Krokowy z alledrogo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jako że musze wymienić to ustrojstwo to czy ktos może mi powiedzieć czy te z allegro (te tańsze) są coś warte (niby mają roczną gwarancję)? I czy numery starego i nowego muszą być identyczne??
Z tych tańszych co znalazłem to np. ten albo ten albo ten.
  
 
klik
a masz pewność, że to krokowiec winny?

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2008-04-02 15:05:05 ]
  
 
@surec a co jeszcze może być winnego "zawieszaniu" sie obrotów po wysprzęgleniu albo jazdy jak z tempomatem(puszczam gaz a on sobie jeedzie tyle ile jechał bez zwalniania)??

A co do linka to wiem, widziałem ale teraz mnie nie stać wydać 3 sety na esa (dzieciak w drodze - termin na ta sobotę )
Dlatego sie pytam o te tanie z allegro

[ wiadomość edytowana przez: Ketrab dnia 2008-04-02 15:25:20 ]
  
 
Cytat:
2008-04-02 15:22:38, Ketrab pisze:
@surec a co jeszcze może być winnego "zawieszaniu" sie obrotów po wysprzęgleniu albo jazdy jak z tempomatem(puszczam gaz a on sobie jeedzie tyle ile jechał bez zwalniania)??



vss - czujnik predkosci jazdy
potencjometr przepustnicy
lewe powietrze
i wiele innych
  
 
Cytat:
2008-04-02 15:26:47, koniuXR3i pisze:
vss - czujnik predkosci jazdy


Odlacz to ustrojstwo na chwile i sie przejedz.
  
 
a gdzie on jest w 1,3 efi??
  
 
Cytat:
2008-04-02 15:34:26, Ketrab pisze:
a gdzie on jest w 1,3 efi??


przy skrzyni biegów, trójkątna wtyczka.
  
 
Cytat:
2008-04-02 15:22:38, Ketrab pisze:
@surec a co jeszcze może być winnego "zawieszaniu" sie obrotów po wysprzęgleniu albo jazdy jak z tempomatem(puszczam gaz a on sobie jeedzie tyle ile jechał bez zwalniania)?? ...


czasami wiesza się linka, a zdarzało się, że pedał zaczepiał o wykładzinę...choć sądzę, że wykluczyłeś i to także.
Ale tak serio, to jak pisał Koniu...
  
 
ja mam oryginalny krokowy na sprzedanie, jak cos to PRV
  
 
wie ktoś może gdzie jest VSS w 1.4(1pkt wtrysk)?
  
 
tak mi sie przypomniało jeszcze, że te problemy pojawiaja się gdy silnik sie juz zagrzeje, na zimnym smiga bez problemów.
  
 
VSS jest przy skrzyni gdzie linke licznika wkrecasz - odchodza od niego 3 przewody zakonczone kosta - rozlaczasz ja i patrzysz czy jest roznica
  
 
Witam po przerwie - żona trafiła do szpitala............. i urodziła śliczną córeczkę


Sprawa sie rozwiązała sama (z krokowym). Kupiłem używkę (jeszcze się świeci z nowości) i po jakimś czasie obroty wróciły do normy Dzisiaj zamówiłem filtr paliwa bo jeszcze nigdy nie był wymieniany (a przebieg ponad 240 tys. km. )
  
 
Cytat:
2008-04-11 12:37:57, Ketrab pisze:
Witam po przerwie - żona trafiła do szpitala............. i urodziła śliczną córeczkę Sprawa sie rozwiązała sama (z krokowym). Kupiłem używkę (jeszcze się świeci z nowości) i po jakimś czasie obroty wróciły do normy Dzisiaj zamówiłem filtr paliwa bo jeszcze nigdy nie był wymieniany (a przebieg ponad 240 tys. km. )


gratki, z powodu córki i krokowca!