Dystansy plastikowe glosnikow do mk5 i mk6 - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
40PLNÓW
  
 
Niestety musze sie wycofać o ile jest taka możliwość. Mam Przejsciowe dość poważne kłopoty finansowe. Wiec Piotrze jeśli sie tylko zgodzisz wycofam swoja ostatnia oferte.
  
 
Nie ma problemu. Życzę szybkiego zażegnania kłopotów. Moja propozycja aktualna 35 pln
  
 
Cytat:
2008-05-03 20:44:37, Piotrek1978 pisze:
Nie ma problemu. Życzę szybkiego zażegnania kłopotów. Moja propozycja aktualna 35 pln


O ile licze dobrze, jutro Piotrku staniesz sie posiadaczem dystansow. Zostana przeslane listem babelkowym po wplacie kasy na konto oraz wyslaniu mi adresu na prv. Prosze o zrozumienie za ewentualny poslizg nadania, bede sie staral wyslac jak najszybciej jak bedzie to tylko mozliwe.
Pozdrawiam serdecznie,
Rum...
  
 
Bardzo proszę osobę mającą pieczę nad funduszami la dzieciaków aby podały namiar do Kol. Piotrek1978 w celu uregulowania płatności jak również odnotowania w tym wątku jeśli sie taka płatność pojawi.
Z góry serdecznie dziekuję
Rum
  
 
Czekamy w trybie asap na numer konta od Skarbniczki - jak tylko je poznam, podam namiary Piotrkowi.
  
 
Dostałem dziś dane do przelewu i zrealizowałem. Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2008-05-05 23:47:19, Dieselka pisze:
Czekamy w trybie asap na numer konta od Skarbniczki - jak tylko je poznam, podam namiary Piotrkowi.


Bardzo prosze o pozniejsze potwierdzenie przez Ciebie lub Skarbnika o zaksiegowaniu wplaty w tym watku.
Z gory serdecznie dziekuje,
Rum...
  
 
Ze swojej strony proszę osobę, która podała dane do przelewu na nowe konto pomocnicze Piotrkowi, aby wysłała je również na prv do mnie. Dlaczego, tego chyba nie muszę wyjaśniać
Dziękuję.
  
 
Potwierdzam

zaksięgowane!

Pozdrawiam,
Sal
  
 
Dzisiaj wróciłem do GB więc przekaże żonie i ona wyśle pod wskazany adres.
Dzieki serd.,
Rum
  
 
Wysłałem Piotrkowi prv z zapytaniem o adres.
Na razie nadal czekam na odp. zwrotną...
  
 
Przesyłka wysłana dzisiaj, proszę potwierdzić jak dojdzie.
No chyba ze PP poleci w kulki i będzie dostarczała przez Chiny ...
  
 
Wszystko ok paczuszka dotarła cała i szybko. Pozdrawiam
  
 
Cieszę się, w takim razie wątek do zamknięcia proszę.