Skąd wziąć naklejkę klubową na esperalka ... :( - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bodziu skończyłeś już ten remont bo ja wciąż czekam
  
 
Cytat:
2010-03-13 22:49:40, kondziak pisze:
Bodziu skończyłeś już ten remont bo ja wciąż czekam


e nooo...ZIMA wróciła , a mówiłeś że chcesz wiosną kleić - skończyłem ...teraz się odgruzowuję ...nie zapominam tom razom
  
 
Dobra to poczekam do kwietnia .Jak przyjedziesz osobiście to mam Jacka Danielsa z dwoma szklankami na czarną godzinę.
  
 
Cytat:
2010-03-13 23:09:24, kondziak pisze:
..Jak przyjedziesz osobiście to mam Jacka Danielsa z dwoma szklankami na czarną godzinę...


Mam nadzieję , że tak źle to Ci się jeszcze nie kojarzę ??

  
 
To moze mi też się nalepa dostanie, jak się bagażnik pomaluje to trzeba będzie go ładnie ozdobić.
  
 
Nalepiona .Fajnie się prezentuje.Jak umyje autko to zrobię foty i wrzuce. Chyba jedyne espero w Białymstoku z nalepką. Będzie dobra reklama.
  
 
Te nalepy fajna reklama żeby ją dostać rozumiem trzeba się pojawić na zlocie czyli kiedy i gdzie najbliższy.
  
 
własnie Cię ominął był w ten weekend
  
 
A te lepę można dostać ale na tylną szybe ugóry z takimfajnym przyciemniaczem coś jak z przodu jest? To u Was czy samemu kombinować?
  
 
Cytat:
2010-06-23 21:57:25, seboos pisze:
A te lepę można dostać ale na tylną szybe ugóry z takimfajnym przyciemniaczem coś jak z przodu jest? To u Was czy samemu kombinować?


Jak chcesz coś takowego to lepiej zlecaj od razu do firmy reklamowej - włącznie z naklejeniem !

Robiliśmy coś takowego z Kolberem i miało też być na Viperze - okazało się , że kształt szyby wymaga albo nowego projektu w oparciu o ten profil albo mozolnego naklejania pojedynczych literek napisu ... na szczęście mieliśmy pod ręką fachmana od tych rzeczy i po ponad godzinie pracy udało się osiągnąć zadowalający efekt


Dzięki precyzyjnemu i bogatemu archiwum Kolegi Kolber7:





















[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2010-06-24 00:21:02 ]
  
 
Znaczy sie naklejaliście literki? Hmm to teraz na taki prototyp moznaby postawić kawal foliji i wyciac ksztalt lub odrysowac coby nową gotową już lepe zrobić

Jak odziedzicze esperala to sobie takie coś skrobne. Może się uda coś wykombinować W sumie mam już patent. BTW jaka tam czcionka oscyluje?

[ wiadomość edytowana przez: seboos dnia 2010-06-27 19:06:37 ]
  
 
pany skąd zabrać vlepkę ? chciałbym być rozpoznawalny dla innych klubowiczów
  
 
Kup sobie ramki^^