ess dostał także lampkę oświetleniową wersii ghia oraz przekaźnik opóźnienia oświetlenia za co gorące podziękowania dla kolegi Siekier82.

Niebawem ess(o ile wcześniej nie pójdzie na handel) jedzie na zabieg wymiany progów ponieważ jestem do tego zmuszony gdyż nie były one od dawna w najlepszej kondycji a przy wymianie sprężyn poprostu spadł sobie z lewarka(naszczęście nie zdążyłem zdjąć jeszcze koła)
  
 
no nieźle arek,widziałem efekt na żywo i powiem ci że masz niżej uglebionego niż mój esi
  
 
gleba to podstawa, od razu się lepiej prezentuje
  
 
Ładna gleba a na jakich laczach tak przysiadł ?
  
 
Cytat:
2008-04-22 22:03:15, Luniz pisze:
Ładna gleba a na jakich laczach tak przysiadł ?


175/70/13
  
 
nie nie 3D wyglądają poprostu BOSKO !!!!!!
  
 
Cytat:
2008-04-23 22:47:54, kolo21dg pisze:
nie nie 3D wyglądają poprostu BOSKO !!!!!!



niewiem czy to jakaś sugestia ale niech ci będzie. 3d tez są fajne ale 5d jednak rządzi