Tylna wycieraczka.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Dwa tygodnie temu kupiliśmy z żoną eskorcika z 1996 roku wersja FUN. Mamy problem z odnalezieniem włącznika tylnej wycieraczki. Kierownica jest trójramienna, ale na dźwigience od wycieraczek niema narysowanego emblematu tylnej szyby. Nie można też przesunąć dźwigni w przód ani w tył. Tylko góra i dół. Może ktoś miał podobny problem. Jest to nasze pierwsze auto więc proszę o wyrozumiałość.
  
 
Cytat:
2008-03-05 13:27:51, Grisza752 pisze:
Witam. Dwa tygodnie temu kupiliśmy z żoną eskorcika z 1996 roku wersja FUN. Mamy problem z odnalezieniem włącznika tylnej wycieraczki. Kierownica jest trójramienna, ale na dźwigience od wycieraczek niema narysowanego emblematu tylnej szyby. Nie można też przesunąć dźwigni w przód ani w tył. Tylko góra i dół. Może ktoś miał podobny problem. Jest to nasze pierwsze auto więc proszę o wyrozumiałość.


Widocznie zespolony jest od cabrio lub oriona, tam nie ma tylnej wycieraczki, jeśli tak to trzeba zmienić zespolony na właściwy
  
 
Cytat:
2008-03-05 13:32:32, zagore1 pisze:
Widocznie zespolony jest od cabrio lub oriona, tam nie ma tylnej wycieraczki, jeśli tak to trzeba zmienić zespolony na właściwy

No właśnie bo normalnie to do siebie i śmigać powinno...A tak przy okazji to ja mam taki problem że czasem mi nie działa lub po chwili...KIedyś lut mi sie oderawał przy silniczku ale zrobiłem i od tamtej pory tak sie dzieje.. dlaczego?????????????////
  
 
Cytat:
2008-03-05 15:05:02, MK5_essik pisze:
No właśnie bo normalnie to do siebie i śmigać powinno...A tak przy okazji to ja mam taki problem że czasem mi nie działa lub po chwili...KIedyś lut mi sie oderawał przy silniczku ale zrobiłem i od tamtej pory tak sie dzieje.. dlaczego?????????????////



mi to wygląda na słabą masę .. miałem podobnie przeczyściłem zawiasy klapy tylniej, psiknąłem troche wd-40 (nie było nic innego pod ręką) no i chodzi do tej pory warto przeczyścić też styk kabla masowego z klapą

ewentualnie wchodzi też w grę przełącznik zespolony tudzież jego zużycie ...

pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: kris-kzn dnia 2008-03-05 15:38:06 ]
  
 
Cytat:
2008-03-05 15:36:54, kris-kzn pisze:
mi to wygląda na słabą masę .. miałem podobnie przeczyściłem zawiasy klapy tylniej, psiknąłem troche wd-40 (nie było nic innego pod ręką) no i chodzi do tej pory warto przeczyścić też styk kabla masowego z klapą ewentualnie wchodzi też w grę przełącznik zespolony tudzież jego zużycie ... pozdrawiam. [ wiadomość edytowana przez: kris-kzn dnia 2008-03-05 15:38:06 ]

Dzięki