[WojZdzisiu] Eska sprzedana - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-10-31 22:34:00, Escobarto pisze:
jak mi się seat nie podobał, tak teraz powiem, że ten jest piękny...



dokładnie to samo chciałem powiedzieć, tylko zmieniłbym słowo piękny na kozacki
Gratki Wojzdzisiu (szkoda że Renówy nie wziąłeś jakiejś )
  
 
Kozak to dopiero będzie jak sie ja za niego wezme Ale dzięki
  
 
który to rok?
  
 
Dla mnie tył jakiś dziwny..... jakoś mi 3d do tego nadwozia nie pasuje (osobiście wolał bym leona ale $$, albo ibizę - tylko że ich jest jak golfów III) -> zbyt wysoki tylni błotnik i jest wrażenie że koła mają z 13"

co nie zmienia faktu że ten egzemplarz jest kosa w porównaniu z innymi cordobami , tylko zrób maskę na gładko a nie taka - pesudo-atrapa


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-11-01 11:08:55 ]
  
 
Cordoba piekna, szczegolnie w tym kolorze, sam tez nad tym sie zastanawiałem ale $$$ zbrakło.
A powiedz co to wogole za silnik, czy to krecony 130KM?
Ogolnie to nie zrob tego błedu kaleczac ja jakimis gładkimi klapami czy zderzakami, ten egzemplaz wyglada sam w sobie super, po tuningu to juz kaszana.
Powodzenia w uzytkowaniu bo silniczek super.
  
 
Raczej kręcony 110km ASV, który rok? Masz dodatkowe zegary pod konsolą środkową?

Samo w sobie auto bardzo mi się podoba, brat ma takiego samego, w twoim ewidentnie przód jest słaby, ale to tylko moje zdanie
  
 
Racja kręcone 110 koni, rok 2001.
Dodatkowe zegary są i ładnie działają Z początku miał być leon ARL ale wyszło jak wyszło. A że na wszystko są papiery i dlatego nie zastanawiałem sie ani sekundy
Co do kół to też myślałem że na małe wyglądają ale to tylko złudzenie, na żywo o wiele większe
  
 
Cytat:
2009-11-01 11:41:31, TomekBury pisze:
w twoim ewidentnie przód jest słaby, ale to tylko moje zdanie



a jaki ma braciszek przód? masz jakieś fotki żeby można oblukać?
  
 
z przodu i z tyłu jeszcze jakoś wyglada... ale z boku... za duża bryła względem kół i te wydają się śmiesznie małe wzgledem całego samochodu...
  
 
Cytat:
2009-11-01 16:00:55, pytlar pisze:
z przodu i z tyłu jeszcze jakoś wyglada... ale z boku... za duża bryła względem kół i te wydają się śmiesznie małe wzgledem całego samochodu...



koła są extra, a zresztą wciśnij większe kolego do auta tego
  
 
Cytat:
2009-11-01 16:13:35, Escobarto pisze:
koła są extra, a zresztą wciśnij większe kolego do auta tego



ale tu nie chodzi o to że koła są małe, tylko o to, że bryła samochodu jest taka że poi założeniu 15" tak naprawdę jest wrażenie jakby było 13".... nawet jakby wpakował 17 to będzie wrażenie jakby były 15"..., przynajmniej na fotkach
  
 
ja włożyłem teraz do essa na zawiasie -40 borbety 16' i na zdjęciach też się małe zdają . Seat na żywca pewnie 2 razy lepiej wygląda...
  
 
Podejdzcie do sprawy racjonalnie, i co z tego moge nawet 18 wpakować tylko po co żeby stał pod domem bo nie da sie nim jeździć dla mnie bez sensu sami widzicie jakie są drogi
I po raz 100 powyórze że to tylko złudzenie, uwierzcie
  
 
poprostu ten samochod jest z tyłu jak na pompowany i wszystko bedzie za małe na nim wygladało :] wiec Asior dobrze pisze.
  
 
Cytat:
2009-11-01 17:23:00, WojZdzisiu pisze:
Podejdzcie do sprawy racjonalnie, i co z tego moge nawet 18 wpakować tylko po co żeby stał pod domem bo nie da sie nim jeździć dla mnie bez sensu sami widzicie jakie są drogi I po raz 100 powyórze że to tylko złudzenie, uwierzcie



mam takie samo zdanie


  
 
Cordoba niestety jest wydumką z ibizy. Trzeba przyznac ze jednym z ładniejszych "sedanów" (5d hatchów z plecakiem) w klasie B. Coupe z cordoby to juz zupełnie pojechana akcja. Seat juz wiecej nie produkował aut 2 drzwiowych...

Ale ogólnie, na miasto jest to bardzo ciekawe autko. Brzydko to nie wyglada, raczej rzadkie na ulicach, fajne wnetrze, no i "kufer na zakupy"
  
 
Cytat:
2009-11-01 15:53:51, Jarcio81 pisze:
a jaki ma braciszek przód? masz jakieś fotki żeby można oblukać?



Najlepszy, Seryjny
  
 
Też dostałem do samochodu razem z seryjnym zawiasem, audio i bagażnikiem na rowery
  
 
I stało sie Eska dzisiaj odjechała z nowym właścicielem. Na koniec pokazała jaka jest wredna, mało palca nie straciłem Ale i tak zrobiło mi sie smutno Ale będe ją wspominał miło. Dziękuje wszystkim za wszystkie miłe słowa i za te mniej miłe też. Nie żegnam sie z wami bo nigdzie sie nie wybieram