Kabel zasilania do komory silnika - którędy? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
... A tak ,to badziew odstawiłeś .




Nic złego nie widzę w wycięciu półki. Chciałem zrobić najszybciej jak tylko można. Potrzebne mi było tych kilka słów krytyki Za to Dzięki. Zmusi mnie to działania i już postawiłem sobie to jako cel nr 1 do wykonania w dniu jutrzejszym

Oczywiście wrzucę też foto



[ wiadomość edytowana przez: Michal7e91 dnia 2008-12-04 22:46:14 ]
  
 
U mnie radio nie jest stabilnie przykręcone w półce.Ma to tą zalete ,że mogę je wepchnąć głębiej a półke przysłonić zaślepką.CB używam głównie w trasie i na codzień nie wystawiam go na wabika dla ochlaptusów.Tam gdzie parkuję bywa różnie.
Może taka sugestia Ci sięprzyda?
  
 
Cytat:
...Może taka sugestia Ci sięprzyda?



Dokładnie. Zastanawiałem się do czego je przykręcić. Może tez nie będę przykręcał. Zawsze nawet łatwiej wyjąć lub tęż zaślepić bo takich jak napisałeś fajnie "ochlaptusów" to raczej wszędzie nie brakuje
  
 
Powiem ja ja przymocowałem alana w złomgunie bo półka może podobna jest.
1. Wymontowałem półkę i odciąłem jej tylną część i dół aby odsłonić głośnik.
* wypiłem piwo
2. Nawierciłem z boku półku po 1 otworze po każdej stronie na przykręcenie radia do półki, a właściwie to już ramki
3. CB wpakowałem w tak powstałą ramkę
4. W otwory wywiercone w pkt.2 wkręciłem długie śruby które trzymają CB w miejscu gdzie przykręca się je do oryginalnego mocowania (tak jak masz to teraz)
* wypiłem piwo
5. CB zamocowane w ramce (dawniej półce) podłączyłem do anteny i kabelków zasilających zapalniczkę, a następnie umieściłem w miejscu półki.
* wypiłem piwo

Fotki gdzieś poniżej w tym wątku.
  
 


Udało się

Dzięki Waszym jak najbardziej uzasadnionych komentarzach jak i opiniach zamontowałem CB w miejscu półki pod radiem. Tak jak mi to radziliście. Jest w porównaniu do tego co było o wiele estetyczniej. Kosztowało trochę pracy, ale tez i za wiele czasu nie pochłonęło. O to efekt




  
 
Cytat:
2008-12-05 12:11:53, Michal7e91 pisze:
Udało się



I teraz jest SUPER!
  
 
Cytat:
2008-12-05 18:52:49, piotr_ek pisze:
I teraz jest SUPER!



Starzejesz się
  
 
Cytat:
I teraz jest SUPER!





Dokładnie jest super, jak fabryczne hehehhe
  
 
Cytat:
2008-12-05 19:17:05, krzychu_ch pisze:
Starzejesz się



Pewnie... ciągnikowo było lepiej!
  
 
Dodam jeszcze małą sugestie abyś w pisdu schował ten wskażnik naładowania uku.Jest takie niezłe miejsce pod lewarkiem ręcznego.Znajdzuje się tam niewielki prostokącik(przy manualu)Dyskretnie a jednak czytelnie
  
 
A to nie LPG jest?
  
 
Cytat:
Dodam jeszcze małą sugestie abyś w pisdu schował ten wskażnik naładowania uku.Jest takie niezłe miejsce pod lewarkiem ręcznego.Znajdzuje się tam niewielki prostokącik(przy manualu)Dyskretnie a jednak czytelnie




To jest wskaźnik od LPG, tak jak Piotr_ek pisze. No nie myślałem żeby go przenieść. Podczas montażu LPG tak go umiejscowili ia tak jest do dzisiaj Ale może przy wolnej chwili go przeniosę

Tylko pytanie czy jak kabel będzie za krotki i po przecięciu go w celu zrobienia przedłużki nic mi się w sterowaniu instalacji nie popierniczy?

[ wiadomość edytowana przez: Michal7e91 dnia 2008-12-06 06:33:58 ]
  
 
Cytat:
2008-12-06 06:33:31, Michal7e91 pisze:
Tylko pytanie czy jak kabel będzie za krotki i po przecięciu go w celu zrobienia przedłużki nic mi się w sterowaniu instalacji nie popierniczy?



Jak nie popierniczysz kabli to nie
Będzie napewno lepiej wyglądało
A czy grucha Ci nie przeszkadza w kręceniu stacyjki
Ja myślę, że tam gdzie kiedyś było radio (ursus C-330) będzie lepiej wyglądała i nikomu nie będzie przeszkadzała
  
 
Cytat:
2008-12-06 14:05:46, krzychu_ch pisze:
Jak nie popierniczysz kabli to nie



Z tym to nie powinno być problemu

Cytat:
2008-12-06 14:05:46, krzychu_ch pisze:
... A czy grucha Ci nie przeszkadza w kręceniu stacyjki
Ja myślę, że tam gdzie kiedyś było radio (ursus C-330) będzie lepiej wyglądała i nikomu nie będzie przeszkadzała



Dokładnie o tym samym pomyślałem, tylko nie miałem jeszcze czasu zmienić. Ale mam w planie to zmienić

Dzięki za pomoc. Pozdro
  
 
Masz małe radio to się zmieściło Ja mam większe i musiałem je przykręcic z prawej strony przy nodze pasażera ale daje radę
  
 
Cytat:
2009-02-12 19:37:35, Mariotruck pisze:
Masz małe radio to się zmieściło Ja mam większe i musiałem je przykręcic z prawej strony przy nodze pasażera ale daje radę



Bez cięcia półki się nie obeszło. A jakie masz radyjko? Ja planuję zmienić radio i się zastanawiam nad miejscem montażu.
  
 
Mam bardzo stare Laffayet Daytona, ma 15lat, ale używane od 2. Jest duże ale nie mam z nim najmniejszych problemów. Dosyć duży zasięg i nadawania i odbioru (oczywiście wg mojej oceny bo fachowcem nie jestem ), na antenie President Floryda
  
 
Aha. Myślałem, że masz coś nowszego.