Czy rozrząd od cc700 będzie pasował do maluch 650??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy rozrząd od cc700 będzie pasował do maluch 650??
ktoś już tak modził
proszę o opinie
  
 
Odpowiedź
  
 
Rewelacyja odpowiedź.....


TAK!!
  
 
tak, tylko po co przeplacac?
  
 
Jezeli to to samo co w bisie to nie polecam, niby wszystko takie samo ale..... wzialem nowe duze kolo od bisa i od malucha pomeirzylem i wychodzi ze to od bisa ma mniej wiecej okolo milimetra mniejsza srednice co skutkowało duzym luzem zaraz po zalozeniu nowego rozrzadu
  
 
Ja natomiast maluszkowego jak i bisiastego załozyc nie mogłem bo luz był za mały;/ Wszystko zalezy od ustawienia frezarki obwiedniowej na której to robia;/

Nie ma regóły co jakie jest.....Robia popelinę;/
  
 
Ja mierzylem w sumie 3 komplety (nowe) tych z bisa i na kazdym bylo to samo
  
 
z tego co pamiętam to któreś koło sie różni ale które to nie pamiętam
  
 
Cytat:
2008-04-14 18:19:07, cichy_b0b pisze:
Ja mierzylem w sumie 3 komplety (nowe) tych z bisa i na kazdym bylo to samo


prawo serii ... próbowałeś mierzyć z różnych źródeł różnych producentów ? Albo jakiś podrób i fabryke ?
  
 
Mierzylem 3 razy kazdy pomiar byl zrobiony w 2 miesiecznym odstepie czasu (akurat tak wypadaly wymiany rozrzadu u kolegow w maluchach) i kazdy byl gdzie indziej kupiony itp. Wiec albo mialem wielkie szczescie trafic na te sama serie albo te rozrzadu to kupa
  
 
a czy ktoś brał pod uwagę ze w (maluchu ) rozrządzę są takie łopatki (które mają za zadanie rozbryzgiwać olej z dna pokrywy ) a w cc700 nie mam ??


[ wiadomość edytowana przez: sebcyc dnia 2008-04-15 08:11:02 ]
  
 
Pierwszy raz taka teorię słysze;] Swoja droga jak olej w pokrywie rozrządu skoro spływa on w całości przez najnizej umiejscowiony otwór w bloku....

Ja od zawsze na bisiastych latalem i w sumie było git;]