Uszczelka wlewu paliwa?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanie czy w częściach zamiennych istnieje uszczelka wlewu paliwa - chodzi mi o ta pod klapką wokół wlewu?!. Jesli tak to mniej wiecej w jakiej cenie?!
Dzięki i pozdro.
  
 
Z tego, co znalazłem w historii to około 8 PLN. Jak się mylę, to poprawcie.
PZDR
  
 
Cytat:
2007-01-30 11:14:09, Tcharkovsky pisze:
Z tego, co znalazłem w historii to około 8 PLN. Jak się mylę, to poprawcie. PZDR


Dzieki dzwoniłem do ASO w Krakowie i pan łaskawie poinformował mnie że ta uszczelka występyje tylko w zestawie z rurą (dziwne) cena 237zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Eno, taniocha, po producentach to spodziewałem się że będzie razem z bakiem
  
 
chodzi Ci o tą z numerem 3??
  
 
Cytat:
2007-01-30 13:03:50, slawas1 pisze:
chodzi Ci o tą z numerem 3??


Bardziej o 2
  
 
ale 2 to nie jest żadna uszczelka tylko kielich który zasłania klapka - w tym kielichy jest korek wlewu paliwa
  
 
Cytat:
2007-01-30 13:14:51, slawas1 pisze:
ale 2 to nie jest żadna uszczelka tylko kielich który zasłania klapka - w tym kielichy jest korek wlewu paliwa


Sorki moze zle sie wyraziłem ale powiedz mi czy do tego kielicha przykręca sie rure wlewu bo właśnie mi sie chyba to oberwało i rura wpada ponizej tego kielicha?
  
 
tak, właśnie do tego kielicha doczepiona od dołu jest rura wlewu paliwa
  
 
ja niedawno miałem ten sam problem. blacha w nadkolu obok przewodu paliwowego przerdzewiała i zrobiła się taka dziura, że sie do bagażnika lało wiadrami. wyjąłem kielich i oczyściłem wszystko. z małej dziurki na rure paliwową zrobiła się nagle wieeelka dziura. nie chciało mi sie robić wycieczki do blacharza więc sam się w niego pobawiłem. troche maty szklanej i żywicy, jeden wieczór i samochodzik jest jak nówka. przy okazji cały spód samochodu zabezpieczyłem antykorozyjnie.
a co do uszczelki to na kielichu jest własnie taka uszczelka. chroni przed dostępem wody z zewnatrz właśnie w okolicach kielicha.
  
 
To ile kosztuje kielich i uszczelka?
Mam ten sam problem i zastanawiam się jak ugryźć temat.
Jak tam jest dziura, to podczas jazdy wszystkie syfy zostają wokół wlewu. Podczas tankowania piach wlatuje do baku. Jak to dłużej potrwa, to trzeba będzie zmieniać filtr .

PZDR
  
 
Cytat:
2007-01-30 13:21:06, slawas1 pisze:
tak, właśnie do tego kielicha doczepiona od dołu jest rura wlewu paliwa


To co masz cos takiego na stanie a jeśli tak to ile to kosztuje?!
  
 
kielich to koszt około 115zł
uszczelka nr 2 kosztuje 19zł

obie częsci oryginalne forda
  
 
Cytat:
2007-01-30 15:32:59, slawas1 pisze:
kielich to koszt około 115zł uszczelka nr 2 kosztuje 19zł obie częsci oryginalne forda



Dla pełnej informacji poproszę jeszcze o cenę uszczelki (czy jak to się nazywa) nr 3. Mi najbardziej na tej części zależy. Ona trzyma wlew paliwa i uniemożliwia dostawanie się nieczystości spod kół.
No chyba że nie zajarzyłem
PZDR
  
 
sory, pomyliłem się - miało być tak:


kielich /czyli nr 2/ to koszt około 115zł uszczelka nr 3 kosztuje 19zł obie częsci oryginalne forda
  
 
Cytat:
kielich /czyli nr 2/ to koszt około 115zł uszczelka nr 3 kosztuje 19zł obie częsci oryginalne forda



No dobrze, a koszt przesyłki ?
Może podasz dane na PRIV ? Ja bym tę uszczelkę jednak potrzebował...
Chyba, że jej włożenie we własnym zakresie jest niemożliwe...
  
 
odezwij się jutro do mnie na gg
  
 
Potrzebuję tej uszczelki między kielichem a karoserią-cieknie mi chyba tamtędy do bagażnika.Dostanę coś takiego w sklepie jakimś czy tylko na szrotach szukać.Zwiedziłem już parę i nie ma nigdzie.
  
 
Proponuję poczytać cały post to się dowiesz gdzie to kupić i za ile