POTRZEBNY TRANSPORT - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-06-11 21:25:30, mar125 pisze:
nie jedzie ktoś z Poznania do Katowic (lub przez nie) mam do odebrania 4 korby



Poznań powiadzasz Panie
  
 
mala zmiana - okazalo sie ze jade do miejscowosci Wiejce - jakies 50 km od Gorzowa Wlkp. okolice Miedzychod Miedzyrzecz - wiekszy zasieg
  
 
Oferujemy transport mebli, sprzętu RTV i AGD oraz innych rzeczy które potrzebujesz przewieźć na terenie Krakowa i okolic. Dysponujemy samochodem marki VW transporter.

Ceny od 50zł za kurs do negocjacji.

Kontakt:
696-024-108
664-483-522
  
 
rzeszow - wawa dalej aktualne.
  
 
Cytat:
2008-06-11 08:15:44, bimber1 pisze:
nie jedzie kltos ze sląska do kraka w najblizszych dniach ???? potrzebuje przewiesc od bladego ( z mysłowic) aparat zaplonowy


Ja pojadę 19.06 ale nie wiem czy jeszcze aktualne?
  
 
130TC a duzym klopotem by bylo zahaczyc o Mara i zabrac koszulke klubowa dla mnie od niego??
edit: czy wogole po drodze bys mial...


[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2008-06-14 23:53:40 ]
  
 
Mogę zabrać. Nie ma sprawy. Przez Kraków będę leciał między 22:00 a 24:00 trasą na Wieliczke (Mateczny i te sprawy).
  
 
dzieki 130 ale juz zalatwione wszystko
  
 
jutro jadę tj. 20.06 busem z piaseczna do zawiercia jak coS tel 792 021 927
  
 
W piatek po poludniu jade na pusto z Wawy do Kraka, powrot z gratami w sobote, wiec do Kraka moge spokojnie cos zabrac, zpowrotem raczej cos nieduzego.
  
 
W niedziele rano jade Bielsko- Zabrze-Bielsko, w obie strony moge coś wziąść (ach te pick-up'y )


[ wiadomość edytowana przez: Qba745 dnia 2008-06-24 08:09:56 ]
  
 
Ludziska! Transportu z Gliwic do Wawy poszukuje!
  
 
Końcem lipca jadę następujące trasy:

25 lipca - Lublin - Puławy - Warszawa - Toruń (Przez Sierpc i okolice Viznerowa)

26 lipca - Toruń - Grudządz - Malbork - i spowrotem

27 lipca - Toruń - Warszawa - Puławy - Lublin

Wypatrywać na trasie czerwonego kanta...
Jakby kto co chciał podać to walić na priva abo na tel: 501-502-358
  
 
jade trase poznań władysławowo 21 lipca i wracam 27. Jak by ktoś coś chciał to moge przewieź choć nie za wielkie rzeczy bo bagaży też troszke będzie
  
 
w tym tygoniu jade raz jeszcze do korbielowa - trasa - bytom-bielsko-korbielow. Jade w te i nazad, z postojem w centrum bielska. Jakby cos ktos chcial to gg znacie.
  
 
Bedziemoz ektos jechal na dniach trase Wawa - Krakow? Dla chlopakow na Sycylie od sponsora mam 3 namioty, ktore trzeba podrzucic.
  
 
ja w niedziele jadę Bielsko-Wawa-Kraków-Bielsko ale nie obiecuje że będę miał miejsce, bo przeprowadzamy kumpla i on ma całe mieszkanie szpejów.
  
 
Potrzebuję przewieść 2 fotele z kanapą i tylnią półką od mirki z Wawy do Świdnicy lub okolic, ewentualnie Wrocław. Czy wybiera się ktoś na taki kurs i ma trochę wolnego miejsca w aucie?Kontakt priv lub mikolaj131@wp.pl.
  
 
W sobote jedziemy na wakacje z Wawy gdzies w okolice Klodzka - z A4 zjezdzamy na wysokoscie Opola. Jesli ci to pasuje to na sile moglbym ci to zabrac. Pytanie tylko jak to jest wielkie, bo - jak to z wyjazdem na wakacje - troche bambetli bede mial - chodzi o fotele przednie i tylna kompletna kanape?
  
 
w polowie sierpnia jedziemty gdzies nad morze. 2 miejsca tylne wolne.