Pytanie o podmiane ""wskaznika elektronicznego ""w LPG

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chodzi mi o ten wskaznik w srodku samochodu ktory wyswietla na zielonych diodach aktualny stan lpg .ja mam taki co ma 2 diody jak jest gaz swieci na zielono jak nie mam wcale zaraz przelacza na czerwona i w tym sek.pamietam ze mialem kiedys taki z 4 czy 5 diodami zielonymi w ibizie ktore gasly w miare zuzycia gazu az na rezerwie ostatnia zielona mrugala wskazujac rezerwe.TERAZ PYTANIE ==>czy dalo by rade podmienic ten co mam wskaznik patrz 2 diodowy na ta 4 diodowy?stylu jest podlaczenie w kostce na wsówki .czy ktos ma moze taki na 4 diody albo zamienial moze cos takiego????pozdrawiam
  
 
ja mam taki na 4 diodki ale jest w ciągłym użyciu a to nie zależy od rodzaju instalacji?
  
 
na wlasnie nie wiem Paulinko .wygladaja prawie identycznie ale nie pamietam jakie tamten mial styki z tylu:/
  
 
to porównamy na spocie jak chcesz
  
 
hehe Firlej troche za daleko od Lublinca jezdze tam czesto jak jestem w trasie patrz w pracy.jak lublin to postaram siem.
  
 
To raczej nie jest kwestia samego przełącznika, jak popsuł mi sie przełącznik od gazu i gazownik nie miał identycznego (zresztą oryginalny 300zł ponoć kosztuje założył mi inny tylko musiał wtyczkę przełożyć... I padło wtedy pytanie: - czy działała panu rezerwa? odpowiedziałem: -nie, a on: - to na tym też nie będzie działała...

Wydaje mi się że będzie to zależało od czujnika w butli....
  
 
Kubusiek dobrze kombinuje.....
Wszystko zależy czy na butli masz SZKIEłKO REZERWY czy też PEłNE WSKAZANIE....
Oczywiście aby pokazywało stan gazu trzeba mieć i przełącznik(lub komputer) z możliwością wyświelania ilości....