Dystansy plastikowe glosnikow do mk5 i mk6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przedmiotem licytacji jest kpl. dystansow do glosnikow w drzwiach na glosniki 165mm.
Kupilem je kiedys ale z racji ze RS juz ma innego wlasciciela - dystansy zajmuja mi tylko miejsce.

Foto podgladowe tylko, w zestawie jest to samo co na zdjeciu x2 bez blachowkretow
Cena licytacji od 1zl,
Koszty przesylki - oplata zniesiona w porozumieniu z Poczta Polska z dnia 12.04.2008 w ustawie o "licytacji na rzecz dzieciakow poszkodowanych w wypadkach samochodowych".

Powodzenia w licytacji
...
Licytacja zakonczy sie dnia 04.05.08 o godz. 0:00.

[ wiadomość edytowana przez: RumJanek dnia 2008-04-13 05:31:26 ]
  
 
na dobry poczatek 1zł za ten kawalek brzęczącego plastiku
  
 
a ja dam nawet 5 zł
  
 
Cytat:
2008-04-14 20:02:31, matiz87 pisze:
a ja dam nawet 5 zł



gdyby to nie bylo dla dzieci, to napisal bym ze nie warto
  
 
To ja daję 10 pln Pozdrawiam
  
 
dam 15
  
 
to ja deje 20
  
 
25 pln
  
 
30zł
  
 
A co tam daję 35 zeta
  
 
40PLNÓW
  
 
Niestety musze sie wycofać o ile jest taka możliwość. Mam Przejsciowe dość poważne kłopoty finansowe. Wiec Piotrze jeśli sie tylko zgodzisz wycofam swoja ostatnia oferte.
  
 
Nie ma problemu. Życzę szybkiego zażegnania kłopotów. Moja propozycja aktualna 35 pln
  
 
Cytat:
2008-05-03 20:44:37, Piotrek1978 pisze:
Nie ma problemu. Życzę szybkiego zażegnania kłopotów. Moja propozycja aktualna 35 pln


O ile licze dobrze, jutro Piotrku staniesz sie posiadaczem dystansow. Zostana przeslane listem babelkowym po wplacie kasy na konto oraz wyslaniu mi adresu na prv. Prosze o zrozumienie za ewentualny poslizg nadania, bede sie staral wyslac jak najszybciej jak bedzie to tylko mozliwe.
Pozdrawiam serdecznie,
Rum...
  
 
Bardzo proszę osobę mającą pieczę nad funduszami la dzieciaków aby podały namiar do Kol. Piotrek1978 w celu uregulowania płatności jak również odnotowania w tym wątku jeśli sie taka płatność pojawi.
Z góry serdecznie dziekuję
Rum
  
 
Czekamy w trybie asap na numer konta od Skarbniczki - jak tylko je poznam, podam namiary Piotrkowi.
  
 
Dostałem dziś dane do przelewu i zrealizowałem. Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2008-05-05 23:47:19, Dieselka pisze:
Czekamy w trybie asap na numer konta od Skarbniczki - jak tylko je poznam, podam namiary Piotrkowi.


Bardzo prosze o pozniejsze potwierdzenie przez Ciebie lub Skarbnika o zaksiegowaniu wplaty w tym watku.
Z gory serdecznie dziekuje,
Rum...
  
 
Ze swojej strony proszę osobę, która podała dane do przelewu na nowe konto pomocnicze Piotrkowi, aby wysłała je również na prv do mnie. Dlaczego, tego chyba nie muszę wyjaśniać
Dziękuję.
  
 
Potwierdzam

zaksięgowane!

Pozdrawiam,
Sal