Pomocy zgaslo podswietlenie zegarow i kokpitu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam zgaslo mi oswietlenie zegarow i oprzyzadowania oprucz kontrolek swiatel abs ipt nic mi sie nie swieci,cale oswietlenie diabli wzieli co moze byc przyczyna i gdzie szukac awari?pezpieczniki sprawdzilem,te co sa w samochodzie po stronie kierowcy czy jeszce gdzies mozna szukac przyczyny?i gdzie mozna kupic zarowki do zegarow do w sklepach nie ma bo sa nie typowe 2w i 7mm szer !!
  
 
być może zespolony ci siada ,la kiedyś tak miałem.
  
 
sorki ale co to jest zespolony??
  
 
Cytat:
2008-03-27 20:30:11, wacekkk pisze:
sorki ale co to jest zespolony??

Przelacznik zespolone jest to ten przelacznik przy kierownicy z wajchami kierunkowskazow, swiatel drogowych itd.
  
 
Albo skrzynka bezpieczników. Sprawdź czy masz postojowe.
  
 
wiec ten zespolony jest spewnoscia ok postojowki wlacza i reszta jest bez zastrzezen!
  
 
A z tyłu Ci lampy się palą ??
  
 
tak lampy s tylu tez sa ok !
  
 
mozliwe jest jakies zwarcie zeby wszystkie zarowki sie popalily??
  
 
Cytat:
2008-03-27 20:43:32, wacekkk pisze:
mozliwe jest jakies zwarcie zeby wszystkie zarowki sie popalily??


wg mnie najpierw powinny ci pasc bezpieczniki a dopiero pozniej zarowki albo za bezpiecznikami masz zware jakas .. ale to tylko wg mnie
jak mi zgasl kokpit to bylo przyczyna nie prawidlowego podlaczenia radia .. wystarczylo ze auto stalo 3h nie odpalane i juz mi akku siadal mialem tego dosc i zaczolem grzebac wrescie i znalazlem przycyne..
myslalem ze wkladajac dobry bezpiecznik .. jest ok ale on odrazu sie palil i dopiero po 3 bezpieczniq to zauwazylem a radio gralo .. bylo wszystko ok .. tylko kokpit mi i lamta z tylu nie swiecily .. a teraz yest ok
  
 
egh 2 razy poslalem to smao mogby ktos lbyc taki mily i to usunac.?

[ wiadomość edytowana przez: gobLE dnia 2008-03-27 22:16:59 ]
  
 
OK DZIEKI JUZ WSZYSTKO GRA!!DZIEKI ZA POMOC!!
  
 
Cytat:
2008-03-28 15:20:16, wacekkk pisze:
OK DZIEKI JUZ WSZYSTKO GRA!!DZIEKI ZA POMOC!!


a zdradzisz rąbka tajemnicy, co było powodem awarii i jak to rozwiązałeś?
  
 
Chyba to jest urko essa, raz dział raz nie działa