LEPKI KLUBOWE - czyli wszystko w temacie... - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-20 20:37:38, marcin032 pisze:
Bardzo dobre pytanie, ale jakoś nie mam ani czasu, ani chęci na utarczki z konkurencyjnym forum, poza tym nie znam się na sprawach serwerów itp i nie bardzo wiem, jak rozwiązać zaistniałą sytuację. A stare powiedzenie mówi - mądry głupiemu ustąpi, choć nie ukrywam, że mierzi mnie ta sprawa.



Mądry głupiemu ustępuje
Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje
Krzyczy z grubym kijem, że połamie ci kości
Że mądry ustąpił? To oznaka słabości
Do trzech razy sztuka...
Ale co, gdy za czwartym wypłynie ta nauka
Wtedy będzie za późno. Wkładaj głowę w pętlę
Ważne są zasady, czym głupsze tym lepsze



  
 
  
 
Marcinie wszystko fajnie ALE trzeba przerobić projekt lepki. Chętnych jak zwykle brak.
  
 
to moze wyznaczyc przymusowego chetnego?? jak w szkole
  
 
Cytat:
2009-11-25 00:45:17, kleeb pisze:
to moze wyznaczyc przymusowego chetnego?? jak w szkole


Zgłaszajcie listę "skazańców"
  
 
http://elegancik.wrzuta.pl/obraz/4EAykl19SBa/bez_tytulu kilka propozycji na naklejki
  
 
http://elegancik.wrzuta.pl/obraz/4EAykl19SBa/bez_tytulu
  
 
Ja juz dawno pisalem aby zrobic rozruznienie jakies , nie patrząc na to drugie forum poniewaz nie wiem czym sie kierowali tworząc taką samą nazwę.

MOTONEWS TOYOTA FORUM TECHNICZNE

Troche przydlugawe ale nikt by nie mial watpliwości wtedy .
  
 
Tomi całkiem sympatyczne te Twoje propozycje np. nr 3 z pierwszego linku. Ogólnie zadziwia mnie po co tworzyć kolejne forum Toyoty jak już jest kilka
Wpisując w google TFT nadal wyskakuje nasze forum jako pierwsze.
  
 
Ja i tak twierdze ze to forum jest jedyne w swoim rodzaju i tymbardziej zadne klony mu nie doruwnają


Jednak pomimo iż w googlach TFT nasze wyskakuje jako pierwsze nie zmienia to faktu ze nalepka sama w sobie nawiązuje w tym momencie rowniez do innego forum o tej samej nazwie .

Chyba ze będzie tak jak w propozycjach ostatnich www.motonews.pl dopisek .

Dodam tez ze z przedstawionych przez Tomi7878 wzorow ostatni mi najbardziej pasuje .




[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2010-02-09 12:12:20 ]
  
 
wedlug mnie ostatni jest najlepszy. na szybe tylna bym sobie nakleil. w rogu. i to mowie ja. czlowiek co nie lubi naklejek ani znaczkow na aucie.
  
 
Cytat:
2010-02-11 12:23:14, kleeb pisze:
wedlug mnie ostatni jest najlepszy. na szybe tylna bym sobie nakleil. w rogu. i to mowie ja. czlowiek co nie lubi naklejek ani znaczkow na aucie.


Kleeb doceniamy Twoje poświecenie
  
 


na aucie nie mam żadnych znaczków i często ludzie mnie pytają, co to za fura. z ta naklejka chyba przestana

ile kosztuje taka naklejka?? i kiedy będzie kolejna edycja?? czy czekamy na jeszcze jakies wzory??

[ wiadomość edytowana przez: kleeb dnia 2010-02-11 17:59:22 ]
  
 
koszt naklejki jest niewielki wiec jak zapadnie decyzja co do wyboru loga ,wtedy podejme dalsze kroki dotyczace produkcji lepek .
  
 
I jak tam z lapkami ??

Bo ja reklamuje TFT na wszystkim co mam i ostatnią niebieską lepke juz wykorzystałem. Nie mam co naklejać sobie i wszystkim znajomym z Toyotami

Ostatnia moja ze starej serii powędrował na szybe do tego autka



Uploaded with ImageShack.us
  
 
Nie wybrano jeszcze loga obowiazujacego w tym roku wiec i nie ma co naklejac
  
 
Cytat:
2010-05-04 20:10:18, sterciu pisze:
I jak tam z lapkami ?? Bo ja reklamuje TFT na wszystkim co mam i ostatnią niebieską lepke juz wykorzystałem. Nie mam co naklejać sobie i wszystkim znajomym z Toyotami Ostatnia moja ze starej serii powędrował na szybe do tego autka Uploaded with ImageShack.us


Co jest na tym znaczku??wyglada calkiem jak BIGELEKTRON na orbicie.Dzieki stary za reklame.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Kurcze ludzie co z tymi lepkami robimy?? Co z logo?? Sprawa zatrzymała się w miejscu i ruszyć nie możemy...
  
 
Cytat:
2008-03-12 21:26:11, madzia_83 pisze:
być może ktoś sprzedał samochód - kupił nowy i chciałby obecny samochodzik oznakować Super!



o to to

nie wiem może jestem konserwa, ale mi się właśnie te stare nalepki podobały, właśnie z takimi po kawałkowanymi , technicznymi literkami (chwila cierpliwości i wszystko ładnie się nakleja)

srebrna by mi się przydała
  
 
Jak tak dalej pójdzie to będzie stary wzór