Snale w Warszawie 01-04.05

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nareszcie

Co robimy
  
 
Czas na jakieś piwko zapewne się znajdzie . Jak już wiemy co będziemy robić to teraz pytanie gdzie i kiedy?
  
 
Jedyny dzień na piwko to pasowałby mi 3.05 (sobota) o ile wogóle uda mi się wyrwać... na spocik ok. ale z piwkiem może być trudniej...


[ wiadomość edytowana przez: kubusiek77 dnia 2008-04-21 23:58:34 ]
  
 
A mi sobota na piwo nie bardzo pasi
  
 
ja wyjezdzam majówkować się..
  
 
  
 
a ja wyjezdzam bo bysmy ranty pozaginali
  
 
jak nie sobota, to może piątek - Kuba może jakośz radę?
My jesteśmy i chętnie na bronka wyskoczymy
  
 
Tylko kwestia gdzie? Ja się dostosuję, bylebym miał jakiś dobry dojazd na Pl. Unii Lubelskiej
  
 
ooooo z pl. U L to masz taki dojazd, że poszalejemy. Jutro powrzucam proposki bo dzisiaj to mam już pijjjjątek
  
 
  
 
Halo! Warszawa, gość już prawie się pakuje i do nas jedzie a my co?

Są jakieś propozycje na spota?

Może CK Oberża jak dawno, dawno temu?
  
 
No jakoś tak obserwuje ten wątek i widzę , że coś marnie z zapałem na ten czwartek... Ale to chyba przez to że każdy ma jakieś plany wyjazdowe... Myślę że w czwartek wyskrobię trochę czasu... no to gdzie...?????
  
 
Cytat:
2008-04-29 22:41:28, grigor100 pisze:
No jakoś tak obserwuje ten wątek i widzę , że coś marnie z zapałem na ten czwartek... Ale to chyba przez to że każdy ma jakieś plany wyjazdowe... Myślę że w czwartek wyskrobię trochę czasu... no to gdzie...?????



Tylko my mówimy o piątkowym wyjściu na piwko
  
 
Cytat:
2008-04-30 08:12:33, Snale pisze:
Tylko my mówimy o piątkowym wyjściu na piwko




ja w piątek odpadam... niestety
  
 
Warszawka mnie nie lubi czy co?

Ja wyjeżdżam, kontakt tylko telefoniczny.
  
 
Witam

może urządzimy gdzieś jakiegoś plenerowego grilla ?? czas i miejsce myślę się dopasuje dla każdego ...
  
 
Mnie niestety nie ma, pozdro
  
 
Witam

widać, że pogoda nie dopisuje więc raczej jakieś inne atrakcje trzeba zaplanować ...

  
 
Niestety grill odpada ale nie ma co. Trzeba pokazać kozakowi z Goczałkowic jak potrafią się bawić kozacy ze Stolicy

Ktoś się jeszcze dołącza? Jak tylko będę miał info Od Snale lub vitali gdzie dokładnie idziemy to wpisze w wątku