DO UCHWAŁY ZARZĄDU FEFK - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do Zająca: no własnie, skoro masz problem ze zrozumieniem mowy polskiej, że Cię na zlotach NIE CHCĄ .., że PCHASZ SIĘ TAM GDZIE NIE TRZEBA.. to chyba TY masz największy problem.. rozumiem - frustracja Cię zżera, że nie będziesz miał gdzie swych kompleksów leczyć, ale to nie nasz tylko TWÓJ problem.
  
 
Cytat:
2008-04-04 11:58:36, ZajaC23 pisze:
chłopie powiedziałem Ci dwa razy normalnie, a jeśli masz kłopoty ze zrozumieniem mowy polskiej to chyba ty masz największy problem. Przychodzisz, walisz wódę na krzywy ryj i pchasz się tam gdzie nie trzeba, poza tym tak jak mówiłem sprawa najmniej Ciebie dotyczy, a jeśli taki byłeś mocno poszkodowany to było przyjść na drugi dzień i bym Ci to wyjaśnił


Ale jak Paweł pojechał moim samochodem po wódkę to nie miałeś mic przeciwko nagła odmiana była, dwa to co wypiłem to wam/tobie "odkupiłem" całe 3/4 a trzy słowik mnie wywołał to odpowiedziałem a cztery i najważniejsze: Jak masz Nas (czyt. nie Loże) za frajerów, cioty itd to po jakiego grzyba przyjeżdżasz na zloty to mnie dziwi
  
 
ja naprawdę nie rozumiem waszego świętego oburzenia dopiero teraz. Naprawdę zostaliście zaproszeni do dyskusji i mogliście wtedy zgłaszać pretensje - z okazji nie skorzystaliście, bo łatwiej dymić siedząc przed kompem niż stanąć face to face. A poza tym to bana dostaliście za całokształt (na który tak po prawdzie ciężko zapracowaliście), a nie za jeden wybryk
  
 
no no,bardzo ciekawy watek...popiszcie jeszcze,bo bede mial co czytac tak wogole to bardzo zachecacie "mlodych" do przyjazdu na Walne...z tego wynika ze na nastepne trzeba przyjezdzac ekipa i szykowac sie na zadym?bomba,jestem za....zalosne
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:03:37, La_poupee pisze:
Do Zająca: no własnie, skoro masz problem ze zrozumieniem mowy polskiej, że Cię na zlotach NIE CHCĄ .., że PCHASZ SIĘ TAM GDZIE NIE TRZEBA.. to chyba TY masz największy problem.. rozumiem - frustracja Cię zżera, że nie będziesz miał gdzie swych kompleksów leczyć, ale to nie nasz tylko TWÓJ problem.



słuchaj chyba cos Ciebie zżera bo ja nie mam żadnych kompleksów chyba w odróżnieniu do Ciebie, a tak apropo to ja tam nie jeżdze dla klubu bo dawno na to leje, jeżdzę tam tylko bo mam grupę przyjaciół, więc się nie wypowiadaj skoro gówno wiesz
  
 
Proszę skończcie te dyskusje. Panowie ,narozrabialiście to teraz są konsekwencje . Nie twierdzę że trzeba siedzieć w 15 osób przy jednym piwku.... . Jak ktoś da radę to niech wypije i wiadro ale potem trzeba się zachować tak żeby nie było obciachu. Przez wasze zachowanie mały włos a nas wszystkich by tam nie było.A ludzie przyjechali z daleka i co miałbym im powiedzieć ? Mogliście się zjawić na Walnym i powiedzieć zwykłe "przepraszam" i wtedy nie wiadomo jak to by się skończyło. Ale nawet tego wam się nie chciało. A teraz pretensje i pytania.... .
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:06:39, ZajaC23 pisze:
słuchaj chyba cos Ciebie zżera bo ja nie mam żadnych kompleksów chyba w odróżnieniu do Ciebie, a tak apropo to ja tam nie jeżdze dla klubu bo dawno na to leje, jeżdzę tam tylko bo mam grupę przyjaciół, więc się nie wypowiadaj skoro gówno wiesz


Zajac to chyba Ty nie kumasz że większość nie chce oglądać Twojej osoby na zlotach, ciężko pojąć że jesteś osobą nie mile widzianą ??Trochę honoru proszę Pana
  
 
to skoro na to lejesz to po co się rzucasz????? spotykaj się z przyjaciółmi gdzie indziej.. a propos to tak się pisze poprawnie, i jeszcze z akcentami... ale to zbyt trudne dla Ciebie..
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:10:19, Kijarasz pisze:
Zajac to chyba Ty nie kumasz że większość nie chce oglądać Twojej osoby na zlotach, ciężko pojąć że jesteś osobą nie mile widzianą ??Trochę honoru proszę Pana



człowieku ja nie jeżdzę dla większości, mam swoich znajomych i z nimi jeżdżę więc wara człowieku od moich decyzji
  
 
Ty black_coś tam a kim Ty jestes żeby oceniać innych i pisać o całokształcie?
To do tej pory byl mój drugi zlot , na walnym jeszcze nie byłem . Moim zdaniem było całkiem normalnie a prywatne spory mają wpływac na wywalenie z klubu? O czym wy mówicie? Jak widać mamy tutaj znawców dobrego wychowania , którzy będą innym narzucać jak mają się zachowywac tylko , żeby nauczac innych trzeba samemu świecić przykładaem a takich w tym klubie choć bym się skichał nie znajdę!!
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:06:39, ZajaC23 pisze:
to ja tam nie jeżdze dla klubu bo dawno na to leje, jeżdzę tam tylko bo mam grupę przyjaciół



no to tym bardziej macie okazję na zdobycie nowego doświadczenia w organizacji swoich własnych zlotów, niekoniecznie fefkowych


[ wiadomość edytowana przez: black_adder dnia 2008-04-04 12:16:30 ]
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:03:31, open pisze:
to ja przywiozę rękawice i zrobimy sobie mały fight club do rozwiązywania problemów i napięć.. Nie będzie sapania na forum, bo wszystko się rozładuje w zabawie..


spoko takie maŁe klubowe MMA sobier zrobimy
jakby co zapraszam do klubu olimpia na salę
p.s. OPEN wez jeszcze ochraniacze na nogi bo lokas jak wejdzie to czasami moze kolano pójsc.

Zajączku czy to jest grozba? bo moja wypowiedz odnosiła się do zlotu. No chyba że robimy typową ustawkę i jazda po całosci.?
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:06:39, ZajaC23 pisze:
słuchaj chyba cos Ciebie zżera bo ja nie mam żadnych kompleksów chyba w odróżnieniu do Ciebie, a tak apropo to ja tam nie jeżdze dla klubu bo dawno na to leje, jeżdzę tam tylko bo mam grupę przyjaciół, więc się nie wypowiadaj skoro gówno wiesz



no to jeżeli jak sam powiedziałeś "LEJESZ OD DAWNA NA KLUB" to nie masz sie czym martwić... będziesz sobie jeździł z kolegami na wspólne wycieczki... i nareszcie nie będziesz miał do czynienia z resztą "FRAJERÓW" z FEFKU... pzdr


[ wiadomość edytowana przez: Zakrent21 dnia 2008-04-04 12:16:20 ]
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:10:19, Kijarasz pisze:
Zajac to chyba Ty nie kumasz że większość nie chce oglądać Twojej osoby na zlotach, ciężko pojąć że jesteś osobą nie mile widzianą ??Trochę honoru proszę Pana



Trochę Cię poniosło..
Chciałbym zaznaczyć, że większość to nawet nie wiedziała który z chłopaków to Zając..
Idąc Twoim tokiem myślenia, mam rozumieć że skoro mam banana na zloty, to większość też nie chce oglądać mojej mordki?
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:13:10, RemikGT pisze:
Zajączku czy to jest grozba? bo moja wypowiedz odnosiła się do zlotu. No chyba że robimy typową ustawkę i jazda po całosci.?



nie, to jest riposta do tego co napisałeś
  
 
ACHA bo jacoś to ja jestem zawsze chętny to tego typu akcji
kazda nowa walka to nowe doświadczenie

ok jest FEFK FIGHT TEAM
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:11:52, Slowik pisze:
....a takich w tym klubie choć bym się skichał nie znajdę!!


nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nieładnie.
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:13:10, RemikGT pisze:
spoko takie maŁe klubowe MMA sobier zrobimy jakby co zapraszam do klubu olimpia na salę p.s. OPEN wez jeszcze ochraniacze na nogi bo lokas jak wejdzie to czasami moze kolano pójsc.



Co po niektórym to by się przydało..
Kolano jak kolano, ale jak niektórzy się rozkręcą to i goleń może pójść.. Znam takie przypadki, podobno boli.
MMA i ochraniacze? eeee to już nie MMA..
  
 
Cytat:
2008-04-04 12:20:25, open pisze:
Co po niektórym to by się przydało.. Kolano jak kolano, ale jak niektórzy się rozkręcą to i goleń może pójść.. Znam takie przypadki, podobno boli. MMA i ochraniacze? eeee to już nie MMA..


BO tu mysle o tych co nie mają duzego doswiadczenia, wedle mnie to moze byc bez. bez niczego typowo ulicznie a so,jak szalec to konkretnie
  
 
Odbiegamy o tematu