Białystok i okolice cz.4 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no tak rysiek jak spiewal to spiewalja to wybralem sie dla samej ideii a na forum dopiero zobaczylem po koncercie ze pytalas sie kto idzie jak bedzie ladna pogoda to trzeba jakiegos grila zorganizowac co ty na to
  
 
Pogoda już się naprawiła! Przeoczyłam tę chwilę siedząc w czytelni - mam już dosyć
Ja jestem BARDZO chętna na grila, ale dopiero w piątek będę w stanie powiedzieć, czy mogę sobie pozwolić na imprezowanie
  
 
taaa ja tez jestem chetny ale pod waunkiem ze sam bede mogl sie dotoczyc swoim essim o wlanych silach hehe pogoda... oby sie nie pogorszyla...
  
 
a co tak nikogo nie ma no to ja sie odswierzam bedzie ktos w niedziele tam gdzie najczesciej sie widzimy
  
 
Mnie nie będzie
  
 
Panowie potrzebuję cewkę zapłonową na podmiankę ma ktoś ????
  
 
Cytat:
2008-05-20 17:36:22, diabel_21 pisze:
taaa ja tez jestem chetny ale pod waunkiem ze sam bede mogl sie dotoczyc swoim essim o wlanych silach hehe pogoda... oby sie nie pogorszyla...



ale tera to to ja i tak Cie objade
  
 
Marcin bys sie pochwalił jakimis fotami Bo puki co to chyba tylko ja z fefku widzialem Twoje nastepne wozidełko Przyznam ze za taka kase to bajera sprzet. Sam sie nad takim, tylko w troche innej specyfikacji zastanawiałem
  
 
cinus odezwij sie do mnie mam ceweczke
  
 
ludziska potrzebuję małej przysługi : czy ktoś z Was ma szybę przednią na sprzedaż , potrzebuję do mojego złoma , PILNE bo pod koniec czerwca kończy mi się przegląd. a może macie jakieś namiary na szroty to bym podzwonił sobie i popytał. jest tego pełno na allegro ale wiadomo jak to jest z szybami szczególnie przednia podczas transportu może pęknąc

z góry dzięki
  
 
mss nowe sa nie drogie około 300 ze wstawieniem



a no zapomniełem sie pochwalic
fotkie wrzuce pozniej

mam tera audi 90 cupe 2.3 benzyna bez lpg ")
  
 
mam od 5 dzwiowego jak pasuje to sie dogadamy tylko trzeba bedzie ja jeszcze wyciac ale to da sie zalatwic
  
 
Cytat:
2008-06-03 23:10:02, MALINAXR3 pisze:
mam od 5 dzwiowego jak pasuje to sie dogadamy tylko trzeba bedzie ja jeszcze wyciac ale to da sie zalatwic



spoko jestem chętny

napisz tylko cenę

a te 300zł to wiem że tyle nowa ze wstawieniem kosztuje ale jakoś nie chce mi się 200zł płacić za nową szybe jak i tak nie znam dnia ani godziny swego złoma
  
 
twoja propozycja na pewno sie dogadamy
  
 
pamiętasz o cewce dla mnie ???
  
 
pamietam
  
 
poszedł priv
  
 
dostalem
  
 
Cytat:
2008-06-06 22:15:41, MALINAXR3 pisze:
dostalem



i znowu jeden poszedł

moze daj jakiś numer gg to się dogadamy normalnie
  
 
1884756