Wskazówki od wskazników temp i paliwa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam taki oto problem..
kiedy zakladalem nowe zggary, cos namieszalem z wskazówkami od wskazników, temp i zużycia paliwa, i do teraz teraz ani jedna nie wskazuje poprawnie ani druga..
Próbowalem zamieniac te od temp i paliwa na przemian
i ciagle nic ani nie drgnie.. zadna..
Czy te wsk. sie czyms róznia musza byc jakos specyficznie wlozone by dzialaly.. ?

[ wiadomość edytowana przez: qdares23 dnia 2007-04-20 13:37:09 ]
  
 
odświeżam temat, mam ten sam problem POMOCY!!
  
 
Nic odkrywczego nie mogę polecić...najprościej jest założyć wskazówki , jak ma się np pół zbiornika paliwa (lub np pełny) i nagrzany silnik. Dodam, że wskaźnik temp i wskaźnik paliwa różnią się, ale nie wskazówkami. Sprawdź także mocowanie tych balszek z tyłu samego mechanizmu (z niebieskim polem)-lubią się luzować.
  
 
A na fotorelacjach ze zmiany podświetlenia pokazane jest jak "byk", że przed zdjęciem wskazówek należy wcześniej zaznaczyć położenie
  
 
Cytat:
2008-01-13 14:51:52, bobas_sk pisze:
odświeżam temat, mam ten sam problem POMOCY!!


bede kolejnym .. podejzewam ale czy napewno dlatego pisze..
powiedzcie mi jesli mozecie ... w moim wucie bylo ok .. ale od jakiegos czasu nie wskazuje mi temp caly czas stoi ...w bezruchu nie wazne czy jestem w trasie ,, czy tylko do pracy jade.. czy to moze byc faktycznie te czujnik czy jeszcze cos innego a dodam ze nic w tym czasie nie robilem ..
  
 
Cytat:
2008-03-20 09:13:25, gobLE pisze:
bede kolejnym .. podejzewam ale czy napewno dlatego pisze.. powiedzcie mi jesli mozecie ... w moim wucie bylo ok .. ale od jakiegos czasu nie wskazuje mi temp caly czas stoi ...w bezruchu nie wazne czy jestem w trasie ,, czy tylko do pracy jade.. czy to moze byc faktycznie te czujnik czy jeszcze cos innego a dodam ze nic w tym czasie nie robilem ..


jeśli odepniesz czujnik, to wskazówka powinna skoczyć w dół. Jeśli zewrzesz kable od czujnika (lub jeśli masz jeden kabel, to do masy) to wskazówka powinna iść na max. Jeśli w obu przypadkach się nie ruszy to winny wskaźnik.