LEPKI KLUBOWE - czyli wszystko w temacie... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
albo dokleje fragment lepki do oryginalnego
  
 
Ja mam logo Toyoty tylko z przodu
  
 
ja mam z przodu napis TOYOTA, a z tylu COROLLA
  
 
Cytat:
2008-03-14 15:14:44, mazur pisze:
ja mam z przodu napis TOYOTA, a z tylu COROLLA



Je też
Pierwsza opcja jest ciekawa i każdy ją zna, a tak jak co roku będą zmiany to nie będziemy rozpoznawalni, tylko wkomponować w nie jeszcze adres klubu i będzie super.

ale to tylko moje zdanie .
  
 
Cytat:
2008-03-14 15:27:33, Tonik-rz pisze:
Je też Pierwsza opcja jest ciekawa i każdy ją zna, a tak jak co roku będą zmiany to nie będziemy rozpoznawalni, tylko wkomponować w nie jeszcze adres klubu i będzie super. ale to tylko moje zdanie .



Tonik-rz twoje zdanie maje jeszcze jedna zaletę, wyeliminuje długą i żmudną dyskusje które ładniejsze

mi sie podoba projekcik Suchego ale Taluś ma racje ze deczko dziwnie wyglądają dwa logosy obok siebie

  
 
może zróbmy tak
poczekajmy z tydzień jeszcze na czyjeś projekty
później ankieta z głosowaniem i elo
która opcja wygra tą robimy

tylko proszę o projekty
nawet takie na kartkach i zeskanowane
  
 
Popieram Suchego czekamy na projekty weźmy do przyszłej niedzieli (włącznie) a potem ankieta
  
 
Witam serdecznie,
na forum z racji zarejestrowania jestem nowy, chociaż czytam tematy i posty już od jakiegoś czasu.
Chciałbym się wypowiedzieć na temat "lepek":
przedstawiacie nowe projekty lepek, a nie lepiej byłoby wrócić do starego projektu znaczka klubowego ???
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=132823&c=99&hq=nalepki+klubowe&f=23&m=flatnull
Według mnie jest on bardziej ciekawy od proponowanych obecnie projektów.
Pozdrawiam gorąco
  
 
no nie?
też bym zostawił obecny kształt, tylko zmienił proporcje wielkości.
albo układ.... nie wiem, nie dziś
  
 
od tego jest ten post
dla mnie szczerze to i tak jest wszystko jedno
bo nawet gdybym mial własne auto to nawet naklejki PL bym nie nakleił
  
 
naklejek PL juz nie ma

a mi tak naprawdę podoba się tak jak teraz mam

  
 
Cytat:
2008-03-17 01:33:04, Talus pisze:
naklejek PL juz nie ma


Bez niej na Ugande (Ukraine) Cię nie wpuszczą



ps. Zajrzałem dzis do moich lepek. Wszystkie 6 szt trwale sięwkleiły do papieru Chcąc je oderwać papier się rozwarstwia A folia w ogóle się ne trzyma samej lepki
  
 




wiem, wiem.... jest krzywo gdzieniegdzie. czcionki też nie chciało mi się szukać
  
 
a ja bym zastosował skrót Toyota Forum Techniczne - TFT

i pod nim adres klubu


XTT , TKP w wiekszosci sie operuje tymi skrótami a wiec jak mamy tworzyc klub to skrót tez powienin być

TFT - Toyota Forum Techniczne

wsumie i tak w wiekszosci mało ten napis czytelny był a wiec w wiekszosci przypadków bardziej ta lepka słuzyła do rozpoznawania sie
  
 
I co dalej z lepkami? Czy Talus w miarę możliwości może zastosować koncepcję Stercia ze skrótem TFT?
  
 
zapytam się go, czy będzie mieć czas
ale jak ktoś ma pomysła i z chęcią podzieli się jakimś szkicem, to może uda mu się zrobić z tego wektora
najwyżej będzie mniej spał... już moja w tym głowa
  
 
Talus wzbudzasz we mnie wyrzuty sumienia... chlip chlip buuuu....
  
 
  
 
Maltretujesz mnie psychicznie
  
 
Hmm temat lepek jakby ucichł...