Kabel zasilania do komory silnika - którędy? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co do półeczki pod radiem ja z braku pomyslu jak do kieszeni na CB zamontowac przycisk do przelaczania gazu pocialem polke pod radiem, moze nie wyglada oszalamiajaca ale trzeba sie schylic zeby na zywo zobaczyc ze calego spodu nie ma, z gory zas wyglada ladnie i nie blokuje popielniczki, bo tak sie zlozylo ze w polaczeniu z przyciskiem gazu jest sprasowane od lewej do prawej strony i trzyma sie dobrze A tak to wyglada (zaznaczam ze na zywo jest lepiej i specjalnie fotki pokazuja ujecie ze spodu zeby bylo widac przeswit):


  
 
porażka

brak jakiejkolwiek estetyki

no chyba że to jeszcze będzie wykończone a to tylko przymiarka
  
 
jak bede mial czas to zrobie fotki u siebie jak mam zamontowane TTI 770 pod radiem
  
 
Cytat:
2008-04-30 15:41:19, krzychu_ch pisze:
porażka brak jakiejkolwiek estetyki no chyba że to jeszcze będzie wykończone a to tylko przymiarka


To efekt koncowy moze nie oszalamiajacy ale z braku kasy to i tak przywoite rozwiazanie a na zywo nie widac ze brakuje spodu. trzeba sie schylic i niezle nagimnastykowac zeby na zywca zobaczyc ze jest wyciete dlatego mi to nie przeszkadza a zdjecia od spodu zrobilem zeby pokazac ze mozna bez spodu polki otwierac popielniczke. Jak bede mial za duzo kasy to kupie kieszen i zrobie estetyczny otwor na przelacznik gazu i wtedy bedzie ladnie, teraz ma byc tanio, funkcjonalnie i jak ktos wejdzie nie ma byc przeswitow po bokach radia jak Berlin.
  
 
Prosze, tanio bo tylko przy użyciu brzeszczota, i funkcjonalnie ze schowkiem na długopisy(nie wylatują)


-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
ja mma zamontowane na stałe w takowy sposób:




sorki za jakosc ale robione komorka
  
 
Napaczta się jeszcze raz na moje. A co!



  
 
Cytat:
2008-03-30 19:59:25, KRECIK0001 pisze:
za dwa tygodnie pokażę efekt końcowy montażu CB-radia



Minęło już prawie 10 tygodni i fotek nie ma


Ale żeby nie było, to ja pokaże jak się uporałem z radiem


Pierw było przy konsoli na wysokości lewarka zmiany biegów





Obsługa po kilku dniach stała się intuicyjna


Później zaczęła się przymiarka w miejsce półeczki pod radiem




I wersja robocza





A oto efekt końcowy



  
 
Cytat:
2008-06-07 19:47:50, krzychu_ch pisze:
Minęło już prawie 10 tygodni i fotek nie ma



nie podniecaj się, będą jutro tzn. w poniedziałek
jakoś mi sie zapomniało
  
 

  
 


  
 
Cytat:
2008-06-09 14:39:15, krzychu_ch pisze:




Z czego się tak cieszysz? Ta wyrżnięta półka Cię tak jara?
  
 
Cytat:
2008-06-09 17:35:42, piotr_ek pisze:
Z czego się tak cieszysz? Ta wyrżnięta półka Cię tak jara?





Pomyśl jakie tam musiało być rżnięcie
  
 
Ile trzeba zrobić przeróbek, by Unidena 520 wcisnąć w półkę ???
  
 
Mało
Trza odkręcić 4 śrubki, wyjąć półkę i ją pociąć
Montaż odwrotnie do demontażu
  
 
I jak już się podetnie to trzeba jakoś je przyczepiś, by nie latało ??? Czy Ono sie jakos osadzi jakby siłą w tej dociętej półeczce
  
 
Cytat:
2008-06-09 22:23:28, Ikarus260 pisze:
I jak już się podetnie to trzeba jakoś je przyczepiś, by nie latało ??? Czy Ono sie jakos osadzi jakby siłą w tej dociętej półeczce

Ja odciąłem tył i trochę spodu żeby lepiej było słychać dźwięk. Zamocowałem z boku śrubami, ale nie tymi z zestawu, bo były za krótkie. Jak nie przykręcisz to się nic nie stanie, bo radyjko "siedzi" tam bardzo ciasno.
Polecam Ci jednak je przykręcić - kiedyś widziałem program w TV, w który można było zobaczyć co dzieje się z przedmiotami do niczego nieprzymocowanymi podczas wypadku, nagłego hamowania itd...
  
 
Też widziałem taki program. Masz racje ale, czy też masz Unidena ???
  
 
Cytat:
2008-06-09 22:48:51, Ikarus260 pisze:
Też widziałem taki program. Masz racje ale, czy też masz Unidena ???

Tak, 520
  
 
A gdzie przyciąłeś ??? Tylko tył ??? Spód to rozumiem, że dla leprzego nasłuchu znaczy głośnik. A tył wycięty by podłączyć kabelki i antenę. A normalnie bez wycinania dołu normalnie wejdzie ??? Pytam, bo nie chce schrzanić półki