Senator - pogaduchy towarzyskie - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
spoko po oględzinach podejżewam ze guzik od włączania nie działa sprawdze to latem moze uda sie wymienić styk

mam pytanie gdzie można kupić i ile moze kosztować zdeżak przedni do senatora? cały?? bo była kraksa i nie umiem znaleźć
  
 
Jedynie chyba co ,to tylko używka na allegro,a koszt to z tego co pamiętam to około 300 zł
  
 
w oplu koszt samego zderaka 3000 zł do tego dolna dokładka (tam gdzie jest zaślepka na hak) 4 elemety około 1000 do tego doliczyć trzeba malowanie około 250 zł masakra heh a nie licze plastików powyżej zderzaka całe szczęście potrzebuje tylko tego dołu albo jak sie uda wychaczyć urzywany ale kompletny
  
 
A samą zaślepkę można kupić (tą na zaczep)??
  
 
tak mozna w oplu kosztuje ona .... 113 zl
  
 
Witam, tak patrze na ten temacik i widzę że czas senatorów już mija, Panowie tak dla przypomnienia odliczmy się , ilu jeszcze nas zostało klubowiczów z Senatorami ?

Pozdrawiam Szajba
  
 
Ja mam
  
 
tyz mam i miec bede na zawsze
Puki co jest on rozebrany do srubki i przechodzi renowacje
sporo to kosztuje Same amory do niege te elektryczne sa prawie nieosiagalne a kosztujaaa ze hoho No ale joz je mam pozatym bedzie ostro na sam koniec.Do zobaczenia za 2 lata
  
 
No Panowie to jest nas gromada

Pozdrawiam Szajba
  
 
Chętnie dołączylibyśmy do grona posiadaczy senatora ale jak narazie szukamy (info w 'kupię')
pozdrDeca i Moralez
  
 
Szukam wymiarów senatora-ma ktoś coś takiego
  
 
przeszukałem wszystkie swoje materiały na temat tego samochodu ale wymiarów nie znaazłem jak coś znajdziesz to prosze podeślij też do mnie
  
 
Witam, Panie i Panowie, uwaga na senatora B 3.0 24v z zabrza. Trup to mało powiedziane, maglowica cieknie, brak przód zawieszenia, leje zacisk hamulca, brak zbiezności, przy właczeniu trybu sport świeci się check i nie jedzie. Do tego nie wspomne o tylnich podłużnicach jakich nie ma. Silnik nie ciągnie jak powinien. tak wiec NIE WARTO.
  
 
Witam , Juniorex01 poszukaj na tych stronach , powinieneś coś znaleźć http://www.senatorman.de/index-v1.html , http://www.senator-monza.de/ .

pozdrowienia Szajba
  
 
Dobra, poznajcie me dobre serce TU
  
 
Tak dla jaj .A nie macie po polsku
  
 
Przecież pisze po polsku : "Opel Senator"
  
 
  
 
  
 
Moi drodzy, w najbliższą sobotę definitywnie pozbywam się mojego Lenia. Biorę parę rzeczy na zaś do Monzy ale chętnie podzielę się resztą. Jeśli ktoś jest chętny dokładny opis stanu technicznego mogę podesłać na maila. Zgnilizna zgnilizna i jeszcze raz zgnilizna. Mechanika sprawna.

Z dobrych wiadomości, porządnie biorę się za Monzę... w końcu tylko ona mi pozostaje ...i służbówki Odgruzuję, pozbędę się tego paskudnego ketona na masce, podzielę się fotkami.

Pozdrawiam