Wymiana nastawnika 2.5 TD

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Odrazu powiem że szukałem ale nie znalazłem ! Wymieiony zostal dziś nastawnikw pompie auto super sie zbiera pali na cieplym na dotyk ale na zimnym musze dwa razy zakręcic by odpalil co to znaczy? gdzie jest błąd i wczym ? przed wymiana na starym nastawniku tego nie było byly inne problemy .
  
 
Pompiarz nastawił Ci dawke paliwa?? O ile się nie mylę optymalna dawka to 3mg. Może któraś świeca żarowa padła.
  
 
Cytat:
2008-03-04 19:54:59, Nelson pisze:
Pompiarz nastawił Ci dawke paliwa?? O ile się nie mylę optymalna dawka to 3mg. Może któraś świeca żarowa padła.



dawke ustawiona była z tego co widziałem na monitorze esiitronic Bosh 4 czasami wskaiwało na 3 ale dodam że jak puszcze gaz to jak wskazówka spada na obrotomirzu to przy obr 1000 lekko sie zatrzyma i spadnie na 727 wczesniej tego nie miałem tylko odrazu spdała na 700 bez tego przytzymania na 1000
  
 
Chyba się chłopcy nie postarali... odwalili manianę... czy ten nastawnik napewno jest sprawny??
  
 
Cytat:
2008-03-04 23:18:59, sewcio pisze:
Chyba się chłopcy nie postarali... odwalili manianę... czy ten nastawnik napewno jest sprawny??




no tego to sewcio niewiem komputer błędów nie pokazuje, ale powiem że na drugi dzien oma juz pali ładnie tez na zimnym mam nadzieje że było to tylko jakies zapowietrzenie układu lub cos z tego. z tym przytzymaniem przy obr 1000 to nawet twuj strama mi powiedział że jest ok niektórzy nawet tak wolą i czasami sam tak ustawia to znacza że jest ustawiona wieksza dawka paliwa co nie oznacza że pali wincej ale silnik jest mocnieszy a ile wtym wszytkim prawdy to życie pokaże na nastawnik jest gwarancja !