Dławi się poniżej 2500 obrotów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Problem polega na tym, że kiedy odpalam silnik to wszystko jest jak być należy, ale kiedy wrzucam jedynkę i daje mu gazu to zaczyna się dławić i strasznie nim rzuca, nie ma siły wjechać pod lekką górke... Kiedy silnik przekroczy 2.5tyś obrotów, następuje przeskok i idzie jak burza, ale kiedy znów spadnie poniżej to sytuacja się powtarza. Co to może byc?
  
 
świece / kable
  
 
może świece i kable wysokiego napięcia ??
  
 
Wykręcić i wyczyścić dokładnie przepływomierz. I nie uszkodzić przy tym tych "drucików" (termistorów).
  
 
Ruski mam pytanie czy Twój Esiek ma gaźnik czy wtrysk?

  
 
Jednopunktowy wtrysk. Zauważyłem jak wysiadłem z samochodu, że z rury kopci spalonym olejem... ;( A co masz na myśli? Spróbuje z przepływomierzem, zobaczymy czy cos pomoze.
  
 
myslałem że jak masz gaźnik to często się zdarza że przy eksploatacji na LPG lubią się spsuć uszczelki na gaźniku na pompce przyspieszenia( tak jak było w moim eśku)...ale skoro masz monowtrysk to raczej nie to dziwny objaw z tym olejem...może warto było by wykręcić świece i zobaczyć jakiego są koloru...skoro pali olej to będą czarne spróbuj je wyczyścić powinno coś pomóc...ale nie na długobo jakimś cudem olej dostaje sie do komory spalania...zawory...morze uszczelniacze...ciężko cos powiedzieć.
Pozdrawiam