[Luniz] ORION --->Pytanko prosze o odpowiedzi :) - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-04-07 16:51:05, Luniz pisze:
pytanko: Lampy od RS-a na przód będą pasowały do mojego bolidu bez problemów ? Może wie ktos gdzie kupić lampy z soczewkami ? a i zderzak na przód od Rs-a też będzie pasował z mocowaniami ?



Wszystko pasuje idealnie, sam tak zrobiłem
  
 
Zderzak rs-a od kolegi mmbu już u mnie jeszcze tylko dokończę transakcje z zenq dotyczącą: lamp, halogenów, kierunków i pozycji od rs-a i będę mógł się zabrać za dalsze mody. Zostanie mi jeszcze pomalować zderzaki, próg, listwy i lusterka i będzie cacy

Ma ktoś z Was może link albo coś na kompie w stylu "vademecum lakiernika" ? Przydało by mi się do treningu lakierowania :0 Może uda mi się tym samym zaoszczędzić kasy na lakierniku

Ma ktoś z Was może zbędną dokładkę do laguny ? bo jak narazie z allegro nic nie mogę wyczaić (dokładki albo razem ze zderzakiem, albo sprzedane, albo po takiej cenie że hoho, albo.... )



[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2009-04-26 21:04:40 ]
  
 
o lakierowaniu tu sobie poczytaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=35798&postdays=0&postorder=asc&start=30
  
 
dal sobie luz tą folią, mi np w ogóle się to nie podoba
  
 
Cytat:
2009-04-27 11:46:18, Asior pisze:
dal sobie luz tą folią, mi np w ogóle się to nie podoba



To było wcześniej tylko pytanie folią nic nie robie

  
 
ja mam tą folią kierunek i cofaje oklejone i lepiej to wygląda niż bez niej w 100 procentach. najlepiej nałożyć dwie warstwy folii bo przez jedna to troszkę przebija:/
  
 
Prawie wszystko już mam w komplecie (zderzak rs, lampy, halo, kierunki i progi)

Pytanko:
1. Jak zdjąć listwy boczne z drzwi, żeby ich nie uszkodzić ? ( w sensie jak są one mocowane na wcisk, klej czy jak? )
2. Ma ktoś spawarkę do plastyku ?
3. Jakie trzeba wsadzić żarówki do lamp, kierunków, pozycji i halo od rs-a ?

Niebawem zakładam wszystko na auto i wrzucę fotki
  
 


kierunki 21W, pozycje W5W, halo i dlugie H3, mijania H4.
listwy sa na kleju na calej dlugosci, sciagniesz np. ciagnac do siebie jak najmocniej albo lekko podwazasz i przecinasz klej np. linką. ja poprostu ciagnalem po trochu, na koniec usowajac klej rozpuszczalnikiem.
spawarka do plastiku ciezka sprawa, w sumie na allegro sa kolo 150pln, kupic, zrobic zderzak i potem na handel dalej...
  
 
Acha okee dzięki zenq za info

Ma ktoś dokładkę do zderzaka na sprzedanie może ? W przyszłym tygodniu zaczynam mody Jak tylko mi próg przyślą A tak ps: jak zamocować próg ? Klejem czy na wkręty jakieś ?


Jak skończę mody mam nadzieje, że to będzie wyglądało podobnie jak na fotce (robiona na szybkości w paint). co myślicie o połączeniu tak czarnym tylnej szyby z bocznymi ?




[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2009-05-17 00:24:49 ]
  
 
Cytat:
2009-05-17 00:16:02, Luniz pisze:
(...) A tak ps: jak zamocować próg ? Klejem czy na wkręty jakieś ?(...)




Gwoździami.










HAHA. Sroki Luniz ale nie mogłem się powstrzymać
  
 
Huehuhe a może na taśmę albo gumę turbo ?
  
 
Ja mam na blachowkrety + klej do szyb.
  
 
Acha okee dzieki Zobaczymy jak mi wyjdzie to mocowanko
  
 
Luniz, ja mam zamocowane na nity.
  
 
Hmmm nie pomyślałem o nitach. Jak juz dostane progi to przytwierdzę je na to na co najlepiej się będą trzymały chciałbym je zdejmować na zimię jak da rade bo na zimowych laczach, autko mam znacznie niższe i zahaczam na podjeździe do chaty :/
  
 
ale jak przynitujesz lub wkrecis na blachowkrety to podziurawisz prog. Jak bedziesz chcial demontowac nakladki na zime to bedziesz mial dziury na wierzchu - ruda bedzie miala pole do popisu!!
Wiec sie zastanow przed montazem bo potem odwrotu nie bedzie
  
 
W takim razie zostają na stałe a będę musiał coś zrobić z podjazdem
  
 
A tutaj nabytki fotki zenq














oraz zdesio (fotka mmbu)



jeszcze dojdą progi i dokładka do zderzaka, pomalowane listwy boczne i być może lusterka

Jeszcze trochę i wszystko na aucie

[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2009-05-17 18:34:13 ]
  
 
fotka faktycznie lepsza tylko nie wysłałeś mi jej wtedy mody zczne jakoś w drugiej połowie przyszłego tygodnia jakoś jak czas na to pozwoli

jeszcze potrzebuje:
- dokładki do zderzaka
- foli czarnej matowej
- czegoś do tylnego zderzaka
  
 
Mi te połączenie tylnej szyby z bocznymi tym czymś czarnym nawet mi się podoba...