MOTORYZACYJNE życie Lublina - Strona 32

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-03-11 07:16:15, Furiosus pisze:
Ja się zamierzam przelansować na tor fiatem bo musze z Gorczycą pogadać. Jak będzie pogoda stosowna to zabiorę małą na wycieczkę...


męska decyzja ciekawe jak reszta lubelaków
  
 
Jak tam jazda... dowód rejestracyjny masz jeszcze???
  
 
Cytat:
2011-03-14 07:30:02, Furiosus pisze:
Jak tam jazda... dowód rejestracyjny masz jeszcze???


nie zabrali ale 500zł prawie dostałem mandatu za testy hydrołapy na szczescie udało dogadać uff... Policjant tez miał kiedyś 125p wiec wpadliśmy w temat
A tak pozatym wysrało UPG zerwało poduszkę silnika i pękła lewa podłużnica ehh.... te fiata. No ale na otarcie łez wygrałem poduszkę ogólnie fajna impreza ale nie umiem jeszcz eoperowac hydrołapą musze coś potrenować bo dopiero w ostatniej próbie załapałem jak ciąć
  
 
Za tydzień RallySprint na torze, ja się chyba skuszę. Wybiera się ktoś jeszcze?
  
 
jak ogarne auto to jadę jak nie to jako widz pojadę
  
 
No to ogarniaj. Przyda się klasyczna konkurencja.
  
 
właśnie sprawdzałem terminy różnych imprez i też miałem plan żeby pojechać na tor
  
 
fiat w obecnej chwili jest całkowicie rozebrany. Chyba że nie będe spać cały przyszły tydzień to go ogarnę
wczoraj udało mi sie kupić dohca za flaszkę
  
 
ja się raczej na żużel wybieram - ale może wpadniemy popatrzeć
  
 
Panowie pytanie, wybieram się w ramach wakacji na zwiedzanie wschodnich rubieży naszego wspaniałego kraju. Plan mam taki żeby wyjechać ze Stolycy koło soboty i udać sie w rejony Białegostoku a później kierować się na południe aż do Bieszczad. Jeśli macie jakieś pomysły na ciekawe miejsca warte zobaczenia, kempingi noclegi itp. chętnie poczytam
Na pewno mam w planie kolejki wąskotorowe w Hajnówce, Nałęczowie i Przeworsku.
  
 
Ze swojej strony polecam zaczepić o roztocze.
Np tu masz trochę informacji.
  
 
Cytat:
2011-06-30 20:31:48, pavlus pisze:
Panowie pytanie, wybieram się w ramach wakacji na zwiedzanie wschodnich rubieży naszego wspaniałego kraju. Plan mam taki żeby wyjechać ze Stolycy koło soboty i udać sie w rejony Białegostoku a później kierować się na południe aż do Bieszczad. Jeśli macie jakieś pomysły na ciekawe miejsca warte zobaczenia, kempingi noclegi itp. chętnie poczytam Na pewno mam w planie kolejki wąskotorowe w Hajnówce, Nałęczowie i Przeworsku.


ta w Nałęczowie chyba jeszcze nie kursuje na pewno nie rusza teraz z Nałeczowa tylko Wąwolnicy a to efekt że tir wbił sie w wiadukt i go przestawił. Jeździ w niedziele ale które dokładnie nie wiem
  
 
Dzisiejsza wycieczka do Annopola. Zawsze oglądałem się przejeżdżając tamtendy, ale teraz miałem czas więc specjalnie tam pojechałem podziwiać.





Jest tam wiele ciekawych samochodów(oryginalny Bosmal, Peugeot 201, 2x Wartburg coupe, Citroen 2 CV, Warszawa Kombi i wiele innych). Czułem się jak w raju.
  
 
tyle ze nic z tego raju nie kupisz... jechałem dwa albo 3 tygodnie temu do zakopanego tamtędy koło 3 rano zatrzymałem sie zeby obczaić sprawe a tam mi wylatuje gość i luka co robię Po co zdjęcia itd.
  
 
Raczej można coś kupić, bo cały czas zmienia się asortyment. Nie dawno jechałem tamtędy to stał maluch chyba z I serii, a teraz go nie widziałem. A w ogóle dawno temu to inny repertuar był chyba.
Bosmal to napewno był już dawno, bo pamiętam jak mój ojciec pytał się o jego cenę to właściciel powiedział chyba 3-5 tysi(nie pamiętam dokładnie)
  
 
Znalazłem w sieci foty z ostatniego rallysprintu. Nawet fiaty Bartka i mój się załapały.
  
 
widziałem dziś was chłopoki w TVN Turbo
  
 
Szkoda ,że cię nie było
Film z RS

[ wiadomość edytowana przez: mariuszplewik dnia 2011-09-19 22:06:48 ]
  
 
spoko jeszcze będzie okazja objechać Cię mym ohv a żałuję bardzo że mnie nie było ale cóż taki lajf...
  
 
III Puławski Zlot Pojazdów Zabytkowych 1 października wybiera sie ktoś??? Prócz mnie??