Senator - pogaduchy towarzyskie - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panowie a ja mam takie skromne pytanie poniewaz szykuje mi sie wizyta u blacharza zastanawiam sie czy do omegi a beda pasowac reperaturki od senatora b??????? widzialem cos podobnego na necie i zastanawiam sie ile bedzie z tym roboty ???? ma ktos moze jakies doswiadczenie w tym kierunku ????
  
 
Witaj zajac_11

Osobiście to kiedyś robiłem dla kumatego blacharza zero problemu ....
Wtedy Omesia jeszcze bardziej podchodzi pod Senatorka...

Jedynie najwięcej trza sie pobawić z dopasowaniem wewnętrznego nadkola ..Ale myśle że warto

  
 
Cytat:
2008-12-28 09:31:36, zajac_11 pisze:
panowie a ja mam takie skromne pytanie poniewaz szykuje mi sie wizyta u blacharza zastanawiam sie czy do omegi a beda pasowac reperaturki od senatora b??????? widzialem cos podobnego na necie i zastanawiam sie ile bedzie z tym roboty ???? ma ktos moze jakies doswiadczenie w tym kierunku ????


od omegi A nie będą pasowały gdyż ma ona nadkola tylne proste ,omega B ma podobny kształt ale trzeba nacinać,żeby zrobić większy łuk.Mi dorabiał super blacharz i do tego za darmo ,ale tylko jedną stronę bo mu zabrakło blachy ,a blacha była taka że można było w rękach giąć i do tej pory mimo że tylko pryśnięta podkładem nie widać ani grama rdzy A co do nadkola to mi zalega bo dałem sobie na luz.
  
 
prosze o pomoc potrzebuje schematów elektrycznych jak coś macie pleas na meila didi1102@go2.pl albo tutaj szukam od tygodnia śmigam po gliwicach katowicach i nigdzie nie moge nic dostać poratujcie koledzy

a tak a propo reperaturek jak byłem z 2 tygodnie temu na konsultacji z blachażem to sammi zaproponował reperaturki z omego ale B że nie bedzie dla niego problemu jego słowa ale jeszcze nie robiliśmy nic czekamy na przypływ mamony i podreperować troche elektryke najpierw musze
  
 
Siedem postów niżej podałem tobie link do strony ze schematami, dział :Schaltpläne. I dalej rocznikami. Zapomnij o polskich schematach , bo książka w Polsce się nie ukazała, jedynie jeszcze z omegi coś podbierzesz.

[ wiadomość edytowana przez: _Grzesiek_ dnia 2009-01-03 12:21:43 ]
  
 
nic tam ie znalazłem ide dalej szukać
  
 
Cytat:
2009-01-03 19:48:21, Didi1102 pisze:
nic tam ie znalazłem ide dalej szukać


A co Ty do ponego szukasz?
  
 
do senatora
z innego forum ktoś mi polskie schematy meilem podesłał jak je przygotuje to udostępnie

[ wiadomość edytowana przez: Didi1102 dnia 2009-01-04 12:55:06 ]
  
 
Cytat:
2009-01-04 12:54:06, Didi1102 pisze:
do senatora z innego forum ktoś mi polskie schematy meilem podesłał jak je przygotuje to udostępnie [ wiadomość edytowana przez: Didi1102 dnia 2009-01-04 12:55:06 ]


No w podanym linku masz wszytko co potrzebujesz
  
 
wiem widziałem ale ze jestem noga z niemieckiego to se nie poradziłem

na podobnym forum dostałem od innego użytkownika schematy w języku polskim i zgode na podanie ich dalej więc polecam dla zainteresowanych 2 pliki rar na moim chomiku


Chomik
  
 
naraziewalczeztym co mam niemyślałem że to mozebyć tak proste

efekty szukania w mieście orginalnych żarówek do liczników zakończyły sie fiaskiem więc zakupiłem niebieskie diody i ... galeria fotek pomału wymieniam wszystkie żarówki na ledy czerwono niebiesko białe
  
 

witam po baaardzo długiej niebytności na forum Szczególne pozdro dla pasena bo dawnych bywalców tylko jego tu widzę

Pasen czy jeszcze ktoś z senatorów A bywa na forum? ja niestety wyprowadziłam się z wawki na wioskę i teraz moje senie mają problem z jazdą a ostatnieśniegi i zawieje wykończyły mi w jednym skrzynie biegów a drugiemu został jeden bieg czekam do wiosny i znowu jest co robić przez dłuższy czas ehhh

Dla wszystkich szerokiej drogi !
  
 
6 ja mam wersje b w bardzo kiepskiej kondycji elektrycznej ale ciągle z nim walcze dziś zrobiłemcoś takiego kiepska jakość ale widać jak działa filmik
  
 
jak ustawic zegarek w komp. pokładowtm?
  
 
W przełączniku BC masz dwie kropki (przełączniki) jeden jest od godziny drugi jest od minut.Po ustawieniu zegarka musisz nacisnąć przycisk od przełączania funkcji BC.
  
 
thx dziala nie domyślił bym sie ze te kropeczki do czegoś służą ciągle myślałęm ze to taka ozdoba

[ wiadomość edytowana przez: Didi1102 dnia 2009-01-13 15:53:39 ]
  
 
jeszcze jedno pytanie jak włączyć tempomat i ustawić tempomat?? mam jakieś guziczki na drąku kierunkowskaów ale nie mam pojęcia jak to uruchomić pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-01-18 00:00:25, Didi1102 pisze:
jeszcze jedno pytanie jak włączyć tempomat i ustawić tempomat?? mam jakieś guziczki na drąku kierunkowskaów ale nie mam pojęcia jak to uruchomić pozdrawiam



Guziczkiem bliżej deski zapamiętujesz prędkość, tym poniżej [ 0 ] kasujesz lub używasz pedału hamulca.
Ten dalej deski to Repeat czyli powrót do ostatnio zapamiętanych ustawień
  
 
czyli rozpędzam sie i wciskam górny bliżej deski (muszę go przytrzymać?) i puszczam gaz i powinien trzymać prędkość ?

jest jakaś minimalna prędkość?
bo chyba mi coś nie działą

i jeszcze jedno jest pozycja 0 na wentylatoże? bo u mnie ciągle chodzi i nie umiem go wyłączyć niewiem czy mam to rozregulowane czy poprostu orginalnie sie to nie wyłącza jak kupiłem auto to wogule regulacja obrotów nie chodziła rozbierałem to czyściłem i mam 3 stopnie ale cylnąć sobie w max jest bardzo ciężko
  
 
Minimalna prędkość to chyba 40 km/h .

Na włączniku jest 0 na samym dole, po przesunięciu suwaka ,a biegów jest chyba z 5 ,ale nie pamiętam.Może są styki już nadpalone i braki biegów.