[trance] coming soon...Re-ActivatioN.. [FOTKI] - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mogę polecić świetną folię i super obsługę (oryginalny SunGard + autoryzowana obsługa) ale pod Krakowem
  
 
Cytat:
2008-07-01 00:47:47, escimo pisze:
No felusie bardzo ładne, a gdzie będziesz wybierał się na przyciemnianie szybek?? słyszałem, że w Szubinie robią tanio i dobrze, czy może sam będziesz działał?



tak w Szubinie jest firma PROGLASS moja klubowa firma partnerska mamy tam znizki jesli chodzi szybki pare aut wyjechalo, robia dobrze i cenowo korzystnie
  
 
a nie orientujesz się może tak mniej-więcej cenowo ile by kosztowało przyciemnienie kombi mk7, przód, tył + blenda?

Na przykład taka: http://www.joemonster.org/art/9427/Sposob-na-powolniaka-na-lewym-pasie

Nie pytam o konkretną cenę, tylko orientacyjną
  
 
Calkiem ladne masz auto i jestem ciekaw jak bedzie wygladalo gdyzalozysz ten pakiet od rs-line co miales na 1szych zdjeciach.
  
 
dzięki igła, pakiet RS już się grzeje na essiego i chyba dzis przyszła znamienna chwila na to by zacząć coś robić z body kitem...stety a może i niestety...


oto powód





[ wiadomość edytowana przez: trance dnia 2008-07-30 04:02:39 ]
  
 
no więc...ciąg dalszy a raczej konsekwencją ostatnich zdarzeń...było



to



wyszło to



na razie wersja testowa

mam nadzieje,ze nie potepicie mnie za ORYGINALNOŚĆ modyfikacji

[ wiadomość edytowana przez: trance dnia 2008-08-10 00:55:22 ]
  
 
nie wiem czemu ale mi się skojarzyło powiedzenie o przelewaniu z pustego w puste nie no spoko, daje rade ale oryginalnosci zadnej Spoko, nareszcie bedziesz miał ładniejsza fure niz jarek
  
 
no ta oryginalność to taka ironia...w ogóle byłem zagorzałym przeciwnikiem zderzaka od RSa, chciałem długie lampki kierunki w postojach i dokładkę z pakietu RS line...plany poszly w inna mańkę i wyszlo jak wyszło ale reszta bedzie bez zmian...
  
 
zwlaszcza na kolpakach 13stkach
Cytat:
2008-08-10 01:03:13, yezXR3i pisze:
Spoko, nareszcie bedziesz miał ładniejsza fure niz jarek



Karol zaloz Alu jakies,bo w tej chwili wiesz co to jest? przypomnij sobie takie pomaranczowe cudo z bydzi co jezdzi tez na kolpakah
  
 
widać Twoje auto potrzebuje znaczących modów,zeby było ładne a moje nawet na kołpakach i tak jest ładniejsze

Co do alu, mam tyle kompletów ze nie mogę się zdecydować które założyć
  
 
Cytat:
2008-08-10 12:05:51, trance pisze:
widać Twoje auto potrzebuje znaczących modów,zeby było ładne a moje nawet na kołpakach i tak jest ładniejsze Co do alu, mam tyle kompletów ze nie mogę się zdecydować które założyć



Te co masz w avatarze i nic innego
  
 
no az 2 komplety masz tych alu....straszny wybor
Cytat:
2008-08-10 12:05:51, trance pisze:
widać Twoje auto potrzebuje znaczących modów,zeby było ładne a moje nawet na kołpakach i tak jest ładniejsze Co do alu, mam tyle kompletów ze nie mogę się zdecydować które założyć

  
 
widze że ostre zmiany nadeszły,tak naprawde mówiąc nic nowego nie wymyśliłeś bo teraz wszyscy takie mody robią ale jest git,a "garby też masz w planach"?jak najszybciej daj to w kolor bo narazie śmiesznie wygląda

p.s i zdejmij wrescie te kołpaki
  
 
naprawde mi się nie podoba zderzak RS'a BEZ dokładki nawet tej of golfa 3 za 23 zł
  
 
Cytat:
2008-08-10 22:41:16, Grand_XR3i pisze:
naprawde mi się nie podoba zderzak RS'a BEZ dokładki nawet tej of golfa 3 za 23 zł



mi się też nie podoba bez owej dokładki
  
 
co do dokładki do zderzaka...na pewno takowej nie będzie...jak już wczesniej mówiłem byłem przeciwnikiem zderzaka RS i to chyba w dużej mierze poprzez te ohydne dokładki :/ wygląda jak kupa moim zdaniem, nie ma polotu kazdy modzi jak chce, u mnie takiego brzydactwa nie będzie...

co do garbów,ogólnie mam w planach ale nikt nie ma na sprzedaż...jak mam dawać 300zł + lakierowanie to interes nie jest tego warty, jesli dostanę w dobrych pieniądzach to się zaopatrzę bo ogólnie garbatki mają coś w sobie...

w kolor bedzie nie bójta się tylko teraz kombunuję z grillami i zastanawiam się jaki dac na efekt końcowy...

co do alu...mam 3 komplety felg i jeszcze jedne na oku dlatego nie wiem co wybrać
  
 
Cytat:
2008-08-10 23:10:37, trance pisze:
co do dokładki do zderzaka...na pewno takowej nie będzie...jak już wczesniej mówiłem byłem przeciwnikiem zderzaka RS i to chyba w dużej mierze poprzez te ohydne dokładki :/ wygląda jak kupa moim zdaniem, nie ma polotu kazdy modzi jak chce, u mnie takiego brzydactwa nie będzie... co do garbów,ogólnie mam w planach ale nikt nie ma na sprzedaż...jak mam dawać 300zł + lakierowanie to interes nie jest tego warty, jesli dostanę w dobrych pieniądzach to się zaopatrzę bo ogólnie garbatki mają coś w sobie... w kolor bedzie nie bójta się tylko teraz kombunuję z grillami i zastanawiam się jaki dac na efekt końcowy... co do alu...mam 3 komplety felg i jeszcze jedne na oku dlatego nie wiem co wybrać



no podobno ta wasza "garbatka "była za 200 zł trzeba było brać do siebie ,a tak jarek cię wyprzedził,ja za moją też dałem 200zł do tego 50 zł lakier i 50 zł lakiernik
a faktycznie "garbatki" mają to coś w sobie
  
 
Jarek mnie nie wyprzedził bo ja nie miałem w planach garbatki...ale ze mam teraz okres modzenia w essim i tak kombinuje co zrobić to ot tak sobie poszło na zderzak a teraz wymyśliłem maskę...Jarek wział nie szkodzi, ja tez ja mogłem wziać a nie chciałem..teraz jest u niego i niech mu służy...

poza tym pomyślałem,ze fajno by było w kuj-pom grupie by 3 garbatki były

z tym,ze u mnie potem do wygladu dołaczy także to co pod maską
  
 
taka piosenka byla: za rok moze dwa....
Cytat:
2008-08-10 23:34:47, trance pisze:
z tym,ze u mnie potem do wygladu dołaczy także to co pod maską

  
 
uparliscie sie tej garbatej maski jak rzep psiego ogona,a co do zderzaka to lepszy rydz niz zgnile jabłko i mysle ze po pomalowaniu bedzie sie ladnie prezentowal.