[SieMA] RS2000 4x4 - turbo plan. stage 1 - Strona 3.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z wtryskami to bardzo dobra wiadomośc, dzięki
co do wskaźników, to masz rację.. AG to chiński syf, o czym świadczy sama cena..

a tak coś graficznego...

piękny znaczek TD... niestety spalanie jakoś znacząco nie spadło kiedy go zamonotowałem
  
 
Cytat:
2008-05-08 22:37:47, SieMA_rs_4x4 pisze:
z wtryskami to bardzo dobra wiadomośc, dzięki co do wskaźników, to masz rację.. AG to chiński syf, o czym świadczy sama cena.. a tak coś graficznego... piękny znaczek TD... niestety spalanie jakoś znacząco nie spadło kiedy go zamonotowałem


narazie widze Cammel Trophy uprawiasz a tak na powaznie to bardzo ciekawy projekt zycze powodzonka w skladaniu
jednego saubera RS2000 4x4 juz widzialem na KZK jak jezdzil i nie powiem ale bylo widac maly brak mocy lub jak kto woli za duzo przyczepnosci ...
  
 
moge załatwic wydajne wtryski 335 chyab maja nie MArcin :> za 3 paki
  
 
Cytat:
2008-05-08 23:20:56, daras84 pisze:
moge załatwic wydajne wtryski 335 chyab maja nie MArcin :> za 3 paki



niestety ale te które masz na myśli nie pasuja p&p do tego kolektora ssącego a szkoda bo by były 385cc.
  
 
witam..

sprzedam swojego essa... narazie to tylko informacja klubowa..

nowy komplet toyo t1r z gwarancją na 3 lata 15" + komplet 14" zimowych

auto jest w idealnym stanie techniczym, co może potwierdzić marcinos_rs, który wczoraj nim jeździł....
wymieniłem na nową pompę wody, stabilizatory, wyremontowałem wydech środkowy...


poza tym doprowadzę dla kupującego blacharkę do idealnego stanu (pełne malowanie auta, itp)..

przyczyna jest jedna: cosworth... mam okazję, ale potrzebuję sprzedać najpierw swojego, więc sprawa jest dość pilna.... gdyby ktoś coś.. to zapraszam na PW

jeśli nie uda się go sprzedać-będę kontynuować swój projekt....

cena, wiadomo że nie będzie taka jak zwykłych RS... w końcu 4x4 było tylko 500sztuk, a dostać taki model w tej chwili jest to praktycznie nie możliwe...

wersja sauber, klima, 96rok, przebieg ok. 158k km

pozdrawiam
SieMA

[ wiadomość edytowana przez: SieMA_rs_4x4 dnia 2008-05-21 02:31:18 ]