Sprzedam BLENDE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po wymianie na nową mam do sprzedania poprzednią. Cena około 250 zł. (do negocjacji) Oferty na adressprzedamBlende@chello.pl
  
 
klasyczna czy z napisem espero ?? kiedys pisales ze jest minimalnie drapnieta, masz fotke jakas ??
bo ja mam dziure wielkosci jablka i nie wiem czy mi sie oplaca wymieniac..
  
 
W miejscu naklejki klubowej (czarny plastyk) rysa grubość 0.01mm i około 2cm długa jak ktoś nie wie to nie zobaczy jej.
Prawa strona 1 cm od dolnej części.
  
 
hmmm a jak to jest ten czarny plastik jest razem z blenda przyklejony czy jak ?? bo ja w swoim ma akurat rozwalone czerwone powyzej i moze z 2ch bym jedno sklecil bo czarny plastik mam caly ?? eeech tylko ta cena... wiem ze nowa jeszcze drozsza ale jak dolicze koszt dojazdu lublin wawa to mi na jedno wyjdzie...
  
 
fafarafa...mysle ze ten link przyda sie osob chcacym negocjowac ja za swoja uzywana zaplacilem 130 eh przeplacilem
http://republika.pl/automar3/cennik.html
pozycja w cenniku nr 96136529B
  
 
Dobra niech mnie ktos jeszcze oswieci czy to ze niektore z naszych kochanych E maja na blendzie napis ESPERO to jest naklejka czy jakos wtopione w ta blende ?? Nie mialem okazji pomacac jakos nigdy, a glupio by bylo na swiatlach podejsc do kolesia i ogladac mu bagaznik..
  
 
Wtopione.
  
 
ok jesli wtopione to czy jest ktos w stanie zalatwic takowa blende ?? jak mam wymieniac to wolalbym taka troche inna wlasnie... Z drugiej strony to pol Lublina mnie rozpoznaje wlasnie po rozbitej centralnie blendzie ...
  
 
Qrde !
Dzwoniłem do kilku sklepów - nowa blenda kosztuje od 350 do 430 zeta !
  
 
hehehe i napewno im sie dobrze te po 400 sprzedaja... walic to bede dalej jezdzil z rozbita...
  
 
Cytat:
2003-07-15 15:27:30, torito pisze:
Po wymianie na nową mam do sprzedania poprzednią. Cena około 250 zł. (do negocjacji) Oferty na adres sprzedamBlende@chello.pl



Tak dla przypomnienia może ktoś chętny. Cena napewno do negocjacji.