Omegi: w dziwnym kolorze yellow & prawdziwy granat :) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a jak juz jestesmy przy temacie wydechow, to czy 3 tysie za zrobienie (wlasne wykonanie) pelnego wydechu (razem z katami z nierdzewki) do C30SE z nierdzewki, to duzo, malo czy srednio??
  
 
rozwiń temat katów z nierdzewki. Puszki tylko czy po prostu katy metalowe? Czy ukł kpl z kolektorami wydechowymi? Czy policzony od a do z czy robiony "na oko" na bazie serii?
  
 
na zewnatrz nierdzewka, w srodku ceramika z platyna.
Uklad policzony od a do z, ale kolektory chyba zostawiaja w spokoju. Przynajmniej tak zrozumialem jak dzis z nim rozmawialem, ze zmieniaja uklad poczawszy od katow. Oczywiscie jezeli chce to moga calosc zmienic, ale to takze wiaze sie z wiekszym kosztem.
Za to gosc jeszcze powiedzial, ze ostatni tlumik sklada sie z 4 tlumikow, o co chodzi?!?!?! :|
  
 
Cytat:
2008-07-08 19:39:36, fatboy82 pisze:
a jak juz jestesmy przy temacie wydechow, to czy 3 tysie za zrobienie (wlasne wykonanie) pelnego wydechu (razem z katami z nierdzewki) do C30SE z nierdzewki, to duzo, malo czy srednio??



Za zrobiłem za 1,5 tys jakieś 3 lata temu, wydech brzydki ale skuteczny. Napełniany niedawno przez nieocenionego Maystra .

Jak to auto ma być na wieki to warto każde pln położyć.
Ja bym bardzie sie spytał jak ze skutecznością?

Bo u mnie olej czasami sie nie zdąży spalić a już jest na zewnątrz . Zrób dwa podwójne i jeden końcowy oba przelot.
Niech popracują na końcowym aby był cichy.
I już.


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2008-07-09 21:39:32 ]
  
 
Cytat:
2008-07-08 19:39:36, fatboy82 pisze:
czy 3 tysie za zrobienie wydechu do C30SE z nierdzewki, to duzo, malo czy srednio??


jeśli bez kolektorów - jak dla mnie to dużo.
szukaj tańszego wykonawcy
  
 
Cytat:
2008-07-10 12:15:10, 7gsi pisze:
jeśli bez kolektorów - jak dla mnie to dużo. szukaj tańszego wykonawcy




7gsi - a czy przypadkiem ten kolor nie jest zarezerwowany dla poczty w DE ?
p.s co zrobiles z gwintem ?
  
 
Cytat:
2008-07-10 16:39:43, beast6 pisze:
a czy przypadkiem ten kolor nie jest zarezerwowany dla poczty w DE ?


Może bestia dostarczała listy wysłane pocztą lotniczą - tyle, że na niskim pułapie
  
 
Cytat:
2008-07-10 16:46:10, ilku pisze:
Może bestia dostarczała listy wysłane pocztą lotniczą - tyle, że na niskim pułapie




eeee no raczej wozila dupe prezesa poczty
  
 
bestia owszem woziła tłuste dupsko prezesa - ale nie poczty a firmy handlującej tworzywami sztucznymi. Wnioskując po jedynym wytartym przycisku - tym od wyłączania TC - szanowny prezes raczej sam powoził
  
 
jest sens dłubania przy złomedze?

nie
  
 
moj samochodzik jest po wymianie m.in. sprzegla i docisku i coz na nowo odkrylem co to znaczy 200KM pod maska . Biegi wchodza leciutko, nawet na niskich obrotach nic nie telepie, na jalowym nie ma zadnego metalicznego walenia. Co tu duzo gadac, jest bosko Wymienione jeszcze zostaly uszczelki pod kolektorem ssacym i wylotym oraz pod glowica. nic mi juz nie dymi i jest cacy. Leszek odwalil kawal zaj..istej roboty

Teraz tylko nowe sprezyny na tyl, ktore czekaja na zalozenie, oponki 225 i bedzie sie szalec
  
 
Cytat:
2008-07-21 19:09:39, fatboy82 pisze:
moj samochodzik jest po wymianie m.in. sprzegla i docisku i coz na nowo odkrylem co to znaczy 200KM pod maska (..) Teraz tylko nowe sprezyny na tyl, ktore czekaja na zalozenie, oponki 225 i bedzie sie szalec

To strasznie fajnie że łamadze już nic nie dolega i że jesteś zadowolony, ale jak to się ma do żółtka?
 
 
bo byl poruszany temat sprzegla i wrzucania biegow, wiec sie dopisalem do tematu i przy okazji chwalac zmianami
  
 
Chodzi o to zebysmy byli zolci z zazdrosci
  
 
Cytat:
2008-07-21 19:09:39, fatboy82 pisze:
moj samochodzik jest po wymianie m.in. sprzegla i docisku (...) Co tu duzo gadac, jest bosko



jestem przekonany, że i u mnie na opisane wcześniej problemy pomoże dopiero wymiana sprzęgła. Jeszcze trochę startów ze świateł i sprzęgło na pewno się podda

...zrobiłem dziś kilkaset km i jestem naprawdę zadowolony z wydechu - pewnemu Vetsowi należą się podziękowania za dawny deal - w aucie jest cicho, wydech nie męczy, jednocześnie od razu słychać, że nie jest to seria - ma fajny nieco "beemkowy" pogłos w zakresie 2,8-4tys obr.
  
 
wkrótce założę se takie cuś:





sam malowałem, niestety to widać
alusy 18x8,5" przeznaczone do SUV / Jeep, niby nają być mocne, rozstaw 5x112 ET38.
  
 
Pioter, przyłóż koła do żółtka i cyknij fotkę poglądową
 
 
czarny na tle zoltego fajnie moga wygladac
  
 
Piotr, teraz bedzie nas dwoch, niech ktos sie zacznie smiac z czarnych felg
  
 
nie dwóch, bo już trzech
widziałem jakieś Evo na czarnych Steinmetzach

ps. ostatnio mnie oświeciło co znaczy Steinmetz