Skąd wziąć naklejkę klubową na esperalka ... :( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-08 22:15:47, bogdan1 pisze:
Proponuję podnieść poprzeczkę na min.100 dni ...(jako opcja 50 dni+obecność na zlocie )


Obecność na zlocie oczywiście mowa o Ogólnopolskim Iłkowym (??), czy może lokalnym??
  
 
Cytat:
2008-04-09 07:58:02, Kiniusia pisze:
Obecność na zlocie oczywiście mowa o Ogólnopolskim Iłkowym (??), czy może lokalnym??


e tam...lokalny ...jak mogłaś o takim "nisko-rankingowym" pomyśleć ..
Myślę raczej, ze musi to być minimum zlot "związkowo-regionalny" / to taki nowy zlototyp stworzony dzięki pomysłom braci warszawskiej /

Pozdrowionka !



(P.S. wczoraj byłem w Trzebini i Krzeszowicach....nie udało mi sie Cię znajść )
  
 
Niektórzy dostawali sporo wcześniej niz po magicznych 50 dniach.Cóż, jak mawiają, są równi i równiejsi
  
 
"odgrzewam kotleta" ale kiedys posiadajac CLIO nalezalem do KRC , klub renault clio (www.krc.prv.pl) , najklejki byly tam kolrportowane na zasadzie kto byl chetny ten "dostawal", oczywiscie nasze naklejki mialy okolo 12 cm w srednicy i koszt calkowity z wysylka poczta kosztowal okolo 11 zł. Ale na drogach bylo nas naprawde duzo widac. Ja w swoim krotkim zyciu z Espero widzialem do tej pory 1 Espero z naklejka chyba na blendzie i to do tego stalo po moim blokiem. Sadze ze naklejki powinny byc w podobny sposob kolportowane. Sa ludzie ktorych nie stac aby pojechac na ogolnopolski zlot wiec nie mozecie ich przymuszac do obecnosci na nim, aby otrzymac naklejke. Niektorzy maja na zlot 20-50 km a niektorzy po 200 i wiecej. Takie moje zdanie.
  
 
osobiście uważam że powinny być rozdawane osobą które są naprawdę tym zainteresowane... a nie rozdawać pierwszemu lepszemu, uważam że to ma w jakiś sposób łączyć wszystkich, a nie bo on ma naklejkę i jest klubowiczem, choć wcale np się nie wypowiada na forum. Sądzę że jest to dobrze zrobione, choć jestem nowy
  
 
zauwazcie ze na zlot ja np mam do przejechania ponad 200 km w 1 strone. W 2 strony to daje ponad 400 km. Do tego sadze ze ewentiualne zakwaterowanie + prowiant i %. sam dojazd to 12 l/100 km LPG czyli ponad 100 zł. Uwazam ze nie kazdego stac, nie kazdy moze, nie kazdy ma wolne w pracy, nie kazdemu zona pozwoli Rozpisuje sie poraz drugi juz (ps nie spamuje bo nawet nie widze licznika postow wiec sadze ze nie jest prowadzony). Sadze ze naklejki sa dla osob ktore sa zainteresowane, pytaja na forum i daja odpowiedzi, utorzsamajia sie z Espero.
  
 
Cytat:
2008-06-19 19:47:31, adamesce pisze:
zauwazcie ze na zlot ja np mam do przejechania ponad 200 km w 1 strone. W 2 strony to daje ponad 400 km.



Drogi kolego chciałem Ci tylko powiedziec ze jesli czytasz forum do dobrze bys wiedzial że niektorzy maja dalej....:

Cytat:
Helou
Z Gonzem zameldowalismy sie w Szczecinie przed 21 po 6 h jazdy i przebytych 530 km. Dziekujemy za mile spedzony czas i do nastepnego


  
 
słuśzne śłowa, a co do zlotów to nie śa organizowane z dnia na dzień tylko co jakiś czas... nie mówcie że jak komuś b zależało to by nie odłożył przez te ok 3 m-ce na 2 dniowy wypad, fakt drogo jest w niektórych miejscach ale dla samej atmosfery to chyba warto... ja mam zamiar jeschać na zlot jak będzie
  
 
Cytat:
2008-06-19 20:08:04, Lukanio1234 pisze:
a mam zamiar jeschać na zlot jak będzie



jest kolego we wrzesniu ogolnopolski
  
 
to wiem miałem na myśli jak będę mógł na 100% jechać
  
 
Cytat:
2008-06-19 20:02:21, Jabuszko pisze:





To wlasnie napisalem w poprzednim poscie ze niektorzy maja jeszcze dalej. Ja nie mowie o tym ze to sa astronomiczne kwoty. Nalezac do KRC tez bylem na jednym dalszym zlocie. Tylko tutaj chodzilo mi tylko i wylacznie pomysl dawania naklejek tylko dla tych co beda na zlocie ogolnopolskim. Sadze ze nie powinno byc takich kryteriow. Wiec ze zlot ogolnopolski robi sie najlepiej w okolicach centrum polski. My w KRC robilismy w Borkach. Ale u nas nie bylo podzialu na "lepszych klubowiczow" i "gorszych", tych co nie jezdza na zloty. Ja sam chetnie bym przyjechal chocby na 1-2 dni ale zalezec to bedzie tylko i wylacznie o stanu mojego portfela a na ta chwile kolorowo nie zapowiada sie. I nie jestem wstanie odkladac przez 2 miesiace bo nie mam z czego. Naleze do Klubu bo identyfikuje sie z tym autem, to auto bardzo mi sie podoba, nie zamierzam go na razie zmieniac choc to kupa rdzy , ale mam go od stycvznia i mam ogromny sentyment i tylko z tego powodu ze nie stac mnie pojechac na zlot nie moge miec naklejki ??????
  
 
ale tak nie jest bo chyba jest możliwośc otrzymania naklejki w inny sposób...
  
 
Ale kto powiedział że naklejki są tylko dla tych co jeżdżą na zlot ogólnopolski? Są dla memberów, a że memberem zostać najłatwiej jadąc na taki zlot to inna historia. Są także inne drogi na zostanie memberem. Adamsce - jesteś tu pół roku, a z twarzy nawet z jakiegoś spota lokalnego Cie jakoś nie kojarzę, więc o czym my tu mówimy.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
A ja sobie sam naklejke zrobiłem
oczywiscie po zostaniu memberem
  
 
Cytat:
2008-06-19 21:47:20, Adam4302 pisze:
Ale kto powiedział że naklejki są tylko dla tych co jeżdżą na zlot ogólnopolski? Są dla memberów, a że memberem zostać najłatwiej jadąc na taki zlot to inna historia. Są także inne drogi na zostanie memberem. Adamsce - jesteś tu pół roku, a z twarzy nawet z jakiegoś spota lokalnego Cie jakoś nie kojarzę, więc o czym my tu mówimy.



Nie kojarzysz bo mnie na ani jednym nie bylo. Na forum zarejestrowany jestem tyle czasu ale udzielam sie od 2 tygodni bo niestety nie mialem internetu, nie mialem rowniez czasu. Teraz mam dostep do internetu w pracy, sporadycznie w domu. Chetnie na lokalnego spota sie wybiore jesli tylko bede mial mozliwosc. Widzialem ostatnie watki dotyczace lokalnego i tam sie udzielilem z propozycja lokalizacji. Nie wiem co trzeba zrobic aby zostac memberem (poza obecnoscia na zlocie). Ale cala tresc moich poprzednich watkow odnosila sie w duzej mierze do Waszych wypowiedzi dotyczacych przyznawania naklejek. Ja sam chetnie reflektowalbym naklejke ale nic na sile robic aby ja otrzymac nie bede. Bede sie staral pomagac innym jesli bede w stanie. Na zlot lokalny w miare mozliwosci chetnie sie udam.
  
 
Witam. Są jeszcze te naklejki na szybę ?? jak tak to proszę pisać na gg 590420. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-09-08 22:45:56, MichuLCA pisze:
Witam. Są jeszcze te naklejki na szybę ?? jak tak to proszę pisać na gg 590420. Pozdrawiam





  
 
odświeżam....są w ogóle do kupienia?
  
 
Cytat:
2009-09-20 20:52:17, archive15 pisze:
odświeżam....są w ogóle do kupienia?


na szybę ?

NIE!
  
 
nie na szybę
na blendę