[MAG] SilveRSauber - sesja wiosenna (pożegnalna) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-15 14:45:30, RemikGT pisze:
jak bedziesz jechał przeZ LESZNO DAWAJ ZNAC


OK, numer do komórki wpisany
  
 
A wiesz,ze te aukcje i m.in. ten silnik to kolegi Grzee ??
  
 
Cytat:
2008-04-15 16:47:28, Seba pisze:
A wiesz,ze te aukcje i m.in. ten silnik to kolegi Grzee ??



o ile Seba ma rację to - Maciek ja Ci dobrze radzę nie bierz tego silnika
  
 
niech Mag kupi silnik z białego i sprawdzi nr silnika i po kłopocie,a jesli beda inne numery wogle nie tykaj



[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2008-04-15 20:09:01 ]
  
 
Cytat:
2008-04-15 16:47:28, Seba pisze:
A wiesz,ze te aukcje i m.in. ten silnik to kolegi Grzee ??


Tak, wiem - jak zadzwoniłem na numer podany na aukcji, to zapytał się czy jestem z FEFK-u i od razu się przedstawił.

Silnik sprawdzę na tyle ile mogę i jesli będę miał jakiekolwiek wątpliwości to po prostu nie wezmę - i tyle
  
 
No to silniczek odpalił - jutro pierwsze testy i zobaczymy co dalej

Jak sie uda, chcę jeszcze do końca przyszłego tygodnia załatwić blacharkę (wyciągnięcie tylnej ścianki i wyplenienie rudej z bagażnika i komory silnika) i trochę nad poprawieniem wyglądu popracować - te nieszczęsne zderzaki
  
 
No grunt,zeby oliwy nie bral Oby bylo OK
  
 
Wczoraj po kłopotach z iskrą przez kilka godzin w warsztacie trwała walka z cewkami i świecami - dobrze, że z 7-miu cewek udało się skompletować dwie wystarczająco dobrze działające, a dwie świece (mające raptem po 4 tysiące przebiegu) poszły na smietnik, bo porcelana popękała

pierwsze testy w trakcie jazdy bardzo pomyślnie wypadły

jakies 100km za mną - przez weekned sprawdzę jak autko się zachowuje z olejem i mam nadzieję, ze bedzie dobrze - sprężanie na poszczególnych cylindrach póki co na poziomie 13, 12, 13, 12 - więc nie najgorzej w porównaniu do 8 - 9 które było na starym silniku

za chwilkę jadę do blacharza, co ma wyciagać tylną ściankę - mam nadzieję że do poniedziałku będę miał to zrobione, bo musze się jeszcze z lakiernikiem umówić - póki jeszcze troche kasy mi zostało
  
 
no to niedługo chwila prawdy - wybieram się na hamownię


silnik, który zakupiłem teoretycznie był po przebiegu 190tkm i wg słów sprzedającego chodził bardzo ładnie - na razie z osiągów jestem całkiem zadowolony - zdecydowana poprawa w stosunku do zajeżdżonego oryginału, tak więc postanowiłem odżałować parę złotych i zobaczyć ile z fabrycznych kucyków pozostało

jak obstawiacie wyniki

robimy komkurs, kto najbliższy prawdy wynik zaproponuje

wyniki z hamowni zamieszczę jutro ....
  
 
około 130 KM (twu twu obym nie trafił)
  
 
138

Co dla zwycięzcy będzie za nagroda?
  
 
stawiam na 141KM
  
 
Cytat:
2008-05-13 14:37:38, Wojo pisze:
.... Co dla zwycięzcy będzie za nagroda?


hmmm, kwestia do ustalenia - na pewno znajdę coś już mi zbędnego w domciu
  
 
136
  
 
to i ja sie pobawie 137
  
 
147 ps
  
 
144
  
 
142

-----------------
passionford.pl
  
 
wyniki już są , ale konkurs nadal trwa ...

zgodnie z obietnicą wykres pojawi sie jutro, czyli znając siebie, zapewne zaraz po północy go zamieszczę

czyli konkurs na typowanie mocy Sauberka trwa do północy dnia 13-ego maja 2008
  
 
146 i dwie trzecie