POTRZEBNY TRANSPORT - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-07-11 06:13:57, Furiosus pisze:
Końcem lipca jadę następujące trasy: 25 lipca - Lublin - Puławy - Warszawa - Toruń (Przez Sierpc i okolice Viznerowa) 26 lipca - Toruń - Grudządz - Malbork - i spowrotem 27 lipca - Toruń - Warszawa - Puławy - Lublin Wypatrywać na trasie czerwonego kanta... Jakby kto co chciał podać to walić na priva abo na tel: 501-502-358



UP. Przypominam. wyjazd nadal aktualny
  
 
Cytat:
2008-07-11 06:13:57, Furiosus pisze:
Końcem lipca jadę następujące trasy: 25 lipca - Lublin - Puławy - Warszawa - Toruń (Przez Sierpc i okolice Viznerowa) 26 lipca - Toruń - Grudządz - Malbork - i spowrotem 27 lipca - Toruń - Warszawa - Puławy - Lublin Wypatrywać na trasie czerwonego kanta... Jakby kto co chciał podać to walić na priva abo na tel: 501-502-358



Jednak zamiana trasy:

25 lipca: lublin - puławy - warszawa - płock - włocławek - toruń

27 lipca: to co wyżej tylko w odwrotnej kolejności
  
 
Potrzebna tania laweta z okolic Zielonej Góry do Warszawy, sprawa niepilna, ale ważna . Na priv, jeżeli ktoś by widział jakąś możliwość.

  
 
W sumie poszukuje dwóch kursów przy których można zarobić :
1 : Białystok - Wrocław (transport "ścigacza" - motor)
2 : okolice Monachium - Wrocław (ew dowolna lokalizacja dolnyśląsk)
Jeśli ktoś mógłby pomóc / ma taki kurs - prosiłbym o kontakt.
GSM 505 650 757
  
 
Witam.
Poszukuję transport Wrocław-Łódź. Potrzebuje przewieźć części. Jakby ktoś jechał to proszę o kontakt na PW lub GG.
  
 
Cytat:
2008-08-17 19:28:52, bing17 pisze:
Witam. Poszukuję transport Wrocław-Łódź. Potrzebuje przewieźć części. Jakby ktoś jechał to proszę o kontakt na PW lub GG.



Chyba,że ktoś z Opolskiego leci na Łódź to podrzucę te części żebyś je odebrał.
  
 
Też może być
  
 
Potrzebuje jeszcze transport części z Katowic lub Tychów do Łodzi. Jakby ktoś był taki miły to proszę o kontakt
  
 
19.08/20.08 trasa Katowice - Wrocław- Poznań i spowrotem
  
 
jedzie ktos moze z okolic Koln (DE) do Polski? potrzebowalbym 13 4sztuki przewiesc
  
 
Ja jade z Luksemburga przez Koln do Szczecina. Mysle ze 4 felgi mi wejda.

Jest tylko kilka ale :

1. Bede tamtedy przejezdzal i z racji na to iz jedziemy z 6 miesiecznym synkiem nie bedziemy mieli czasu na jezdzenie i szukanie adresow.

2. W kolonii mieszka moja mama do ktorej zajedziemy jedynie na 10 minut wiec felgi najlepiej jakby dostarczyl ktos pod jej adres.

3. Jak wspomnialem , jade do Szczecina wiec nie wiem jak dalej zorganizujesz sobie transport. Chyba jedynie kurier ktory odbirze to spod adresu bo my jedziemy tam na slub i raczej nie bedzie czasu zeby sie z tzym szlajac po jakich pocztach.

4. Bedzie to 11go wrzesnia.

Jelsi powyzsze 4 punkty Cie nie odtsraszyly to moge Ci te fele wziasc
  
 
w czwartek jade trasitem bytom - konopiska niedaleko ale zawsze te 100 km moge komus cos podrzucic
  
 
w sobotę rano będę w okolicach bielsko- białej a w niedziele wracam do poznania, będę sie kręcić po tamtych okolicach wiec mogę coś podrzucić w oby dwie strony.
  
 
Witam...

Jedzie ktoś może jakoś na dniach Poznań -Wrocław ??, do przewiezienia wał korbowy
  
 
ja na przelomie 4-7 wrzesnia bede jechal Belchatow-Poznan-Swinujscie-Poznac-Wroclaw-Belchatow, ,albo cos w podobnej konfiguracji Lublinem
  
 
ja jadę na dwa maluchy 5 września do Katowic- Jaworzno-Sosina i z powrotem 7 września
  
 
A ja na Sosine z Wawy w wiadomym terminie, potem tydzien pozniej z wawy do Zakopca.
  
 
W nocy ze środy na czwartek jadę z Wawy do Krosna PKP.
  
 
Cytat:
2008-08-26 12:45:44, bolger pisze:
W nocy ze środy na czwartek jadę z Wawy do Krosna PKP.


podkarpacie??? a co ty będziesz w moim rodzinnym mieście porabiał???
  
 
Cytat:
2008-08-26 12:45:44, bolger pisze:
W nocy ze środy na czwartek jadę z Wawy do Krosna PKP.



Wezmiesz mi 4 felgi poszerzane stalowe ??



Wlasnie tam sa do odebrania.