Modele, resoraki i inne takie....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myślę że ciekawy temat tutaj można sie chwalić swoimi ładziankami w mniejszej skali...ponieżej fotki moich ładzianek

2105 rally







110 super rally





2105 classic (Tektura z Rosji, prezent od Agaty)





Mam jeszcze potężny zbiór samolotów, czołgów, samochodów z II WŚ (wszystko Niemieckie wojsko i włoskie) a wy co zbieracie ??
  
 
Fajna ta 05 rajdowa, ale ta z papieru to była chyba spawana z trzech samochodów i to do tego w ciemnej stodole....
DEx
  
 
Cytat:
2007-01-15 20:08:26, mwarchalowski pisze:
Fajna ta 05 rajdowa, ale ta z papieru to była chyba spawana z trzech samochodów i to do tego w ciemnej stodole.... DEx



A wiesz jak to cholerstwo sie ciężko składało.....rosjanie jak wymyśla model do składania to aż szlag trafia przy próbie ładnego złozenia.Dwa dni myślałem jak to połączyć no i wyszło jak wyszło
  
 
Witam
Cytat:
2007-01-15 19:50:00, zax pisze:
Myślę że ciekawy temat tutaj można sie chwalić swoimi ............
Mam jeszcze potężny zbiór samolotów, czołgów, samochodów z II WŚ (wszystko Niemieckie wojsko i włoskie) a wy co zbieracie ??


Hmmm... ja też zbieram modele Ład... już mam 2!!!
w skali 1:1
  
 
ja zbieram stare urządzenia telekomunikacyjne.
  
 
A ja zbieram komixy z czasów realnego socjalizmu. No... "Kapitan Żbik", "Pilot śmigłowca", "Kapitan Kloss" i takietam . No i filmy z tego okresu.
A resorki też kiedyś oczywiście zbierałem. I żałuję, że wydałem swoje zbiory dzieciakom z rodziny...
Fajne te Ładzianeczki Zaksiu. A ten kartonowy od Agaty jest bardzo fajny i podziwiam, że Ci się udało toto złożyć!
  
 
A oto fotki moich Ładzianek
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
prawie jak VFTS

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us


  
 
Ja tez mam, model 2107, ale musze jej poszukac to pochwale sie fotkami
  
 
Ja juz mam modelik Samary metalowy - nawet zielony taki jak oryginal A ostatnio wzbogacilem kolekcje o model Samary sterowany pilotem Fotka w porfilu (cos nie moge jej wstawic tutaj mimo kilku prób).

[ wiadomość edytowana przez: misiekns dnia 2007-02-05 19:31:51 ]
  
 
gdzies ty misek dorwal taka samarke ??
  
 
A ja mam taka Nivke Milicyjna, tylko na kabel.
DEx
  
 
Cytat:
gdzies ty misek dorwal taka samarke ??



Na Allegro sie zakrecilem - szukalem takiego modelu PF 125 albo poloneza, nie wiedzialem nawet, ze sa takie Samary A tu patrze... cudo - walka byla straszna, ale udalo sie... i co najwazniejsze stan super, autko jezdzi, tylne swiatla swieca - zabawa przednia
  
 
co do modeli to pojawilo sie kilka nowych na allegro

allegro



[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2007-02-06 12:05:10 ]
[ powód edycji: Zmiana adresu na link ]
  
 
model
Co prawda to nie jest Łada ale ostatnio go robilem z nudow.AN 124, dlugosc 50 cm.
  
 
Własnie kupiłem sobie 2103 w kolorze czrwień
Jest takie czasopismo : Legendy PRLu i tam co dwa tygodnie jest opis i model auta. Poszukajcie bo za 29 zł można kupić fajny model trójki
  
 
A ja szukam fajnego modelu Niwki, Smarta i Syreni (są takie z przyczepką Niewiadów i se chyba qpię). Nifkę se okleję w łatki oczywiście
  
 
łooo, junior ma taka czerwona syrene z niewiadowka.....
I malucha. I tak obiektywnie przyznam, ze maluszej jest modelikiem o niebo lepiej wykonanym niz syrena. Ten modelik ma jakos zaburzone proporcje. Przypomina syrene, ale taka jakas zdeformowana....
  
 
Witam a ja mam na sprzedanie gazetke z modelem Łady 2103 bo kupiłem dwie gazetki.Model z nowej kolekcji deagostni Kultowe auta PRL-u.
  
 
Cytat:
2008-03-16 23:52:35, adasco pisze:
łooo, junior ma taka czerwona syrene z niewiadowka..... I malucha. I tak obiektywnie przyznam, ze maluszej jest modelikiem o niebo lepiej wykonanym niz syrena. Ten modelik ma jakos zaburzone proporcje. Przypomina syrene, ale taka jakas zdeformowana....



No faktycznie te syrenki im nie wychodzą jako modele... Za trudną ma linię i nie dają rady
  
 
ha, ha, haaaaaaaaa!!! To se qpiłem model Smarta: Smark w wersji miniaturowey