Lada 2103 kuba_gorzad - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie wrocilem z garazu po calym dniu walki z centralnym zamkiem.Zamontowalem silowniki tylko na przednie drzwi bo: glownie z tych korzystam. Tylko w przednich drzwiach sa odpowienie otwory na takie myki a ja nie chcialem nic nowego wiercic.Najgorzej bylo z poprowadzeniem i ukryciem kabli. Heh, w takim aucie nie powinno byc centralnego zamka ale...wygoda
  
 
dużo z tym jest zabawy? też myślałem nad centralnym do 2106 z przodu, jakie dokładnie masz siłowniki??
  
 
kupilem sobie dokladnie taki zamek-przekonaly mnie calkiem niebrzydkie piloty. Silowniki chyba nawet troche za mocne ale nie powinny zrobic Ladzie krzywdy sam ich montarz jest prosty-3 srubki i kuniec.Poza tym Lada jest stworzona pod nie najwiecej pierniczenia jest z przeciagnieciem kabli przez przedni slupek i ukrycie ich pod deska-trzeba zdjac konsole radia.Centralke do sterowania podklejasz gdzie chcesz zasilanie to 3 kable-1 do zapalniczki i 2 do masy.Mozesz sobie podlaczyc tak, zeby Ci mrugaly swiatelka przy otwieraniu i zamykaniu-ja z premedytacja je amputowalem (silowniki master to silowniki sterujace wszystkimi drzwiami-maja po 5 przewodow, slave-nie steruja-po 2 przewody-latwiej byloby je zalozyc).Jakby nie bylo montarz zajmie Ci dluzej niz mnie napisanie tego posta
  
 
hmm a jak ja bym nie chciał pilota tylko poprotu żeby mi się drzwi otwierały jak krecę kluczykiem to mi styknie taki rozumiem???

www.denken.com.pl/index.php?p22,centralny-zamek-uniwersalny-exus-cl-01-4d-silowniki-7kg
  
 
oczywiscie
  
 
dopiero jak wkladka zamarznie, odczujesz jak przydatny jest pilot- ktorego mozesz nie uzywac jesli nie chcesz
  
 
Ludzie, gdzies na stronie jest caly opis mojego autorstwa z fotkami jak wpasowac centrlany do lady (tips and tricks). Tez zakladalem tylko na przednie drzwi. A zamek kierowcy w ogole mialem odpiety
  
 
wie ktos czy sa dostepne te gumowe oslonki na kable miedzy drzwiami a przednim slupkiem? jeden mi sparcial i sie podarl jak go probowalem ruszyc
  
 
Mam ciekawy problem i nie wiem czy sie tym przejmowac czy nie. Otoz dzieja mi sie cuda na wskaznikach cisnienia oleju i temperatury silnika. Jadac wczoraj autostrada postanowilem przedmuchac Lade. przy 140km/h temperatura silnika skoczyla do ponad 100C i wiecej (nagle) a cisnienie oleju grubo powyzej 4. Po zdjeciu nogi z gazu momentalnie wszystko wrocilo do normy, po dodaniu znowu "swir". Dzisiaj dolalem oleju bo bylo malo i te figle robia sie jeszcze czesciej. Zastanawiam sie czy glowica, czy elektryka, czy cos z ukladem chlodzenia?
  
 
Jakis kabelek gdzies dostaje zwarcia
  
 
i centralny przestal dzialac.MAGIA?!? podmienilem centralke, to samo.Zostaja kable, wszystkie elegancko podlaczone. Trzeba auto zamykac kluczykiem a otwiera sie z pilocika:|jakis kabel sie pewnie gdziesz przetarl ale przejrzalem- wylada, ze jest ok. Silowniki sprawne.Chyba to wywale w cholere
  
 
Bardzo ŁADnie się auto prezentuje, robi wrażenie...
BTW jak tam heble - pasi wszystko?
pozdr
  
 
heble nie sa jeszcze zamontowane ale mam inny problem.Auto szarpie na wolnych obrotach do 2500obr. Gaznik wydaje sie super ok, pozostaje tylko...aparat zaplonowy?jak to tam ustawic?
  
 
Znaczy zapłon ustawić? Najlepiej na strobo-25 złotówek i masz spokój Ja tyle zapłaciłem
  
 
mam taki problem, ze rusza mi sie kierownica w plaszczyznie w ktorej nie chce zeby sie ruszala (jak sie ja pociagnie to sie troche wysuwa analogicznie mozna ja wbic). O co chodzi? jestem swiezo po wymianie calego ukladu kierowniczego (od przekladni w dol).cos dokrecic?cos przekrecic?cos wymienic?;/
  
 
Zapytaj uzytkownika Andrzej Krakow- wzglednie poszukaj jego odpowiedzi na podobne pytanie, ktore ja tez zadawalem
Chyba chodzi o jakis lacznik na wielowpuscie(laczenie walkow kierownicztch-jesli dobrze pamietam-w kolumnie)
  
 
Witam, troche mnie tu nie bylo, sesja,sesja.No coz...Lada skonczona wewnatrz, drzwi zasikane tak, ze korozja dotrze tam na dlugo po smierci ostatniego czlowieka na ziemii. OTOZ planuje wymiane silnika na 2.0 dohc od andrysa (zarzekal sie ze ten silnik jest po remoncie vel jest praktycznie nowy).Pod koniec lipca laduje go do granatowej i zobaczymy co z tego wyjdzieciekawe czy z tym silnikiem Lada urywa 9s do 100km/h. Andrys mowil, ze to ten silnik ma ponad 130KM
  
 
TADAM!!!

Podałeś zły adres www kolego!
DEx

[ wiadomość edytowana przez: mwarchalowski dnia 2009-08-25 20:22:07 ]
  
 
Heh, nie działa...
  
 
TADAM!?!